50% korting op uw fotowerk! iPZC'.nl/abonnee cw pzc.nl/webwinkel Dixons snap zaterdag 26 mei 2012 Categorie diversen 100,- foto tegoed voor de helft van de prijs u ontvangt een gratis ION Dia en negatief scanner tw.v. 39,95 Vul deze bon in en ga naar een vestiging van Dixons bij u in de buurt. Haal daar deze waan zinnige aanbieding op! NaamM/V Adres Postcode Plaats E-mail adres Zet dia's en negatieven over op uw PC ook z/w Geen drivers nodig! Dus makkelijke installatie Hoogwaardige scanner met automatische kleurbalans en belichting Inclusief PC-software voor het bewerken Te bestellen via de webwinkel of af te halen bij een vestiging van Dixons Snapfish is de online Fotoservice van HP met wereldwijd meer dan 100 miljoen gebruikers. Voor al uw foto producten kunt u daar terecht. Van fotoboeken tot gewoon foto afdrukken, maar ook canvasposters, mokken, fotowenskaarten en fotokalenders. Ook het Snapfish fotoboek kwam bij de laatste consumentenbondtest als beste uit de test! Snapfish staat voor kwaliteit maar ook voor snel en gemakkelijk. Uniek u kunt bij ons ook gratis en ongelimiteerd uw foto's opslaan en delen met vrienden en familie. GRATIS ION POWERSCAN SCANNER MiiwuMsai ■ÜillliÜ abonnee mm u voordeel Harvest Fair 2012 Van 14 tot en met 17 juni is landgoed 'Wouwse Plantage' het decor van de 5de editie van de Harvest Fair. Deze lifestyle- en countryfair is uitgegroeid tot de grootste en gezelligste van Zuid Nederland. Op het sfeervolle landgoed vindt de bezoeker tussen het kasteel, jachthuis en boerderijen, een geselecteerd aanbod aan producten op het gebied van tuin en buitenleven, mode, kunst, antiek, interieur, eten en wellness. Het thema dit jaar is 'Natuurlijk genieten'. Op het culinaire plein kunnen bezoe kers streekspecialiteiten proeven en kennismaken met bijzondere producten en gerechten uit de regio. Elk jaar heeft de Harvest Fair een doorlopend programma voor jong en oud met workshops, demonstraties en shows. Kom kijken en geniet van modeshows, demonstraties van Amerikaanse raspaardjes, een workshop tuinontwerp of een High Tea picknick. Ook voor kinderen is er voldoende te doen en te beleven. Algemene informatie U vindt de Harvest Fair tussen Roosendaal en Bergen op Zoom, afslag 25 Wouwse Plantage. Toegangstijden elke dag van 10.00 - 18.00 uur. Parkeren is gratis. Alle informatie over de fair is te vinden op www.harvestfair.nl. Lezersaanbieding 40% korting ontvangt als lezer 40% korting op de toegangsprijs. U betaalt de lezersprijs per ticket van 7,50 i.p.v. 12,50, kinderen 4 t/m 14 jaar 2,10 i.p.v. 3,50 en familietickets 15,- i.p.v. 25,-. Deze lezersactie is alleen bij 'online' aanschaf van uw tickets via www.harvestfair.nl/actie. De actie is geldig t/m zaterdag 4 juni.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 84