IJl fllenseniifiq.nl Hans Nico Rudolph Heilijgers Hans 40 I familieberichten zaterdag 2 juni 2012 Verdrietig stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze vader Diepenveen, t Serooskerke, 17 juni 1945 26 mei 2012 Don Heilijgers Eline Heilijgers Correspondentieadres Rietlandstraat 21 4411 AT Rilland Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met mijn hoofd onder water ziet niemand de tranen gedachten vertragen en ik laat ze gaan. Wij zijn ontroerd door het overlijden van zus, schoonzus en tante Inge Wattel in de leeftijd van 48 jaar. Wim en Anne Robert en Diana v' Ad en Henny Tom en Hanneke, Rik, Jesper Martin en Eveline Wouter en Monique JokeenAdri Bastiaan en Dana, Nick,. Sent Koen en Mandy Elias Collinda Hans en Marleen Ingel Anna Dylan Marijke en Wim (in herinnering) I. Wattel (in herinnering) G. J. M. Wattel - Boone (in herinnering) Kortgene, 31 mei 2012 Correspondent eadres Familie Koelen - Wattel Haltestraat 19 4411 ND Rilland U kunt het condoleanceregister tekenen op woensdag 6 juni tussen 9.15 en 10.00 uur in dorpshuis "De Pompweie", Bemhardstraat 2/A te Kortgene. Aansluitend is de afscheidsbijeenkomst om 10.00 uur. Na de bijeenkomst vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Geen bloemen, eventueel een gift voor KWF Kankerbestrijding - Giro 26000. Tot ons groot verdriet is na een kort ziek zijn onze (ex)collega overleden: Inge Wattel Ze mocht slechts 48 jaar worden. Wij wensen Inge alle rust toe en haar familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Supervisors en coaches van het callcenter Roompot Vakanties: Jurry Joosse, Gertie Kaashoek, Ina Götz, Ineke de Rooij, Ingrid van der Klooster, Yvonne ter Beek, Nathalie Dijkhuizen Tevens alle medewerkers van het callcenter Roompot Vakanties: Addie, Annemarie, Audrey, Carola, Danny, Diane, Dominique, Edith, Ellen, Esther, Femke, Irma, Jacqueline, Jean, Joan, Jolanda, Jos, Gerda, Karin, Linda, Maja, Marco, Marijke H, Marijke R, Marja, Marleen, Nelleke, Nadja, Nicole, Richard, Ruud, Saskia, Suzan, Sylvia, Wendy Samen hebben wij zoveel meegemaakt Samen waren we zo sterk Samen waren we één Nu ben jij mij voorgegaan En nu wordt samen: alleen Na een kort ziekbed is mijn lieve maatje, onze pa, opa Brammetje Bram (Abraham) Nieuwenhuize op 31 mei 2012 overleden op 69-jarige leeftijd. Aline Nieuwenhuize-Zeegers Jolanda André Freddy Saskia Ron Jolanda Meivin Renata Étienne Marino Denise Nadine Danielle Onze speciale dank gaat uit naar dr. H.J. Roelofsen voor de goede begeleiding van mijn man, onze vader en opa. Buitgat 7 4341 LJ Arnemuiden Bram is opgebaard in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot persoonlijk afscheid nemen woensdag 6 juni van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zal daar, voorafgaand aan de crematie, de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. In plaats van bloemen stellen wij een gift voor het KIKA-fonds op prijs. Een collectebus hiervoor staat bij de uitgang van het uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 31 mei 2012 van onze oud-medewerker en collega Bram Nieuwenhuize in de leeftijd van 69 jaar. Bram is in 1981 bij Zeeland Refinery in dienst getreden, alwaar hij in het Operations Department tot aan zijn pensionering in 2003 als Operator Öffsites werkzaam is geweest. We herinneren ons Bram als een fijne en sociale collega. Hij heeft zijn werkzaamheden bij de raffinaderij altijd met inzet uitgevoerd. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie veel sterkte toe dit grote verlies te verwerken. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen-Oost Op weg naar de zon vlieg je boven de wolken. Je ogen gesloten, je hart vol met herinneringen. Tastbaar, zo dichtbij, ongrijpbaar gemis. En toch...het is goed zo. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve broer en onze oom Jacobus de Baar Ko in de leeftijd van 97 jaar. A. Boonman-de Baai- Neven en nichten De familie bedankt het verzorgend personeel van 'De Kraayert' voor de goede en liefdevolle verzorging. Lewedorp, 30 mei 2012 Correspondentieadres: T. Boonman-de Baar Trenteweg 5 4438 ND Driewegen Ko is thuis, kamer 314 in De Kraayert, Deltastraat 2 te Lewedorp, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 4 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 5 juni om 10.30 uur in de parochie kerk van Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend nemen wij om 12.30 uur afscheid van Ko in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna er gelegenheid is tot samenzijn in de koffiekamer. Condoleance uitsluitend schriftelijk. Want Gij o Here alleen zult mij doen, zeker wonen. Psalm 4 Na een leven van liefdevolle zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren is, na een huwelijk van 68 jaar, tot ons grote verdriet overleden mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootvader Iman Nouse 2 december 1919 31 mei 2012 Hij had ons allen zeer lief. M.J. Nouse-Hoogstrate Kees en Addy Nouse Hans en Netty Nouse Willie en Kees Visset- Piet en Jeanette Nouse Rien Nouse t Heieen Nouse Jan en Corrie Nouse Maija en Sam de Vlieger Irma en Kees Kleppe Albert en Margot Nouse Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de mensen van 'Ter Valclce' voor de liefdevolle verpleging. Correspondentieadres: Louise de Colignylaan 5D, 4461 SK Goes Hij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op dinsdag 5 juni om 14.00 uur in de Geerteskerk aan het Geertesplein-te Kloetinge. Aansluitend begeleiden we hem omstreeks 15.00 uur naar de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in 'Vierlinden' Kattendijksedijk 19 te Goes gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten. Ik ben. in mijn tuintje, mijn lievelingsoord. Daar vlieden de dagen gerieflijk voort. Daar weet ik van kommer noch van verdriet en zingen de vogels hun vrolijke lied. Lieve opa we zullen je missen. Gerben Rutger en Yadira Martin Danny en Alinda, Luna, Yara Ben, Jessica, Nikita Mirjam en Mano Kristel, Milan, Nino, Kayley Maurice en Sabine, Romy Jeroen en Monica, Tristan f, Lois, Indy Iman Douwe, Sophie, Mees Heleen en Ivar Esther en Raymond Merel Tim Manon Saskia en Lennart Kim en Mark Lotje Sam f Lieve, lieve Astrid Wat zal ik onze vriendschap missen...; Je vriendin Franny de Leeuw-Willeboer t X Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Johanna Jacoba Catalina Rijn Echtgenote van J.C. Saman (f 2001) in de leeftijd van 86 jaar. Wij wensen Marlies, Adwin en Luisa veel troost en bemoediging toe. Kapelle: J.J.C. Kloosterman-Rijn P. Kloosterman (in herinnering) Yerseke: P.J.A. Rijn Neven en nichten Kapelle, 31 mei 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40