<1 lltensenlinq.nl dinsdag 5 juni 2012 familieberichten 137 "Tot strakjes Hulst, 2 juni 2012 Op ons rust de droeve plicht te melden dat mijn lieve echtgenote, onze lieve dochter, onze lieve moeder, onze lieve (schoon)zus, onze lieve nicht, onze lieve tante, onze lieve partner, onze lieve directeur, onze lieve buurvrouw, onze lieve vriendin, Elizabeth (Ellen) Catharina Beeinster-van der Wulp op 2 juni 04.50 uur is afgereisd. Haar vertrek heeft zich in vrede voltrokken. Ook daar bewaren wij warme herinneringen aan. We zijn verdrietig maar treuren niet. We zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. We houden een dienst ter nagedachtenis op 7 juni van 14.00 tot 15.00 uur in de aula van 'de Brouwzaele' aan de Mr. P.J. Haarmanweg in Temeuzen. De crematieplechtigheid vindt daarna plaats van 16.00 tot 17.00 uur in het Crematorium 'Terneuzen' aan de Bellamystraat 28 C in Terneuzen. Het lichaam van Ellen is opgebaard in onze huiskamer aan de Seerattstraat 22,4561 MK in Hulst. Ons huis is open voor een ieder die afscheid wil komen nemen. Een verzoek: 'condoleert' u ons alstublieft niet. Waarschijnlijk delen wij immers de gelijke gevoelens met u. Die mogen er gewoon zijn. We zullen ons best doen om tijdens de uitvaart iedereen er zoveel mogelijk in actieve zin bij te betrekken. Liever geen bloemen. Die verzorgen we toch niet. We stellen het op prijs als mensen komen en iets van zich laten horen. Onze ervaring leert: als u uw hart Iaat spreken, dan zijn er meestal nog maar weinig woorden nodig. Namens de families en verder iedereen die Ellen lief heeft, Jaap Beemster Marije Helena Beemster Demian Fl'oris Beemster Toch nog onverwacht is van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Dina Janssen van Galen weduwe van Eitje Haan in de leeftijd van 79 jaar. kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Goes, 2 juni 201.2 Dina is in haar eigen woning, aan de Buitenruststraat 93 te Middelburg, waar u afscheid van haar kunt nemen op donderdag 7 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis zal plaats hebben op vrijdag 8 juni om 11.30 uur in de aula van de begraafplaats in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, aansluitend zullen we Dina naar haar laatste rustplaats begeleiden Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. -Correspondentieadres Statenlaan 101,4336 CE Middelburg- -Dina hield van witte bloemen- 4, TANIDO B.V. Sworn Murine Surveyors Ons hechte team moet nu verder zonder Ellen Getroost door wanne herinneringen zullen wij, Jaap, Marije en Demian ondersteunen om verder te gaan. Ries, Jelle, Laurens, Laurika en Connie Bedroefd, maar.danlcbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heer tot Zich heeft genomen onze lieve zorgzame vader en opa Gerardus van der Waa weduwnaar van Adriana Elisabeth van Nieuwenhuijzen in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Wijk bij Duurstede Catharien M. van der Waa Erwin en Diane Marius Goirle Peter K. van der Waa Liedeweijde C.J. Majoor Marlies V en Ad - kinderen Rob Feike en Laurens Stijn Rens en Marlot Susteren Comelis G. van der Waa Elisabeth C. van der Lugt Marjolein Jasper 3 juni 2012 Correspondentieadres De Weistede 43 4571 KX Axel Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 7 juni van 17.00 tot 17.30 uur in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht', aan de Westsingel te Axel. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 8 juni om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats 'Westerzicht'. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in het Torenlokaal van de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Er zijn geen woorden voor éen zieke, van wie je weet, ze redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar sterven, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overoma en over-overoma Maria Pieternella Vleugel Hoedekenskerke, f Burgh-Haamste.de, 15 maart 1924 '1 juni 2012 P.H. IJzelenberg-van Zuidland G. IJzelenberg kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Correspondentieadres: Weststraat 3 4311 EH Bruinisse Naar de wens van de overledene zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. Wij willen alle medewerkenden van Allévo "Duinoord" dankzeggen voorde liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Op de leeftijd van 89 jaar is op 3 juni in Australië onze lieve zuster, schoonzuster en tante overleden. Martha van Leest-Vinke Echtgenote van C.J. van Leest overleden 12 juni 2008 Geldrop: A.C. Vinke in herinnering N. Vih'ke-v.dj Steen in herinnering Middelburg: C. Vinke in herinnering MJ. Vinke-van Menen Vlissingen: A. Vinke M.J. Vinke-Burgs in herinnering Middelburg: M. Vinke M. Vinke-Willemse neven en nichten Middelburg, 3 juni 2012 De Heere is uw Bewaarder Psalm 121:5 Diepbedroefd hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en over-oma Gerarda Wesselius weduwe van Daniël Izaak Falentijn de Kramer in de leeftijd van 87 jaar Serooskerke: Trut® én Gor Inge en Johnny Tahja en Michiel, Axel, Esra Koudekerke: Daniël en Marijke in herinnering Falentijn en Thera, Willemijn, Ingeborg, Anna Karijne en Joris Breskens: Willem en Elna Niels Bastiaan Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Hooge Platen, die haar het afgelopen jaar zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Breskens, 2 juni 2012 Correspondentieadres: Kotter 11 4511JZ Breskens De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 7 juni om 14.00 uur in de N.H. Kerk, Markt 1 te Groede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Traverse te Groede. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij hebben kennisgenomen dat op 1 juni 2012 is overleden Jo Provoost Jo was van 1951 tot en met 1986 secretaris van onze vereniging. In 1986 is hij benoemd tot erelid. Tot het laatste moment was hij meelevend supporter van alle teams en steeds zeer geïnteresseerd in het wel en wee van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Bestuur en leden van Voetbalvereniging "Domburg" Wij hebben kennisgenomen dat op 1 juni 2012 is overleden Jo Provoost Jo was vanaf de oprichting in 1971 tot heden lid van onze vereniging en altijd zeer meelevend supporter van Voetbalvereniging Domburg Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Bestuur en leden van Supportersvereniging "DeZandvreters"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35