I lilensenlinq.nl zaterdag 2 juni 2012 familieberichten 141 Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Ze hebben veel gedaan. Nu is het tijd om te rusten, en vredig heen te gaan. Verdrietig, maai' dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekent, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Cornelis Kooper ~Cor~ Vlissingen, 16 mei 1945 Vlissingen, 31 mei 2012 Vlissingen: Ria Kooper-Geijs Oost-Souburg: Eric en Tirza Sverre, Silvan Vlissingen: Michel en Patricia Susanne, Charisma, Damiën Correspondentieadres: Irislaan 32 4382 TP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 juni van 10.30 tot 10.50 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Leontien Nooit meer op "safari" Wat zal ik het missen! Hans en Marien Wij hebben helaas afscheid van Leontien moeten nemen. We hadden veel bewondering voor haar, dat ze ondanks haar ziekte altijd tot in de puntjes verzorgd met ons op stap ging. Ze was een vechter, maar heeft nu haar rust. We zullen haar erg missen en in gedachten nemen we haar altijd mee. Verdrietig nemen wij afscheid van ons gewaardeerd oud-lid,mama van ons bestuurslid en vrouw van ons erelid Leontine Steketee We wensen Batine,Bas en hun familie veel sterkte met dit verlies Namens bestuur en leden van OVKB 't Groene Hart Kapelle-Biezelinge Kapelle,2 juni 2012. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de dappere echtgenote van ons Kiwanislid Bas Steketee Leontine Steketee - Angenent We wensen Bas en de kinderen alle kracht toe bij de verwerking van dit grote verlies. Kiwanis Goes- de Bevelanden De stoere rots in de branding het veilige baken in de puberteit. Mentor van klas 402 en vakleerkracht engels van de bovenbouw van het OPDC Griffioen: Ed van Hese Dear master Ed We*will all miss you You were a great teacher And will always have a place in everyone's heart. Meester Ed had altijd tijd, aandacht en zorg voor ons. Leerlingen van het OPDC Griffioen, Middelburg Middelburg, 31 mei 2012 Zandstromen gaan voorbij maar sterren blijven. Wij zijn zeer geschokt en verbijsterd door het overlijden, na een kort ziekbed, van onze zeer gewaardeerde collega Ed van Hese een uniek persoon met een groot hart voor zijn dierbare leerlingen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Namens het personeel van het OPDC Griffioen Pim van Kampen, directeur. Middelburg, 31 mei 2012 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker van het OPDC Griffioen Ed van Hese 24 jaar heeft hij zich met volle overgave ingezet voor leerlingen met een specifieke hulpvraag. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en personeel van het OPDC Griffioen heel veel sterkte toe. Stichting Samenwerkingsverband Voortgezet Onderwijs Walcheren Jan Borst, voorzitter van het Bestuur. Hendrik Jan van Arenthals, voorzitter van het Bestuursmanagement. Middelburg, 31 mei 2012 het geluid van zijn klompen in de gang klinkt niet meer... Ed van Hese Dinsdag 5 juni vanaf 19.30 uur wordt een. speciale herdenkingsdienst georganiseerd. (oud) leerlingen, (oud) personeel en belangstellenden zijn van harte welkom. Wil je een bijdrage leveren dan aub contact opnemen met de school. OPDC Griffioen Griffioenstraat 38 Middelburg Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Ed van Hese echtgenoot van onze collega Alice Speckmann en vader van Thomas, Laurens en Lotte Wij wensen hen en verdere familie veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Zeeuwse Bibliotheek Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan. Eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve ma, oma en over-oma Elsa Emma Freijzer-van Hurck Els weduwe van Desiré Freijzer Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen 31 mei 2012 Corres ponden tieadres Achterstraat 27 a, 4586 AG Lamswaarde U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 B te Hulst, op dinsdag 5 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus ter Duinen te Kloosterzande, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgevingheeft onh'angen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige Algemene Kennisgeving Nooit vragend, nooit klagend. Je lasten in stilte dragend. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, op bijna 100-jarige leeftijd, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Germana De Moor echtgenote van Maurice Levinus Allonsius f 04 - 09 -1912 Wachtebeke (B) 131 -05- 2012 Westdorpe Sas van Gent: Vivian en Robert Hulst: Lilian en George f Zuiddorpe: Wim en Wilma Klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, 1 juni 2012. Corr.adres: Parklaan 2,4551 EW Sas van Gent De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 6 juni om 14.00 uur in het crematorium van Temeuzen, Bellamystraat 28 c. Diep getroffen zijn wij door het onverwachts overlijden van Ed van Hese partner van onze collega Alice Speckmann We wensen Alice, Thomas, Laurens en Lotte en familie veel sterkte toe. Collega's van de afdelingen ADV en l&C van de Zeeuwse Bibliotheek UITVAARTZORG DE VLIEGER Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41