FZC .n l/a bon nee BI BB BB SBH IER Londen is hip happening! Kroonjuweel op de Veluwe _J V r vj ABONNEE VOORDEEL 67,50 p.p. Londen is één van de leukste steden van Europa! Een dagtrip Londen op zaterdag 7 juli, is er een om nooit te vergeten! Een paar hoogtepunten: de London Eye, Buckingham Palace of Covent Garden! In de vroege ochtenduren vertrek vanaf Middelburg of Goes naar Duinkerken en daar vertrekt de ferry naar Dover. Op de heenreis kunt u ontbijten op de ferry. Vanaf hier rechtstreeks naar Londen, naar Park Lane, aan de oostzijde van Hyde Park, waar u omstreeks 09.30 uur arriveert. Rond 19.00 uur vertrek rtchting Nederland. U bent tussen 02.00 en 03.00 uur weer bij uw opstap plaats. Zo profiteren abonnees De kosten voor deze dagtocht op 7 juli zijn 69,- p.p. inclusief: vervoer per luxe touringcar retourovertocht Duinkerken-Dover ontbijtbuffet plattegrond Londen Londen Travel Card De dagtocht gaat door bij minimaal 40 deelnemers Meer informatie, en/of rechtstreeks reserveren: Brabant Expres Reizen, telefoon 0168 - 330700 Of via www.brabantexpres.nl/pzc (o.v.v. pzc abonnee) U kunt op woensdag 20 juni genieten van een schitterende dagtocht op de Veluwe! Onder begeleiding van een ervaren gids, voor een adembenemende tocht over de Hoge Veluwe! Met een beetje geluk komt u tijdens deze prachtige tocht een ree of wilde zwijnen tegen! Na de lunch wordt een bezoek gebracht aan het ruim 300 jaar oude Paleis Het Loo, waar u een beeld krijgt van drie eeuwen bewoning door de Oranjes. De prachtige sierlijk belijnde tuinen, die de sfeer van de 17e eeuw ademen. Met de Royal Tour bezoekt u de Koninklijke hotspots. Op de terugweg wordt een stop gemaakt voor een heerlijk driegangen diner. Zo profiteren abonnees De kosten voor deze prachtige tocht bedragen 67,50 p.p. inclusief: vervoer per luxe touringcar, vertrek vanaf Middelburg of Goes koffie met gebak rondrit Veluwe koffietafel met kroket bezoek Paleis het Loo o.l.v. een gids 3-gangen diner De dagtocht gaat door bij minimaal 40 deelnemers Meer informatie en/of rechtstreeks reserveren: Brabant Expres Reizen, telefoon 0168 - 330700 of via www.brabantexpres.nl/pzc (o.v.v. pzc abonnee) Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel ZEELAND vanuit de Lucht Bijna 30% korting Bezoek de Floriade in Venlo! Slechts 59,50 p.p. Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnemeritwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of Abonneevoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20