t Cornelis Hoogendoorn Antoinette van Hooijdonk-Lampert 3 6 I familieberichten woensdag 30 mei 2012 Cf) IHensentiflq.nl Na een periode van afnemende gezondheid, is van ons weggenomen mijn liefste man en maatje, onze fantastische vader en opa Woerden, 23 maart 1931 f Goes, 24 mei 2012 Middelburg M. Hoogendoorn - Blok Middelburg Wim en Helma Remko en Ineke Finn Danny en Desiree Alyssa, Orlando, Dj ay Ossendrecht Ina en Arno Nikita en Dennis Hailey Meivin en Amber Michael Patrick Kloetinge Correspondentieadres Duunmede 70 4337 BB Middelburg Patrick en Pascale Michael Melissa De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Woorden schieten tekort. Intens verdrietig geven wij u kennis dat, voor ons onbegrijpelijk, plotseling uit het leven is weggenomen onze lieve mama, mijn geliefde dochter, onze zus, schoonzus en moeder van onze kinderen Astrid Polderman 21 juli 1978 28 mei 2012 Goes: Isa, Sjoerd Kruiningen: Rienus Polderman Eindhoven: Peter Biezelinge: Marjo en Ferry Hans weert: Renée en Ivo Kruiningen: Willeke en Ko Goes: Chris Correspondentieadres: Kersenweg 3 4416 PT Kruiningen We nemen afscheid van Astrid op vrijdag 1 juni om 13.30 uur in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Liefde is de bron... Onze lieve moeder, oma en ouwe oma Netty is in de leeftijd vari 79 jaar overleden. Dymphna en Tonny Fernando Leonie en Pieter Guanita en Marco Jennifer Pieter en Henny Wouter en Marcha Jeroen Zierikzee, 29 mei 2012 De Cranestraat 6 Correspondentieadres: Oesterstraat 58 4301 ZJ Zierikzee Vrijdag 1 juni herdenken we haar leven in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 15.00 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Liefdevolle herinneringen blijven Na een leven van liefdevolle zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot ons verdriet van ons heengegaan onze lieve mama en oma Juline Alice Minnaert weduwe van Leonard Franciscus Verheije geboren op 17 april 1922 te Schoondijke overleden op 27 mei 2012 te IJzendijke Eddy en Tilly in liefdevolle herinnering Monique en Ed Laura en Mark, Luke Bianca, Amber André en Wilma Julian en Lauren Samantha, Jayce, Avery, Macy Rochelle Rita en Ernest Wouter en Eliska Correspondentieadres: Burg. H.A. Callenfelsstraat 28 4501 CB Oostburg Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Woonzorgcentrum Emmaus voor de goede verzorging. U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Juline op donderdag 31 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het ziekenhuis te Oostburg. De Eucharistieviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 2 juni om 10.30 uur in de Sint Eligiuskerk, Eligiusplein 17 te Oostburg. Aansluitend is de begrafenis op de RK begraafplaats aldaar. Gelieve schriftelijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 'De HEER is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Psalm 23 In vrede is zij heengegaan naar haar en onze hemelse Vader. In onze familiekring zullen wij onze oudste zus missen. Johanna van Baardewijk weduwe van Arie Goossen Rotterdam, 22 september 1931 Bosch en Duin, 28 mei 2012 Apeldoorn Kees van Baardewijk Annie van Baardewijk-Lammers Vroomshoop Ida Vrijhof-van Baardewijk Henk Vrijhof Aad van Baardewijk -in herinnering- Rikie van Baardewijk-Brouwer -in herinnering- Montolieu (Frankrijk) Loe van Baardewijk -in herinnering- Joëlle van Baardewijk-Artaud Rotterdam Willem van Baardewijk Ketie van Baardewijk-Walbroek Ayen (Frankrijk) Hans van Baardewijk Veronique van Baardewijk-Lambert Sjaantje van Baardewijk -in herinnering- Correspondentieadres: Straatmakershoeve 387, 7326 DV Apeldoorn De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt D.V. gehouden op vrijdag 1 juni om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Wij danken allen die haar de afgelopen jaren zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Eleanne van Oeveren Moeder van Peter onze medewerker. We wensen Peter en familie veel sterkte toe. Directie en collega's van J.L.V. Beveiligingsdienst Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, delen wij u mede dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Joanna Helena Leenhouts-Reijnen Annie weduwe van Nicolaas Wilhelmus Leenhouts Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Waalwijk: Annie en Arnold Daniëlle en Ricardo, Kevin, Romy Ursula en Peter Zuidzande: Arnold f Veen: Herman en Jannie Johnny en Patricia, Mandy, Mike Irma Waalwijk: Sonja en Rini Dordrecht: Ingrid en Arie Patricia en Gerben, Groede: Edith en Adri Michael en Evelyn, Kyan, Roan Anne-Marie en Werner, Wesley, Kylie 28 mei 2012 Correspondentieadres: Mr. A. Roeststraat 14,4503 AS Groede De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 2 juni om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium,, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffie kamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd laten wij u weten, dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Geertruid Minnaard Echtgenote van W. Braamse Wij wensen Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens de familie Minnaard D. Minnaard Moerplein 85,4401 HZ Yerseke Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante "mus Braamse - Minnaard echtgenote van Wim Braamse Wij wensen Wim, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Heinkenszand: Cees Braamse Plonie Braamse - Oele Goes: Nellie Hoek - Braamse t Cor Hoek Heinkenszand: Dies Braamse Jannie Braamse - Priester Heinkenszand Goes mei 2012 Verdrietig delen wij u mede, dat op 83-jarige leeftijd is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Co Leijdekker Weduwe van Aldo De Spirt Mijdrecht: Wil Berrevoets-Leijdekker Henk Berrevoets Temeuzen: Annie Dam-leijdekker Chris Dam (in herinnering) Hoorn: Huib Leijdekker Tini Leijdekker-Meilink Zierikzee: Gerda Ver kaar t-Leij dekker Cor Verkaart (in herinnering) Zierikzee: Bart Leijdekker Anneke Leijdekker-Hoogerwerf neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36