Ue innovaties van onze eigen ONTWERPERS 8.884,- W Keukenl Kampioen Levensechte 3D- ANIMATIE De voordelen van onze eigen ontwerpers laagste prijsgarantie Greepkeuze Wilt u graag een moderne uit straling? Kies dan bijvoorbeeld voor strakke grepen in rvs of chioom Voor een extra moderne look kiest u voor een greeploze of semi-greeploze keuken. Keukens met verticale staafgrepen zijn momenteel ook erg hip en geven uw - keuken een moderne touch. $0- Accessoires De juiste verlichting zorgt niet alleen voor goed zicht op uw werkblad, maar is ook een gezichtsbepaier voor uw keuken. Led-verlichting verbruikt veel minder energie en dankzij de warmwitte kleur is het erg rustig voor de ogen. Met ied-verlichting kiest u vögr een sfeervolle én zuinige oplossing. Werkbladen Met de keuze van uw aanrechtblad kunt u uw keuken een eigen gezicht geven. Er is eindeloos te variëren in materialen en kleuren-. Zo hebben we hippe kunststof werkbladen voor een moderne look. Een rvs werkblad geeft uw keuken een robuuste uitstraling. Maar ook de klassie- ke granieten aanrechtbladen doen het erg goed in de trends van nu. Onze keukens worden ontworpen volgens de laatste trends en innovaties. Wij denken na over slimme en praktische oplossingen op het gebied van indeling en ergonomie. Wij houden bij het ontwerp van nieuwe keukens rekening met de nieuwste kleuren, vormen en materialen. Om een betrouwbaar beeld van uw keuken te krijgen, volstaat een eenvoudige computertekening natuurlijk niet. Daarom hebben we voor onze showroom een speciale 3D-tool ontwikkeld, waarmee u als het ware door de hele keuken heen kunt 'lopen'. U opent laden en kasten, u verandert kleuren, u beoordeelt of u voldoende sta- en werkruimte heeft en nog veel meer. Zo komt uw keuken voor uw ogen tot leven. Kan het realistischer? Wilt u zelf aan de slag met een 3D-ontwerp? Kijk dan op www.keukenkampioen.nl/ keukenin3d Kampioen in keukens STEINHAUS BUSCA Praktische eilandopstelling Glanzend designfront Ingebouwde kastenwand Korfladen aan de kookzijde Kijk voor adressen en openingstijden van onze 33 vestigingen op www.keukenkampioen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 23