Jill 6l Vcror de (deüvtjes ISMi Spring kanteel dinsdag 5 juni 2012 Trampolines zijn razend populair. Ze bieden kinderen niet alleen vele uren speelplezier, ook volwassenen gaan er - al dan niet stiekem - op uit hun bol. Mooi meegenomen is dat je met al dat gespring ook aan je conditie werkt. Dat de trampoline goed voor lijf en leden is, weten ze inmiddels ook bij fysiotherapeuten en fitnesscentra. Daar zie je hem dan ook steeds vaker als apparaat om er oefeningen op te doen. Als je een trampoline gaat aanschaffen, is de vraag dan ook: is ie voor de kids of ga je er zelf ook gebruik van maken? ■Vin Op een trampoline kun je allerlei capriolen uithalen. Het is dan wel fijn dat als kleine kinderen op het ding staan te spongen ze er niet zomaar afkunnen vallen. Little Tikes heeft met de First Trampoline een veilige trampoline ontwikkeld die speciaal bedoeld is voor kleine kinderen. De trampoline heeft een kunststof frame en een beschermrand die over de harde springveren zit. F.en stevig veiligheidsnet zorgt ervoor dat kinderen niet van de trampoline kunnen vallen. Handig is het opbergvak waarin je schoenen kunt doen. De First Trampoline, met een diameter-van 213 centimeter, is geschikt voor kinderen tot tien jaar en dus niet voor volwassenen. Adviesprijs is 299 euro. Meer informatie: wujw.littlctikas.com ig Een andere optie om kinderen veel springplezier te bezorgen is een opblaasbaar springkussen. De Castle Bouncer van Avyna is een feest voor kinderen. Het kussen in de vorm van een kasteel heeft namelijk ook een glijbaantje en een ballenbak. De Castle Bouncer wordt geleverd met luchtpomp, haringen en vijftig ballen. Je moet er wel de ruimte voor hebben, want hij is ruim drie bij drie meter. Het springkussen van Avyna kost 509 euro. Meer is te lezen op www.avyna.eu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44