m IHenseniinq.nl zaterdag 2 juni 2012 familieberichten 139 UOlISU/fJ We willen iedereen die bij ons 50-jarig huwelijksjubileum op 11 mei j.l. aan ons dacht door middel van kaarten, telefoontjes, bloemen en cadeaus, hiervoor hartelijk bedanken. Ook mede namens onze kinderen en kleinkinderen heel veel dank. Fam. Boogaard-Joosse Sloehavenstraat 9 4339 BH Nieuw- en Sint Joosland Langs deze weg willen wij een ieder, ook namens de kinderen en kleinkinderen, hartelijk bedanken voor de vele felicitaties ter gelegenheid van ons 50 jarig huwelijk! Ook allen bedankt voor de bemoedigingen en het medeleven met Cor. Het doet ons goed. Cor en Sien van Marion-Melis ÜVü/JödHf] Vol liefde'gedenken wij jou Voor ons veel te vroeg Dat we je verliezen Mijn lieve man, onze liefdevolle papa en schoonvader Jan Abraham van Haneghem Oost en West Souburg, 19 april 1953 Goes, 31 mei 2012 Irma van Haneghem - Geluwie Patricia en Robbert Mare en Sanne Kay.#: Ome dank gaat uit naar Hospice het Clarahofje en dr. Kerkhofs Noordstraat 6 4454 AP Borssele De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 6 juni om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in De Vierlinden, Kattendijksedijk 19 te Goes. Op verzoek van Jan gelieve géén rouwkleding te dragen. Rust Zacht Lieve Ome Jan Bedankt voor de mooie vriendschap Frank en Diana Roy en Amy van Hove Lieve Jan, Het is goed zo.. Bedankt voor al je goede zorgen Bernd, Wendy, Raul en Danique van Quekelberghe Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend Jan van Haneghem Wij wensen Irma, Patricia en Robbert, Mare en Sanne heel veel kracht en sterkte toe. Harry, Yvonne, Koen, Vera en Sjors Been-Smit Rust zacht Jan van Haneghem Veel te kort kenden we "Jannie", lieve schoonpa voor Sanne. We leven mee met Irma, Mare en Sanne, Patricia en Robbert, familie, vrienden en bekenden. Herman en Mieke, Niels en Nina Verdrietig zijn we door het overlijden van buurman Jan Irma en de kinderen veel sterkte toegewenst. Truus en Hans Corina, Marco en Joey Borssele, 31 mei 2012 Wij zijn verslagen en bedroefd door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jan van Haneghem Jan zal altijd in onze herinnering blijven als een fijne en sociale collega met een warme persoonlijkheid. Hij was iemand op wie we altijd konden bouwen. We zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Collega's en leiding Afdeling Beveiliging - N.V. EPZ Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van liet onverwacht overlijden van onze gewaardeerde mede werker en collega Jan van Haneghem Hij werkte al ruim 35 jaar bij EPZ. Wij kenden Jan als een open, betrouwbare en vriendelijke collega en medewerker. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers N.V. EPZ Respectvol staan wij stil bij het overlijden van Jan van Haneghem Hij heeft een grote betekenis gehad voor de wielersport in Zeeland en was vele jaren als voorzitter en jurylid actief binnen TMZ. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Bestuur, jury en renners van TMZ (Trimbelangen Midden Zeeland) Heinkenszand, 1 juni 2012 Geschokt moeten wij afscheid nemen van een groot sportvriend. Jan van Haneghem Jan was mede oprichter en penningmeester van onze vereniging. Wij verliezen in Jan een zeer gewaardeerd bestuurslid en zullen zijn inzet missen. Mede door hem is de ZRTV in 25 jaar groot geworden. Wij wensen Irma, kinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens bestuur en vrijwilligers Zeeuwse Rijwiel en Toervierdaagse (ZRTV) Goes, 1 juni 2012 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze sportvriend Jan van Haneghem jan was als adviseur zeer betrokken bij de internationale wielerwedstrijd de ZLM tour, een wedstrijd waar hij medeoprichter van was. We blijven hem altijd dankbaar voor zijn inzet voor de wielersport in het algemeen en die voor de ZLM tour in het bijzonder. Wij wensen zijn vrouw Irma, de kinderen Patricia en Mare en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Het bestuur van de Stichting Arjaan de Schipper trofee en ZLM Verzekeringen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze consul Jan van Haneghem Het is bijna niet te begrijpen dat het zo snel kan gaan. Wij zullen Jan missen en zijn dankbaar voor hetgeen hij gedaan heeft voor de wielersport. Wij wensen iedereen maar vooral zijn vrouw Irma, de kinderen Marc en Patricia en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur KNWU District Zuidwest Nederland Jan van Haneghem Jan heeft als bestuurslid en vertegenwoordiger in onze stichting richting hoofdsponsor zich de afgelopen jaren met hart en ziel voor ons ingezet. Niets was Jan te veel! Mede dankzij Jan zijn we uitgegroeid naar het internationale niveau waar we nu staan. Wij wensen Irma en de kinderen veel sterkte toe in de komende moeilijke periode. Wij zullen Jan als vriend, collega, bestuurslid en zijn inbreng erg missen. Stichting Wieier Comité 's-Heerenhoek EPZ Omloop van Borsele Verdrietig zijn wij omdat de vader van onze vriendin Patricia is overleden. Jan van Haneghem Wij wensen Irma^atricia^ober^Marc en Sanne heel veel sterkte toe met dit verlies. Liefs,Caroline Joke,Evy,Isis Forianne,Roy,Jeanine Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan van Haneghem Vader van onze goede vriend Mare. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Mare, -Sanne en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Ramon Janine, Jordy Melisa, Richard Rachel, Giovanni Deveney, Ahmet, Jean-Marie, Vinnie, Huib 's-Heerenhoek 01-juni 2012 Met een onuitwisbare bewondering voor de positieve instelling waarop ze met haar ziekte is omgegaan moeten we veel te vroeg afscheid nemen van oftze lieve schoonzus Dieneke van Dijke - Dekker Huib en Lia Krijnie en Maarten Dia en Frans Sint-Annaland, l.juni 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39