de emotie... U'PP familieberichten Colofon Wat blijft is sÉlipi famüiebe richten o nline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 40 familieberichten Psalm 27:1 De Heer is mijn licht, mijn behoud, wie zou ik vrezen? Bij de Heer is mijn leven veilig, voor wie zou ik bang zijn? Na een zware strijd is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze zus in het geloof Cobie Kruit We zullen haar missen in het midden van onze gemeente. Ons medeleven en onze gebeden gaan uit naar Wim, de kinderen en allen die hen dierbaar zijn. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg. dinsdag 5 juni 2012 Totaal verslagen en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve en zeer gewaardeerde collega Nellie Roelse Wij zullen haar missen in alles wat ze voor ons, de ouders en de kinderen betekend heeft. Wij wensen de familie en nabestaanden heel veel kracht en sterkte toe. Collega's Kindercentrum Pien Ko.udekerke, Kinderopvang Walcheren (Ilensentinq.nl Getroffen zijn we door het overlijden van Jan van Haneghem de goedlachse man van ons mede-bestuurslid Irma van Haneghem - Geluwie Wij wensen Irma, haar kinderen en haar schoonkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. De Stichting'Beheer Bewonersgelden "Den .Berg", Brain Janse, voorzitter Henk Conijn, secretaris Joop Kouwenberg, administrateur. Veilig in Jezusarmen, veilig aan Jezus' hart; Daar in Zijn teer erbarmen daar rust mijn ziel van smart. .Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve schoondochter, schoonzus, tante en oud-tante Cobie Kruit-van Zweden in de leeftijd van 56 jaar. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Wim en hun' kinderen. We wensen hen en de verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Pa Kruit Jan en Saskia Kruit, kinderen en kleinkinderen Piet en Tannie Kruit, kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 1 juni 2012 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cobie Kruit-van Zweden fobie was vanaf november 1998 een zeer gewaardeerd en betrokken medewerkster van Zorgstroom. Wij wensen haar man, kinderen en allen die Cobie lief hadden veel sterkte en kracht toe om dit vèrlies te dragen. Raad van Bestuur en collega's-van Zorgstroom Op 2 juni is na een aantal moeilijke jaren rustig ingeslapen, onze broer, zwager en oom Leunis de Rijke Echtgenoot van W. de Rijke-Schuit Namens de familie de Rijke Aangeslagen zijn wij door het overlijden van onze collega Nellie Roelse We zijn intens bedroefd en leven mee met haar familie. We herinneren haar als een spontane, sportieve en sociale collega. Haar aanwezigheid en inzet zullen wij missen. We wensen familie en bekenden heel veel sterkte toe. Namens medewerkers Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen, directeur Middelburg, 4 juni 2012 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het toch nog plotseling overlijden van ons erelid Eduard van de Walle Jarenlang heeft Eduard als bestuurder met hart en ziel, de belangen van de Zeeuwse postduivenliefhebbers op zeer correcte wijze behartigd. We zullen Eduard blijven herinneren als een zeer toegewijd en plichtsgetrouw lid. We wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leden, commissies en bestuur van postduivenhouders organisatie Afdeling Zeeland '96 Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden op 30 mei jl. van onze oud predikant van .de Hervormde Gemeente te Heinkenszand ds. A.F.J. Klijn Wij wensen zijn vrouw, hun kinderen en kleinkinderen de kracht van God toe in het dragen van dit verlies. Namens de Protestantse Gemeente te Heinkenszand predikant: ds. Werner Pieterse voorzitter kerkenraad: IJzaak Adema scriba Jan Rineke van Vugt Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15,00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzefamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38