zeeland 123 P-terrein Haamstede nadert voltooiing Toeval zorgt voor twee verschillende 'Rondjes Dreischor' in één weekend 'Het is een samenzwering van politie en gemeente' donderdag 31 mei 2012 Contant waarde Aanbetallng en/of inruil Totaal kredletbedraq LooptijcJ in maanden Vaste debetrente voet on jaarbasis Jaarlijkse Kosten Percentaqe (JKP) Termijnbedrag per maand Totaal te betalen bedraq €12.495,- €5.995,- 6.500,- 36 0.0% 0,0% 180,56 €6.500,- Bedrijfsweg 4 'Vrijburg' Vlissingen www.scooterandlifestyle.nl 0118 - 47 06 66 door Joeri Wisse Breng eens een bezoek aan onze showroom, ook voor alle gadgets en de shopping collectie van Vespa! BURCH-HAAMSTEDE - De grootste werkzaamheden aan het vernieuw de parkeerterrein aan de Krieke- meet in Burgh-Haamstede zijn eind volgende week achter de rug. Eerder was er sprake van dat het terrein rond Pinksteren klaar zou zijn. Dit streven is echter niet ge haald omdat op het moment dat het gedeelte voor de brandweerka zerne aan de beurt zou zijn, de brandweer tijdelijk zou verhuizen naar de oude gemeentewerkplaats. Omdat die locatie aan de Burghse- weg doelwit is van vandalisme is dit plan niet doorgegaan. Het alter natief was om een 'platenbaan' aan te leggen voorlangs de huisart senpost waarover de brandweer kon uitrukken. Hierdoor heeft het werk een week extra vertraging op gelopen. Dit najaar komt er langs het voet/fietspad van het nieuwe parkeerterrein naar de Noordstraat ook nog een fietsparkeerplaats waar ruimte is voor 60 fietsen. Aan de andere kant van de Noord- straat, naast de boekhandel, ko men ook nog 28 plaatsen. door Joeri Wisse DREISCHOR - In Dreischor is ver warring ontstaan over twee totaal verschillende evenementen met exact dezelfde naam, die ook nog eens in het precies hetzelfde week end plaatsvinden. Zowel zaterdag 9 juni als zondag 10 juni staat in het Schouwse dorp een 'Rondje Dreischor' op het programma. Beide publieksevenementen heb ben echter niets met elkaar te ma ken. De organisatoren van de ver schillende 'Rondjes Dreischor' houden het dan ook op een toeval lige samenloop van omstandighe den. „Ik kwam er vorige week ach ter", zegt Ellen Bentlage van het zondagse Rondje Dreischor. Vol gens haar kan het geen kwaad. „We hopen dat het elkaar ver sterkt." Bij waterschap Scheldestro- men, die samen met de gemeente Schouwen-Duiveland en de pro vincie Zeeland het evenement or ganiseert, wisten ze zelfs nog niet van het bestaan van het andere evenement af Voor de duidelijkheid: Het 'Rpnd- je Dreischor' van zaterdag is een fietstocht in het kader van het Zeeuws Jaar van het Water. De tien kilometer lange tocht leidt de fietser tussen 10.00 en 14.00 uur langs de zes proeflocaties van het project Proeftuin Kaderrichtlijn Water Dreischor. Als onderdeel daarvan experimenteren boeren met het verbeteren van de wa terkwaliteit in de bodem en de slo ten in Polder Dreischor. Tijdens het zondagse evenement kunnen bezoekers kennis maken met zo ongeveer alles wat Dreischor te bieden heeft. Op vijf entwintig adressen, variërend van open tuinen tot lokale bedrijven, het museum en de kerk is er tus sen 12.00 en 17.00 uur iets spe ciaals te doen. Meer info over de Rondjes Dreischor op www.jaarvanhetwater.nl of zoek bij Facebook op 'Rondje Dreischor'. door Ali Pankow In het rapport dat de politie doet uitgaan over gebeurtenis sen in Renesse tijdens Pinkste ren wordt géén melding gemaakt van een incident in de nacht van zondag op maandag op de Hogè- zoom ter'hoogte van de C1000.. Waarom niet? „Ach, het was gewoon een beetje onrustig. We maken niet van elk incidentje een bericht", zegtde woordvoerster van de communica tie-afdeling. Zij vertelt wel wat er over genoteerd staat: „Rond 03.00 uur zijn er vijf personen aangehou den. Eén van hen zou een bierfles je naar een politiebus hebben ge gooid. Hij ontkende dat overigens. De andere vier gingen zich daar mee bemoeien. Ze zijn naar Toren- tijd overgebracht, maar de volgen de dag zijn ze weer vrij gelaten. Die ene man heeft een mini-pv ge had. Dat is een soort bekeuring." „Dat ben ik", zegt Khalid Zarin. „Zo gaat het dus, het is een samen zwering van politie en gemeente. Wij kwamen buiten en werden zo maar vastgepakt door de politie, omdat ik een bierflesje naar de au to zou hebben gegooid. Met een fles op straat in Renesse met Pink steren? Hoe dom kun je zijn? En bier? Wij drinken nooit bier! Ze zeiden dat ik ook iemand van het susteam zouden hebben geslagen. Allemaal leugens, ik weet echt niet meer wat ik moet doen." Let op! Geld lenen kost geld aJt fUpautomondo www.automondo.nl -^ENTiteEHD- HELEMAAL UIT JE DAK VOOP SLECHTS 1.000,- EXTPA* Vrtgezondertde500byGu<xi.0eprgsvand850QCisnaatlrekvan€1.800,-Cabrio8onus,PriJsiiicl.BTW,excl.koslenrijklaarmakenenverwijd(!ringsbljdrage. Actie is gelfig Vm 31 mei 2012 Geloonde aföeelöing kan afwijken van de werkelijkheid. De financiering in de vorm van nlet-dooriopend krediet wordt u aangeboden door Ral Rnandal Solutions handelsnaam van FGA Capital B.V, (AFM vergunnlngsnummcr 12013694) onder voorbehoud van kredietaccoptatle en toetsing BKR te Hel. Max. kredietbedrag 6,500,-. Deze financieringsactie is geldig tol en met 30 juni 2012 Prijs en uitvoering kunnen aan verandering onderhevig zijn zonder voorafgaande opgave. 3 jaar garantie is opgebouwd uit 2 jaar fabrieksgarantie en 1 jaar Extra Garantie. Vraag naar de vooiwaardon. "Brom Jato Dynamics,: Gebaseerd, op. de volumegerelateerde gomiddeido CO/uitstoot (g/km) van de best vorknchte Europese automerken in 2011. Gem. brandstofverbruik: 3,9 - 4,7 1/100 km (1 op 21,4 - 25,6). COs: 90 -110 g/km. Fiat:: De laagste gemiddelde C02-uitstoot van Europa.**

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 59