(O)pa Claude Kienlen Dirk Staats Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Verslagen geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn vader, mijn schoonvader en onze opa Claude Francis Kienlen man van Toetie Lely Rademaker-Tan t Wimille (Fr), 7 december 1948 f Goes, 23 mei 2012 Een troost dat zij weer samen zijn. Patricia en Jordy Davey Sharyna Co rrespondentieadres Westerzicht 243, 4385 AJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 31 mei van 13.15 tot 13.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, waarin wij hem willen gedenken, zal om 15.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, hopen wij u door deze kennisgeving te bereiken. Nog één keer een heel dikke kus nog één keer een hele dikke knuffel Lieve opa Bye Bye Je drakie Sharyna Wij gaan je missen Lieve opa Davey en Chella Helaas is onverwachts overleden de levenspartner van onze (o)ma Toetie Lely Rademaker-Tan (t 2008) Vlissingen: Fanny en Frits Sylvan a en Stefan Chavira, Deqain en Jaïlja Randy Bon voyage Verbijsterd en geschokt zijn wij dat op 42-jarige leeftijd zo plotseling onze dierbare collega Bart Michielsen is overleden. Bart was voor ons een fijne collega en een goede psychiater met hart voor het vak en respect voor zijn cliënten. Een collega op wie we altijd konden rekenen. En bovenal was Bart een hele goede vriend. Wij gaan zijn raad, zijn steun en zijn humor missen. Wij wensen zijn vrouw en zoon en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Fryda, Tim, Ria, Claudia, Antoinet, Steven, Herman, Marc, Silvia Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Bart Michielsen Hij was een deskundig en betrokken medewerker en een zeer gewaardeerde collega. Wij wensen zijn vrouw en zoon, overige familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis Leen van Leersum en Rick Mentjox, raad van bestuur Jan van der Hallen en Fryda Evertse, directie Wij zijn geschokt door het overlijden van onze collega Bart Michielsen Bart was voor ons een uniek mens en psychiater. Gedreven in het geven en erg betrokken maakte hij onvermoeibaar werk van zijn idealen. Zijn humor, gezelligheid, enthousiasme en scherpzinnig heid zullen we missen in ons team. We wensen zijn vrouw Maggi en zoon Joris veel moed en sterkte toe. Team afdeling 90-93, Emergis Volledig onverwacht is overleden onze geneesheer directeur, psychiater en dierbare collega Bart Michielsen Bart was van onschatbare waarde voor Zeeuwse Gronden. Met een enorme werklust, zorgvuldigheid en zijn onnavolgbare sprankelende humor, heeft hij zich toe gewijd aan een verantwoorde zorg voor cliënten en familie. Voor de medewerkers vormde hij een baken van rust en wijsheid, bij wie je altijd terecht kon met je vragen. We zullen Bart ontzettend missen. We leven mee met het onnoemlijke verdriet en gemis dat zijn vrouw Maggie moet doormaken bij het wegvallen van haar geliefde echtgenoot, en met zijn zoon Joris die zonder vader verder met zijn leven moet. Cliënten, familie, medewerkers Raad van Bestuur Raad van Toezicht Zeeuwse Gronden Op 23 mei is geheel onverwacht overleden onze lieve vader, vriend en opa Claude Vaarwel Dery, Ken, Jeffrey, Suzy, Dylan, Zoë Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van Psychiater Bart Michielsen Hij was een psychiater als geen ander Zijn overlijden betekent een groot verlies voor de (Zeeuwse) psychiatrie. Wij wensen zijn nabestaanden en collega's van Emergis en van De Zeeuwse Gronden veel sterkte doe met dit grote verlies. Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) Fruit- en Natuurhoeve Adri Walhout, directeur Francklin de Maat, voorzitter bestuur Christine Hozee, voorzitter Ledenadviesraad Goes - 's-Gravenpölder, 25 mei 2012 Eb en vloed Plotseling, maar in alle rust, is overleden onze vader, schoonvader en vader van mijn kinderen -DlCK- Den Haag f Den Haag 26 april 1941 24 mei 2012 Meris en Martin Reijer en Johan Beatrix Cramer Correspondentieadres: Meris Staats p/a CUVO uitvaartzorg Postbus 71707 2507 BH Den Haag Dick is overgebracht naar het uitvaartcentrum van CUVO uitvaartzorg, Ockenburghstraat 29 te Den Haag, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de kleine aula van crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 te Den Haag, op woensdag 30 mei om 10.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mijn liefste, mijn alles is niet meer. Geen hand meer op de mijne. Geen kusje meer, geen lachje. Niet meer samen zitten en kijken naar elkaar. Nooit zal ik je stem meer horen. Ik weet nu hoe eenzaam, eenzaam is. Na een lange moeizame weg is mijn lieve man, onze liefste pa, opa en grandpa Henri Jean Prudent Mussche Harry echtgenoot van Yolanda Mussche-de Taeye overgestapt naar een plek waar hij zijn verdiende rust zal vinden. geboren te Biervliet 25 maart 1934 overleden te IJzendijke 24 mei 2012 IJzendijke: Yolanda Mussche-de Taeye Pico i$t Oostburg: Margot en Patrick de Smit-Mussche Marjolein en Kevin, Ash 1 Lara Valkenswaard: Nicole en Arnold Claeijs-Mussche Jeroen Stefan en Anouk Chanel Waterland-Oudeman (B): Ella en Bart Van Driessen-Mussche Tom en Magali llona Correspondentieadres: Flandboogstraat 4, 4515 CW IJzendijke Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum Huize Emmaus te IJzendijke en dokter van der Maas, voor de liefdevolle en respectvolle verzorging de afgelopen jaren. Flarry is opgebaard in de rouwkamer van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 29 mei om 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 30 mei om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Harry hield van bloemen. Samenkomst voor de familie bij de kerk. De crematie vindt plaats in besloten kring. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn ontroerd door het overlijden van Harry Mussche Broer, schoonbroer en oom van: Wilfried Mussche t en Simona van de Wynckel t Patrick en Monique Monique en Jan Brigitte Isabel en Patrick Fransisca en Hans Met droefheid geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en over-oma Ebrina Maria van Doorn echtgenote van Jacobus Daniël Meijer in de leeftijd van 80 jaar. Temeuzen: J.D. Meijer Goes: Ria en jack Marion en Tony Julot Luca Jelle en Renata Fleur Terneuzen, 24 mei 2012 Kerkepad 32 4532 ZA De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 29 mei om 15.00 uur in woonzorgcentrum Bachten Dieke, Koninginnelaan 2 Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats in Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Bachten Dieke. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze jj advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45