Öyarladsi) S. Johannes Bernardus Maria Ausems Hans Ausems Hans Ausems familieberichten dinsdag 5 juni 2012 (Henseniinq.nl Dankbaar en blij zijn wij dat onze lieve ouders, groot-en overgrootouders Jan van de Wege en Bep van de Wege -Stolk vandaag 60 jaar getrouwd mogen zijn. We wensen hen samen Gods rijke zegen en nabijheid toe. van Steenbergenlaan 12 4531HJ Terneuzen Heel bijzonder, heel uniek was jij Nu is je leven plotseling voorbij Je stond altijd voor een ander klaar maar zelf vondje het leven vaak zwaar. Je hebt gestreden en gebeden maar dit behoort nu helaas tot het verleden. Hopelijk nu de rust gevonden bij de heer en ooit zien wij elkaar weer Rust zacht lieve mama Verbijsterd en intens verdrietig geven wij u kennis dat voor ons veel te vroeg en onverwacht is gestorven, onze allerliefste mama en oma Neeltje Marianne Dekker Nel in de leeftijd van 58 jaar. Middelburg: Monique de Wijze Kevin, Noah Koudekerke: Bianca en Martijn Tange Kim, Lotte Correspondentieadres Naereboutstraat 4, 4335 GB Middelburg .Wij begraven haar in besloten kring op de begraafplaats te Middelburg. Bedroefd en verslagen delen wij u mee dat de HEERE onverwacht van ons heeft weggenomen mijn lieve dochter, onze lieve zus .en tante Neeltje Marianne Dekker Nel in de leeftijd van 58 jaar. Aagtekerke J. Dekker - de Jager Johan en Marianne Piet en Lenie René en Christiene Nick en Lucie Neven en nichten Aagtekerke, 3 juni 2012 Correspondentieadres Rijsoordselaan 5 4363 AK Aagtekerke En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. (Psalm 39:8 onberijmd) Na een geduldig gedragen lijden is door de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Maria Verhulst-Faasse echtgenote van Lourus Verhulst in de leeftijd van 70 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Westkapel Ie: Aagtekerke: Zoutelande: Westkapel Ie: Meliskerke: Westkapel Ie: Westkapel Ie: L. Verhulst Corrie en Sjaak Maljaars-Verhulst Gerdien, Nathalia, Mickaëlla, Jack Lourens en Ann-Marie Marian en Erik Hannie en Jan Peene-Verhulst Harriët Marriël en Hans Jorran Bram en Marianne Verhulst-Jasperse Rens Bas Giel Tineke en Anton Boogaard-Verhulst Sam en Margje Louis Gertrude Andries Cor Jan en Leónïe Verhulst-Jobse Leendert Louran Elze-Marie Arjo Den nis Marleen en Hans van Nieuwenhuijzen-Verhulst 3 juni 2012 Zuidstraat 53 4361 AB Westkapelle Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 7 juni van 19.00 uur tot 19.45 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat l te Westkapel Ie. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 8 juni om 11.15 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar mevrouw van Eede, dr. Heijmans, dr. Wielenga met hun medewerkers en de verpleegkundigen van "Zorgströom" voor de liefdevolle zorg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Psalm 10:14 Gij ziet het immers; want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve. Heden werd na een langdurige ziekte uit ons midden weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Faasse echtgenote van Lourus Verhulst in de leeftijd van 70 jaar. De Heere sterke haar man, kinderen, kleinkinderen en ons in dit grote verdriet. Westkapelle J.Faassef M.Faasse-Wisse Westkapelle S .Faasse t Westkapelle P.Faasse t Krabbendijke D.Faasse K.Faasse-Jobse f Middelburg P.Kodde-Faasse L.A.Kodde Neven en nichten Op 4 juni is overleden onze geliefde schoonzus en tante, mevrouw M. Verhulst-Faasse op de leeftijd van 70 jaar. K.P. Verhulst M. Verhulst-Faasse P. Ovaa-Verhulst Neven en nichten Hierbij, geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Lydia Bertha Zanders in de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: C.M. Schot-21anders Correspondentieadres: J.M. Schot, Kleiweg 8, 4386 PA Vlissingen De crematie heeft op 4 juni 2012 in stilte plaatsgevonden. 1 - In mij is altijd nog iets van Maria-blauw en altijd is het zomer in mij, mijn lief, met jou. Na bijna 40 jaar onafgebroken samen te zijn geweest heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieverd Hans Goirle 12 november 1937 Veere 2 juni 2012 Hans van der Wijst Wijngaardstraat 5 4351 AP Veere De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 8 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Adieu, et grand merci a Goirle 12 november 1937 Veere 2 juni 2012 geliefde echtgenoot van Hans van der Wijst. Dierbare broer, zwager en oom van Dries en Juul Egbert-Jan en Yv f Mieke en Joop t Liesbeth en Mieke Rob en Cécile Richard en Ineke Theo en Von Mare en Ine Danielle en Jan Pieter-Paul en Lilian en al hun kinderen Samen met Hans missen wij onze dierbare Goirle 12 november 1937 Veere 2 juni 2012 Familie van der Wijst neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 34