Op Joost de Wee Kees Vinke 46 I familieberichten zaterdag 26 mei 2012 D1ensenUnq.nl Achter tranen van verdriet Schuilt de glimlach van herinnering. Na een kort ziekbed is rustig ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma en omi Maria Cornelia Scheele-van Tatenhove weduwe van Jan Cornells Scheele Hoek, 24 juni 1925 Middelburg, 25 mei 2012 Rien Scheele Joke Scheele-Heijt Gertjan en Tamara T Vincent Louis Scheele Willy Scheele-Antheunisse Kim en Michel, Lyanne Correspondentieadres: Wijenburg 38 4385 GP Vhssingen Er is gelegenheid afscheid te nemen op woensdag 30 mei van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal om 10.45 uur worden gehouden in de aula aldaar. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafjplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers van het Sint Jans Hospice de Casembroot voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. "Ik zie een deur wijd open staan, Johannes 10-9 daarachter is een prachtige wei met witte bloemetjes. En jedereen daar is heel blij. Vol van verdriet, maar dankbaar dat aan haar lijden een eind is gekomen, laten wij U weten, dat in vertrouwen op God's liefde, rustig is ingeslapen, orize moeder, schoonmoeder, oma en overoma. Adriana Geertrui Marsille-de Kraker Jaantje sinds 7 oktober 1978 weduwe van Jannis Abraham Marsille Schoondijke 25 maart 1922 Oostburg 24 mei 2012 Berlicum: Basel Zwitserland: Almere: Schoondijke: Schoondijke: Terneuzen: Axel: Schoondijke: Corry en Kees de Ridder-Marsille Stefan en Rita Arianne en Barry Ina en Eddy van Rie-Marsille Dimitry en Willemien Naomi, Esther, Daniël, Thirza Kenneth en Martine Xander, Marit, Thijmen Miriam en Marcel Anouk, Ruben Stephan t Na een lang gezond leven en hard werken is na een strijdlustig kort ziekbed overleden mijn echtgenoot, onze pa en opa Josephus Bogaert ïo Uiteindelijk had hij geen troef meer in handen en moest hij voor de laatste keer passen. Hij leefde zijn leven op zijn eigen manier. Non, je ne regrette rien. echtgenoot van Jacomina van Jole Hij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Mien van Jole Piet en Anneke Jan en Grace Moniek en André Miriam en Niek Sjef en Joan Kleinkinderen en achterkleinkinderen "25 mei 2012 Ericaplein 23,4587 AB Kloosterzande Zoals hij het zelf wilde, nemen we in besloten kring afscheid van hem. We zijn dankbaar voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Gidiona Bliek - Slabbekoorn J. J. van Stee - Bliek J. J. van Stee Klein - en achterkleinkinderen Den Helder, mei 2012. Voor de vele blijken van medeleven na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze vader en schoonvader J.L. Jacobs willen wij u hartelijk danken. G.F.L. Jacobs-Christ Bernd en Nathalie Goes, mei 2012. ST Wij betuigen vrienden en kennissen onze oprechte dank voor het medeleven en de belangstelling ondervonden na het overlijden van onze vader en trotse opa Johcun/Verbcrom/ Oud Eigenaar Slagerij Verboom Familie Verboom Vlissingen, mei 2012 kC 3i Wij danken het personeel van verpleeghuis "De Stelle" afd. Klaproos voorde liefdevolle en goede verzorging van onze j moeder en oma. I 1 I De Stelle Oostburg Correspondentieadres Vincent van Goghstraat 1 4507 CA Schoondijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op woensdag 30 mei om 14.00 uur, in f de Protestantse kerk "De Verbinding", Dorpsplein 37 te f Schoondijke. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de j begraafplaats aldaar. Daarna is er gelegenheid om de familie te condoleren in de f kerk. Wilt u indien U geen kaart hebt ontvangen, deze j aankondiging als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Mientje Minnaard- Poortvliet betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, mei 2012 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij de begrafenis van onze'1 moeder en oma Jacob a Sommeijer-van de Weele - Koos - willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons bijzonder goed gedaan. Rien en Klazien Sommeijer-Imanse Sjaak en Marijke Sommeijer-Kooman Kleinkinderen Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder Wilhelmina Adriana Geene-Begthel De vele blijken van medeleven hebben ons veel goed gedaan. Wij zullen er een dankbare herinnering aan bewaren. Marianne en Hans Visser-Geene Jeannette en Peter Eggink-Geene Mei 2012 - Voor de blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Clarisse-Krijger willen wij u hartelijk dankzeggen. Kinderen en kleinkinderen Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Hendrik Willem Schroevers liebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven of aanwezigheid bij de begrafenis. Uit aller naam: J.H. Schroevers mei 2012 Een woord, eengebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de telefoontjes en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. B.N. de Wee - Witte Henk, in liefdevolle herinnering Hanny en Ko Jarno Jan Candida Kruiningen, mei 2012 Mei 2012 Het is zoals het is. Het zal nooit meer zijn zoals het was. Het heeft ons ontroerd en gesteund, dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd na het plotseling overlijden van mijn allerliefste man, onze vader en opa Wij willen iedereen bedanken voorde hartverwarmende belangstelling, voor de vele kaarten, persoonlijke brieven, bloemen en telefoontjes. Het doet ons goed te weten dat hij niet alleen voor ons de allerliefste was, maar ook voor zoveel anderen iets heeft betekend. Wij zullen hem heel erg missen Wil Vinke-Neuféglise Angelique Rens Debby Arno Vincent-& Ramona en kleinkinderen Middelburg, mei 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46