zeeland i 21 Al 100 jaar Klanten geven hoge cijfers aan Kinderopvang Walcheren H&M ruimer zijn jasje Ondernemersplein De hoorspecialist dinsdag 5 juni 2012 Voor de dertiende keer is Specsa- vers op zoek naar het mooiste bril- lengezicht. Brildragers tussen de zestien en dertig jaar kunnen zich inschrijven op de website www. brildragervanhetjaar.nl. Uiteinde lijk strijden twaalf finalisten van wie één uit Zeeland, om de titel 'Brildrager van het Jaar'. Inschrij ven kan nog tot en met 2 juli. Het publiek kan vervolgens stemmen op hun favoriete brildrager. Specsavers zoekt mooiste brillengezicht Bouwmarkt Karwei in Middelburg is de afgelopen tijd volledig nieuw ingericht. Woensdag opent de zaak op de woonboulevard Mortiere zijn deuren. Tot en met zondag zijn ter gelegenheid hiervan tot en met zondag allerlei activiteiten en kortingsacties voor het publiek. Karwei behoort met 130 bouw markten tot de drie grootste bouw marktketens in Nederland. MIDDELBURG Goese Korenmarkt vindt invulling De benedenverdieping van de nieuwbouw aan de Goese Koren markt in Middelburg is betrokken door Accounts en Belastingadvi seurs Eppings Marcusse. Boven het kantoor zijn apparte menten, waarvan de meeste inmid dels verkocht zijn. Het kantoor-appartementencom plex De Korenmarckt werd dit voorjaar opgeleverd. OOSTKAPELLE Workshop mindful eten in Loverendale Om mensen te helpen een gezond gewicht te bereiken en te behou den heeft Flow'er Lifestyle het pro gramma 'Jij in balans, je gewicht in balans' opgezet. Belangstellenden kunnen er zater dag mee kennis maken tijdens de de workshop 'Mindful Eten' in Eet- lokaal Loverendale aan de Oranje- zonweg 1 bij Oostkapelle. De workshop duurt van 15.00 tot 17.30 uur. Meer info: wwwflow-lifestyle.nl MIDDELBURG VLISSINGEN Haringhapfeestje op Nieuwendijk Restaurant De Vissershaven geeft met Henk Marijs de Visboer zater dag een 'Haringhapfeestje' op het terras aan de Nieuwendijk in Vlis- singen. Van elf tot zes kan de Hol landse Nieuwe geproefd worden. „Op onze terrasjes zullen we aan het publiek haringhapjes uitdelen en lekkere proefglaasjes van passen de dranken schenken", aldus Wil lem Hamer van De Vissershaven. MIDDELBURG Heropening Karwei op woonboulevard MIDDELBURG - Klanten van de Kin deropvang Walcheren (KOW) ge ven de organisatie het rapportcij fer 8,8, dat is boven het landelijke gemiddelde. Dat blijkt uit het klanttevreden- heidsonderzoek dat de KOW eens in de twee jaar laat uitvoeren. Het onderzoek is gehouden onder alle ouders van de kinderdagver blijven, de buitenschoolse opvang, peutergroepen/peuterspeelzalen en klanten van de gastoud erop- vang. Het onderdeel 'opvang van het kind' wordt door de ouders van de gastouderopvang met een 8,8 gewaardeerd, waar het gemid delde in Nederland 8,5 bedraagt. De ouders van het kinderdagver blijf, de peuterspeelzaal, de peuter- groepen en de buitenschoolse op vang beoordelen dit met gemid deld een 8,1, een score die hoger ligt dan het landelijk gemiddelde van 7,8. VLISSINGEN - Modeketen Hennis Mauritz in Vlissin- gen heeft vorige week de uitgebreide winkel geopend. De zaak heeft twee naastgelegen vrijgekomen panden bij de bestaande winkel gevoegd. H&M heeft van de gelegenheid gebruik gemaakt om de hele winkel een facelift te geven. Bij H&M in Vlissingen is nu ook de pluscollectie voor vrouwen met een maat je meer verkrijgbaar. Ook is er meer ruimte gekomen voor kinderkleding. foto Ruben Oreel tips: walcheren@pzc.nl Wilt u ook beter horen? Ca dan naar Beter Horen. Kijk op www.beterhoren.nl of bel gratis 0800 - 0200 159 voor een verkooppunt bij u in de buurt. Twijfelt u wel eens aan uw gehoor? Breng dan een bezoek aan Beter Horen voor een persoonlijk advies en een hooroplossing die echt bij u past. Maak kennis met onze gekwalificeerde medewerkers en profiteer van topkwaliteit producten en service.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 23