effeweg.nl effeweg.nl reizen I u Rome, Florence en Venetië Fietsreis Altmühldal Supervoordelige busreizen www.effeweg.nl 0529 - 46 96 67 SUPERVOORDELIGE BUSREIZEN ZOMERZON LASTMINUTES zaterdag 2 juni 2012 Nu met €30,-korting voor twee personen. 8 daagse busreis Vertrek op 6 juli Ontdek het romantische Venetië, de eeuwige stad Rome en het cultuurrijke Florence! Tijdens deze reis proeft u de Italiaanse cultuur en kunt u genieten van la vita bella! In Rome staat er een Nederlandse gids voor u klaar die u onder andere het Forum Romanum, het Colosseum en Vaticaanstad met de wereldberoemde Sint Pieter en de Sixtijnse zal laten zien. Geniet tijdens uw vrije middag op een van de sfeervolle pleinen en bezoek de Spaanse trappen en de Trevifontein. Florence is een echte kunststad, een openluchtmuseum vol met kunst en bezienswaardigheden als de Ponte Vecchio. Het is de bakermat van de renaissance en kende beroemde inwoners als Leonardo Da Vinci en Michelangelo. Een gids zal u rondleiden en tijdens een stadswandeling alle mooie plekken van deze bijzondere stad laten zien. In Venetië wordt u per boot van de bus naar het centrum gebracht. Aldaar kunt u het Dogenpaleis, de Rialtobrug en de San Marco basiliek bekijken. Ook heeft u de mogelijkheid tot een onvergetelijke gondeltocht door Venetië! Tijdens de reis maakt u ook een uitstapje naar San Marino, één van de kleinste landen ter wereld! De belangrijkste bezienswaardigheden zoals de middeleeuwse stadswallen, de Piazza della Liberta met het in gotische stijl gebouwde regeringspaleis en het Palazzo Publico mag u niet missen. Daarnaast is San Marino een winkelparadijs waar belastingvrij geshopt kan worden! INCLUSIEF: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijten diner Stadsrondrit-wandeling Rome en Florence o.l.v. een Nederlandse gids Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar 8 daagse busreis Vertrek op 6 juli Het Altmühldal is een paradijs voor fietsers. Langs de rivier de Altmühl fietst u door middeleeuwse stadjes met talrijke kastelen en burchten. Het bezoek aan de Donaudoorbraak is een spectaculair hoogtepunt van deze reis! INCLUSIEF: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijtbuffet en diner Nederlands sprekende fietsbegeleider Fietsroutes* Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf, per persoon en incl. brandstoftoeslag. Excl. AAftfe CvVJ/ €18,- reserveringskosten per boeking. *Korting is alleen geldig op nieuwe boekingen scire o.b.v. 2 personen gemaakt met boekcode2122.Korting is geldig t/m 13 juni. Nu met€30,-korting voor twee personen. SLIM NAAR DE ZON Vertrek 7 t/m 26 juni 8 dagen 2 pers. kamer Vertrek 7 t/m 28 juni 8 dagen 2 pers. kamer Vertrek 3 t/m 27 juni 8 dagen 2 pers. kamer Vertrek 3 t/m 26 juni 8 dagen 2 pers. kamer Griekenland Kreta Aquis Vasia Beach All Inclusive em Griekenland Kos Aegean View Aqua All Inclusive Portugal Algarve :&Hg[g Golden Club Cabanas All Inclusive IjgPPll Macedonia Ohrid Hotel Drim Logies b Ontbijt Griekenland Kreta Porto Village vertrek vanaf Amsterdam AU Inclusive Aquis Vasia Beach is een stijlvol hotel met maar liefst 7 zwembaden waar u zich direct op uw gemak zult voelen. Aquis Vasia Beach ligt net buiten het pittoreske vissersdorpje Sissi. Het mooi gelegen 3-sterren plus Golden Club Cabanas is een heerlijk resort voor een ontspannen vakantie in de Algarve. Een uitstekende keuze voor uw vakantie in het prachtige en onontdekte Macedonië. Dit hotel heeft haar naam te danken een de gelijknamige rivier die naast het hotel ligt, Mooie ligging aan het meer Direct aan het strand A la carte restaurant Kindvriendelijk Aegean View Aqua Resort is onlangs gerenoveerd en is een waar paradijs voor het hele gezin, schitterend gelegen tussen de heuvels met een. adembenemend panoramisch uitzicht over het eiland. Kids b Co Vakantieclub Aquapark met glijbanen Moderne b ruime familiekamers Miniclub 4 t/m 12 jaar Tunesië Hammamet El Mouradi Beach 8 dagen AU Inclusive Kids b Co Vakantieclub Ruime familiekamers 2 a la carte restaurants Spa b Wellness Kids Co Vakantieclub Ruime familiekamers Kindvriendelijk Prachtige omgeving vertrek vanaf Amsterdam Egypte Sharm El Sheikh Oriental Resort 8 dagen All Inclusive vertrek vanaf Amsterdam Griekenland Rhodos Forum Beach 8 dagen AU Inclusive vertrek vanaf Amsterdam Turkije Side Side West Resort 8 dagen AU Inclusive vertrek vanaf Amsterdam Eindhoven Rotterdam Turkije/ Kemer Orange County 8 dagen Ultra All Inclusive vertrek vanaf Amsterdam Eindhoven Rotterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 77