Rondreis Toscane Totaal Oad PZC 'Indrukwekkend Noorwegen' ÊL donderdag 31 mei 2012 17 8-daagse rondreis inclusief vliegreis, hotel en ontbijt Exclusieve prijsverlaging voor de lezers van deze krant! Vanuit het charmante 3-sterren hotel in Montecatini Terrine bezoekt u dé hoogtepunten van Toscane zoals Pisa, Florence en Siena. Inbegrepen zijn de vliegreis, vervoer per comfortabele touring car, hotel met ontbijt en Nederlandssprekende reisbegeleiding. Dag 1: Diisseldorf - Milaan - Montecatini Terme U vliegt per Air Berlin van Düsseldorf naapMilaan. Van daaruit volgt de transfer naar Montecatini Terme. Dag 2: Pisa - Lucca De eerste excursies van deze reis door Toscane gaan naar de plaatsen Pisa met de scheve toren en Lucca met haar vele mooie pleinen en kerken. Dag 3: Florence Deze geboorteplaats van de Renaissance karakteriseert zich door de vele kerken en paleizen. Dag 4: Siena en San Gimignano Siena behoort tot de belangrijkste toeristentrekkers van Italië met o.a. het Piazza del Campo. San Gimignano is bekend om zijn dertien torens die het silhouet van de stad domineren. Dag 5: Viareggio De stad geniet internationale bekendheid als badplaats aan de Ligurische Zee. Viareggio is ontstaan uit een kasteel, dat in 1172 door de steden Lucca en Genua werd gebouwd. Dag 6: Montecatini Terme Een dag ter vrije besteding. Neem de tijd om het stadje te verkennen of ga heerlijk ontspannen in de' nabijgelegen spa. Dag 7: Garfagnana - Barga - Carrara We maken een mooie panoramatour door de streek Garfag nana met het middeleeuwse Barga en Carrara, voornamelijk bekend van de ongeveer 300 marmergroeven. Dag 8: Montecatini Terme - Milaan - Diisseldorf Vandaag volgt de transfer naar de luchthaven van Milaan. Van hieruit vliegen we terug naar Düsseldorf. Einde van een prachtige reis door Bella Italia! r A Vertrekdata op di. in september en oktober 4-11-18-25 september €475,- 2-9-16 oktober 475,- Prijzen zijn p.p. bij 2 personen per kamer. Toeslag 1-persoonskamer 75. Inclusief: vliegreis Düsseldorf-Milaan v.v. per Air Berlin, luchthaventaxen en brandstoftoeslag, vervoer per comforta bele touringcar, 7 overnachtingen in Parkhotel Moderno (of gelijkwaardig) inclusief ontbijt en Nederlandssprekende reisbegeleiding. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, tolgelden en checkpoints 20 p.p. (verplicht, ter plaatse te voldoen), entreegelden en kosten lokale gidsen (verplicht, ter plaatse te voldoen), kaartje Tramvia Florence ca. 2,40 p.p., toeristenbelasting ca. 1 p.p. per nacht, facultatieve excursies en eventuele entreegelden. Optioneel bij te boeken halfpension 21 p.p. per week (vooraf bij te boeken). Min. aantal deeln.: 20. Uiterste termijn van annulering bij onvoldoende deelname 21 dagen voor vertrek. Reserveringskosten 19,50 en Caiamiteitenfonds 2,50 per boeking. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Stip Reizen via 020 - 66 22 222 o.v.v. Lezersreis Wegener www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) 15-daagse autorondreis langs de Noorse bergen en fjorden Tijdens deze unieke autorondreis geniet u van het prachtige landschap dat Noorwegen te bieden heeft. Beklim één van de 20 bergtoppen rondom Hemsedal, maak een cruise over de Sognefjord of ga mee met een boottocht door het Telemarkkanaal. U ziet de mooiste gebieden van Noorwegen. Dag 1: Naar Kiel in Duitsland waar u in de avond aan boord gaat van de ferry van Stena Line naar Göteborg. Overnachting aan boord. Afstand Utrecht-Kjel ca. 530 km. Dag 2: U arriveert in de ochtend in Göteborg waarna u doorrijdt naar Hemsedai voor 4 overnachtingen in een appartement van Hemsedal Ski Lodge. Ca. 515 km. Dag 3 t/m 5: Het Hemsedal organiseert een scala aan activiteiten en excursies en met de Hemsedal Card ontvangt u diverse kortingen. De omgeving van Hemsedal nodigt uit voor het maken van schitterende wandel- en kanotochten. Dag 6: Vandaag reist u naar het fjordengebied. U verblijft 4 nachten in een appartement van Voss Fjellandsby in Myrkdalen. Ca. 160 km. Dag 7 t/m 9: Het bergdorp Myrkdalen ligt zeer centraal in het fjordengebied, tussen de Sognefjord en de Hardangerfjord. Uw accommodatie ligtte midden van mooie natuur en is een ideaal uitgangspunt voor een treinrit over de Flamsbanen of een dagtocht naar de Hanzestad Bergen. Dag 10: Via de Hardangerfjord rijdt u naar de traditierijke regio Telemark voor een verblijf van 4 nachten in een vakantiewoningvan Kvitavatn Fjellhytter in Rjukan. Ca. 330 km. Dag 11 t/m 13: Vanaf uw vakantiewoning heeft u een fantastisch uitzicht op de 1.883 meter hoge Gaustatoppen, de hoogste berg van Telemark! De regio staat bekend om de prachtige oude Noorse boerderijen en het Telemarkkanaal. Ook de wandel- en vismogelijkheden in de omgevingzijn uitstekend. Dag 14: Naar Göteborg waar u in de avond aan boord gaat van de ferry van Stena Line naar Kiel. Overnachting aan boord. Ca. 450 km. Dag 15: In de ochtend arriveert u in Kiel. Einde rondreis. pzi.n l/webwinkel categorie reizen autorondreizen Speciale lezersaanbieding 15 dagen Indrukwekkend Noorwegen Dagelijks vertrek in de periode 1 juni t/m 21 september Bij 2 personen p.p. vanafC 652 Bij 3 personen p.p. vanaf€ 439 Bij 4-personen p.p. vanafC 329 Bij 5 personen p.p. vanaf€ 265 Inclusief: 12 overnachtingen in vakantiewoningen/appartementen op basis van logies 2 nachten aan boord van de ferryovertocht Kiel- Göteborg v.v. met Stena Line o.b.v. binnenhut Hemsedal Card Capitool reisgids t.w.v. 24,99 tegoedbon van 50 ter besteding op de ferryovertocht met Stena Line (bij boeking voor 30 juni) Oad informatie. Exclusief: Calamiteitenfonds (€2,50 per boeking) administratiekosten reserveringskosten reis-en/of annuleringsverzekering huishoudlinnen zelf meenemen bedlinnen en handdoeken eindschoonmaak. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900-8482 (€0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRN010 REIZEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 17