Schitterende topwijn Movie Park Germany: Film, Fun en Actie! Het zusje van de Italiaanse Amarone f Kortingsbon woensdag 6 juni 2012 pzc.nl/webwinkel categorie wijnen De Amarone della Valpolicella is één van de meest prestigi euze Italiaanse wijnen. Helaas hebben dit soort wijnen ook een hele stevige prijs. Gelukkig heeft de Amarone echter ook nog een zusje: de Valpolicella Ripasso. Deze wijn heeft een tweede gisting ondergaan op schillen die gebruikt zijn voor de Amarone. Hierdoor ontstaat een krachtige intense en complexe wijn. Een ideale kans om wel het Amarone gevoel te beleven maar dan voor een fractie van de prijs! Maestro Dtaliano - Valpolicella Ripasso 2010 Imponerende fruitige rode Italiaanse vvijn. Donkerrood van kleur met iets paars in de rand. Aangename geur met hinten van rijp rood fruit. Soepel van smaak met impressies van kersen en bramen. Gemaakt van de druivensoorten Corvina (60%), Rondinella (35%) en Molinara (5%). Indrukwekkend! Adviesprijs 13,95 Lezersprijs 8,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen. Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klanten service op telefoonummer: 0900-2021352 (c 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-maildoorte geven. A BON - Maestro Italiano - Valpolicella Ripasso 2010 Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Valpolicella Ripasso 2010 8,95 per fles* Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht vz bedrag te incasseren van: Bank-/girorekening: i WegenerMedia éénmalig het verschuldigde envelop naar Webwinkel, ovv wijnen', Stuur-dé volledig in blokletters ingevulde bon in ei Postbus 1090,5004 BB Tilburg. Optioneel door te geven Informatie. Ik bestel via deze bon: omdat ik geen gebruik van internet maak omdat ik de bon gemakkelijk vind De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. www.pzc.nl/webwinkel PZC Bespaar tot wel 68,- met deze kortingsbon! In Movie Park Germany voel je je alsof je in Hollywood bent. Alleen hier worden in meer dan 40 attracties en shows de films uit de bioscoop werkelijkheid. Ontmoet je bioscoop- en tv-helden in het echt en ga samen met hen op een grote ontdekkingsreis. In de 4D-bioscoop is vanaf dit seizoen een nieuwe film te zien; Ice Age - The 4-D Experience. Ga met de geliefde luiaard Sid en zijn vrienden mee op een spannend avontuur in de vierde dimensie, die ook in het Nederlands wordt getoond. In het grootste NICKLAND van Europa begeleid je SpongeBob in de 'Splash Bash' naar Bikini Bottom of test je samen met Jimmy Neutron zijn nieuwste uitvinding 'Atomic Flyer' uit. Bovendien staan er dit seizoen drie nieuwe shows op het programma. In de dans- en zangshow 'Back to the Movies' gaat de bezoeker mee op reis door de mooiste filmmelodieën van de afgelopen decennia. In de Western Saloon worden klassieke western-popsongs gecombineerd met verrassende en ongebruikelijke effecten in de show 'Western Lightning'. In Studio 7, het theater met 2500 zitplaatsen, strijdt vanaf de seizoensstart de vampierjager Van Helsing in een specta culaire nieuwe stuntshow: 'Shadows of Darkness - The Van Helsing Show.' Meer informatie vind je op www.moviepark.nl Op vertoon van deze coupon aan de kassa van Movie Park Germany ontvangen maximaal 5 personen 40% korting i p.p. op de reguliere entreeprijs voor volwassenen van 34,-. Zowel kinderen als volwassenen betalen op vertoon van deze bon slechts 20,40 per persoon. Niet inwissel- baar voor contant geld en niet te combineren met andere acties of kortingen. Verkoop/kopiëren van deze coupon is niet toegestaan. De coupon is geldig t/m 30 juni 2012. PLU 3730

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36