woensdag 6 juni 2012 0 fHensenlifiq.nl li rJlfë Dankbetuiging Op 9 mei jl. waren wij, Jan en Corry Lazaroms-Ernest, 65 jaar getrouwd. En deze dag werd voor ons onvergetelijk door uw persoonlijke felicitaties, cadeaus, bloemen, kaartjes en nog veel meer. Helaas is het voor ons onmogelijk jullie allen persoonlijkte bedanken. Daarom langs deze weg hartelijk dank voor alles, het was geweldig Jj Jan en Corry Lazaroms-Ernest f Berliozhof39,Terneuzen Tèrrieuzen, 6 juni 2012 OvarJailsjj Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid, na een periode van afnemende krachten, van onze zijde weg te nemen, onze lieve en zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Pleuntje van Dijke-Fieret sinds 12 maart 2007 weduwe van Marinus Willem van Dijke in de leeftijd van 69 jaar. "Sterke de Heere ons in dit verlies" Sint Philipsland Dini Geerard en Jacobine Juliëtte Annora Marelice Goes, Zorgcentrum Rehoboth 3 juni 2012 Correspondentieadres: Zuiddïjk 10 4675 BC Sint Philipsland U bent in de gelegenheid de familie te condoleren op D.V. donderdag 7 juni van 20.00 tot 21.00 uur in de zaal van het Zorgcentrum Rehoboth, Bergweg 1, 4461 LX te Goes. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 8 juni om 15.15 uur op de algemene begraafplaats te Oostburg, voorafgegaan door eèn rouwdienst in het kerkgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland aan de Zuidzandsestraat 63 te Oostburg. Aanvang rouwdienst om 14.00 uur. Voor de dienst is er gelegenheid om van 13.00 tot 13.45 uur afscheid te nemen in de consistorie van de kerk. Indien u de dienstwil bijwonen, vragen wij u tijdig aanwezig te zijn en in gepaste kleding. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum aan het Kerkplein te-Oostburg. Wij zijn zeer erkentelijk voor de liefdevolle verzorging van - onze lieve moeder en oma in Zorgcentrum Rehoboth Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Pieter Adriaan T rimpe voormalig beleidsmedewerker gemeentelijke bestemmings plannen bij de toenmalige Provinciale Planologische Dienst Zeeland. Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende bijna 24 jaar zijn inzet en deskundig heid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat de warme en goede herinneringen zullen helpen de pijn van zijn overlijden te verzachten. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 5 juni 2012 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere vrouw Met veel verdriet geven wij u kennis dat na een moedig gedragen, kortstondige ziekte, zochten kalm is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Elizabeth Louise Gaakeer-Elve Terneuzen, 8 januari 1934 Goes, 4 juni 2012 Rinus Gaakeer Rita en Harry Robin, Dylan Linda en Ron Tessa Onze speciale dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van ADRZ Goesaïd. IC, voor de goede verzorging. Margrieten laan 35 4382 TG Vlissingen Er is gèlegenheid om afscheid te nemén op vrijdag 8 juni van 09.30 tot 10.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 10.30 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium, Westelijke. Oudé Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve oma, in onze gedachten was je in onze gedachten ben je in onze gedachten zal je altijd blij We houden van je, voor altijd! Dikke kus, Tessa .Robin Dylan1 jven Bedroefd, geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Liesbeth Gaakeer-Elve in de leeftijd van 78 jaar. Wies en Kees (in herinnering) Rinüs en Rini Wim (in herinnering) Gillis en Nel Boudewijn (in herinnering) en Lida Engel Kees en Bets Jannie Jo en Leriie Neven en nichten Vlissingen, 4 juni 2012 Na een moedig gedragen ziekte is zacht en kalm ingeslapen onze lieve schoonzuster en tante Elizabeth Louise Gaakeer-Elve We zullen je warmte en je vriendschap missen. Capelle a/d IJssel: A. Gaakeer A. Gaakeer-Goedegebure Middelburg; J. Gaakeer J. Gaakeer-de Block neven en nichten Op 91-jarige leeftijd is overleden Dina Pieternella de Groote-de Visser gehuwd geweest met J.M. de Groote Retranchement 10 mei 1921 t Alkmaar 5 juni 2012 Riet en Gerda Maarten en Francien Sebastiaan, Olivier Stoffel en Danielle Rosalie, Fiene janny en Ko Walter en Natasja Evelien, jenneke Simon en Kathleen Quincy, Marshanda De crematieplechtigheid vindt plaats in familiekring. Correspondentieadres: Klareweid 7, 1831 BV Koedijk Una canzone dei vecchi tempi, si puö fare piangere Een lied van vroeger dagen, kon jou plots doen huilen Intens verdrietig om het verlies, maar wetend dat het tijd was om hem te laten gaan, nemen we afscheid van een bijzonder mens, mijn man, onze vader en Nonno Gennaro Pecoraro - Rino - Napoli (It), 21 mei 1935 T Terneuzen, 5 juni 2012 Terneuzen: Betsy Meertens Franco en Albertina Pecoraro-van Raalten Ciccio en Jasmijn Mauw Fabio en Nynke Silvia Pecoraro en Frans van den Bossche Jordi Raïssa en Sebastiaan Gianni Demi en Robin Macy Meerkoet 7 4533 EE Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Rino, op vrijdag 8 juni van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uigenodigd, wordt gehouden op zaterdag 9 juni om 10.30 uur in het voornoemde uitvaartcentrum, waarna er gelegenheid is om de familie te condoleren. Wij zijn geschokt door jouw plotselinge overlijden. Lieve Nellie Nooit meer naar de nachtmarkt, strand, musicals, straatfestival of Spaanse les. Nooit meer "Gezellie met Nellie", nooit meer Wij wensen de familie alle sterkte toe. Dikke kus, Lia en Henny en familie Nellie Je was méér dan alleen een trainster! ('öud)trainers trainsters (oud)gymnasten ouders Acrogym VTV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48