42 I famsüeberichteri Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken maar wel veel gedacht Je bent nu daar waar je rusten mag. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Jacobus Alexander Lauret Kobus echtgenoot van Irène van Opdurp 4 december 1928 te Breskens 29 mei 2012 te Terneuzen Breskens: Irène van Opdurp Breskens: Alex en Laura Kristel en Johan, Siep Brian en Kim Anne Breskens: Edwin en Bianca Thom Max Weijkmanlaan 31 4511 CS Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 4 juni om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Vogelwaarde: 31 mei 2012 Provincialeweg 18 4581 RN Vogelwaarde Reggie Pieters Katia Pieters - Chapman Familie: Pieters Familie: Collet I De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 5 juni om 10.30 uur in de kerk van de H.Gerulphus te Vogelwaarde (Stoppeldijk). Aansluitend zal hij worden begraven naast zijn vrouw op de R.K. begraafplaats in Stoppeldijk. Alleen schriftelijke condoleance Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het zeer onverwachte overlijden op veel te jonge leeftijd van Daniël Sterstra In leven trainer/leider van FC Dauwendaele F1 in Middelburg. Gedurende afgelopen 2 jaar heeft Daniël zich met veel plezier ingezet voor de spelertjes van FC Dauwendaele Fl,. Wij denken met waardering aan Daniël terug. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van FC Dauwendaele Middelburg zaterdag 2 juni 2012 1 i n0nsGniinq.ni n M V Dankbetuiging Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van Henk Verbrugge zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juni 2012 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de lieve woorden, kaarten, bloemen, vlinders en vele andere blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve dochter en zusje, Lara Biesters Het doet ons goed dat zij bij zó velen geliefd was. Ad Jolanda, Dounja Freddy, Maaike, Jors Ghislaine, Rick, Frodo Rabby Enige en algemene kennisgeving Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven en dankbaar j voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Joseph Jacobus Rosalia Pieters weduwnaar van Anna Maria Augusta Collet in de leeftijd van 77 jaar. St.Jansteen: Reniek Pieters Marina Pieters - Picavet Demi Groot is de leegte die zij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven. Het heeft ons ontroerd en gesteund, dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Adriana Hensen - Westerbeke We willen iedereen bedanken voor deze hartverwarmende belangstelling. Ger en Anita Hensen Klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, juni 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook betoond, na het overlijden van mijn innig geliefde zus, onze schoonzus en tante Janny van Meurs betuigen wij u onze oprechte dank. Axel, juni 2012 Catharina van Meurs Familie van Meurs Langs deze weg willen wij u'dankzeggen voor het door u betoonde medeleven na het overlijden van Christiaan Beeke De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons tot grote steun geweest. Familie Beeke Middelburg, juni 2012 Dankbetuiging Uw aanwezigheid en belangstelling bij het afscheid van Cok Heijboer is voor ons een grote steun geweest, waarvoor onze dank. Het troost ons dat Cok niet alleen voor ons maar ook voor allen die hem gekend hebben een hele speciale Margreet Heijboer-van Rede familie Heijboer familie van Rede Roosendaal, 2 juni 2012. De overweldigende belangstelling die wij hebben ondervonden tijdens de ziekenhuisopname en na het overlijden van mijn geliefde man, opa en overopa Dingenis Hannewijk - Dies - was hartveiwarmend en heeft ons erg goed gedaan. Wij danken u voor uw medeleven. A.C.W. Hannewijk-Lammers Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, juni 2012 De grote blijk van belangstelling tijdens de begrafenis, de vele kaarten die we mochten ontvangen of zomaar de gesprekjes op straat hebben ons véél goed gedaan bij het overlijden van onze moeder, oma en over-oma Maria Heiboer van Belzen Waarvoor onze hartelijke dank, Namens alle kinderen en (achter) kleinkinderen Leny, Corry, Sientje en Dies Vlissingen, juni 2012 Omdat het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, voor de door u getoonde belangstelling en de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen, tijdens zijn kortstondig ziekbed en na het overlijden van onze mijn lieve man, onze vader en opa Marinus Huibrecht Kole zeggen wij u hartelijk dank. Adrie Kole-van Boven Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, juni 2012 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes - na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Antheunis de Vos Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Namens de familie D. J. de Vos-Wesdorp Middelburg, juni 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van zeer velen mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Ans Arnoldus - Strik betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons- hebt meegeleefd, zowel I persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen I I I s I- 's-Heer Hendrikskinderen, juni 2012 Het gemis zal altijd blijven, maar het medeleven in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Madelein Schelfhout-de Koning betuigen wij u op deze manier onze oprechte dank. Bennie en Ria Schelfhout-Coolsen Dave Monique en Maarten, Senne Paul Schelfhout Hulst, juni 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42