cn familieberichten Wat blijft is de emotie... 2 o familieberichten maandag 4 juni 2012 fTlensenlinq.nl Met gevoelens van machteloosheid en diep verdriet geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve zorgzame dochter, mijn zus, schoonzus en onze tante Nellie Roelse 5 januari 1965 Vlissingen 1 juni 2012 Papa en mama Roelse - Castel Jaap en Ingrid Roelse - van Gemert Michel Ciska en Kevin Chïca Correspondentieadres: Primulalaan 5, 4382 VB Vlissingen U kunt nog even bij haar zijn op vrijdag 8 juni van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit, samen met ons, afscheid van Nellie te nemen om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen hopen wij u met deze kennisgeving te bereiken. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het totaal onverwachte en veel te vroege overlijden van Nellie Roelse Nellie is vele jaren zeer actief geweest binnen onze vereni ging als lid, leiding en oprichtster en trainster van onze acrogym, en had jarenlang zitting in de TC en het jeugd-- bestuur en in diverse andere commissies. Wij zullen haar kennis, inzet en aanwezigheid dan ook erg gaan missen, en wensen haar familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur Vlissingse Tum Vereniging Omringd door allen die hem dierbaar waren, is in zijn vertrouwde omgeving zacht en kalm van ons heengegaan mijn man, onze vader en opa Pieter Adriaan Trimpe Ridder in de Orde van Oranje Nassau Kloetinge, 28 september 1918 t Middelburg, 1 juni 2012 Nell Trimpe - van Brenk Liesbeth en Leo Pim en Anique Esther Digna en Theo Petra en Jip Quinten en Holly Karen Francien en Simon Nathalie en Joram Chantal Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom, team Griffioen/Klarenbeek voor de goede zorgen. Europalaan 34 4334 EC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 juni van 15.00 tot 17.00 uur, Europalaan 34. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 6 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid ons te condoleren en te ontmoeten in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa, schoonpa en opa 'Eduardus Josephus van de Walle Eduard echtgenoot van Astrid Constantia van de Walle-de Schepper - Hij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Hulst: Astrid van de Walle-de Schepper St. Jansteen: Dominique Roy, Sanne St. Jansteen: Nicole en Jeroen 1 juni 2012 Truffinoweg 218,4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Eduard in familiekamer 2 van. DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 6 juni van 19.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 juni om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 1 juni jl. overleed onze lieve broer en schoonbroer Eduard van de Walle Wij wensen Astrid, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Riet f en Guust t Daan t en Ria Tiny en Roger Jeanne en Thuur Trees en Emery Carla en Jo Neven en nichten Lieve tweelingbroer Rust zacht voor altijd... Trees f a ml l ie b'ér i c h te non li n eril Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant V Enige en algemene kennisgeving Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Na een kortstondige ziekte is rustig weggegleden mijn vrouw, onze moeder en oma Dina van Grol echtgenote van Frans Lauret in de leeftijd van 61 jaar. Philippine Frans Rocky Philippine Davy en Nina Ryan Owen 1juni 2012 Castiliestraat 37 4553 BR Philippine Donderdag 7 juni is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Gelegenheid tot condoleren is na de plechtigheid. Speciale dank gaat uit naar de thuiszorg, en dr. Neeteson. Lieve oma Rocky, Slaap zacht, we gaan je missen! Ryan en Owen Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze buurman Bram Nieuwenhuize Wij wensen Aline, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kees en Petra Schuit Noak en Annemarie van Belzen en kinderen Sterven in vrede dat is met 'n gerust hart je ogen sluiten. Thuis is rustig in zijn slaap overleden onze vader en opa Leonardus van der Veeken weduwnaar van Louisa de Roos in de leeftijd van 82 jaar. Neustadt Poggenhagen (D) Petra van der Veeken Heiner Magers Michael Hulst Eddy van der Veeken Chantal van der Veekenwan Esbroek Davey en Peggy Michelle en Leslie Terneuzen Eric van der Veeken Oosteeklo (B) Etienne van der Veeken Mireille Rondas Ivo Elisabeth Kloosterzande, 2 juni 2012 correspondentieadres: Leeghwaterstraat 20, 4561 MA Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 7 juni om 10.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Woensdag 6 juni is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20