Maria Camilla Emma Lievens - Buijsse Marie Lievens-Buijsse Tot onze grote spijt, is op 22 mei overleden, mijn grote liefde en onze liefste papa Gerard Wessel in de leeftijd van 55 jaar. Je grote liefde Irene Vroonhof Palts 32 De afscheidsviering zal worden gehouden dinsdag 29 mei om 11.00 uur in Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in Hotel Van Der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. -Gerard hield van witte bloemen met een tintje blauw- Een traan van verdriet omdat we je zo zullen gaan missen. Een zucht van opluchting omdat je nu je rust hebt gevonden. Üit ons leven, maar nooit uit ons hart. Intens verdrietig en vol bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, nemen wij veel te "vroeg afscheid van mijn zoon, broer, zwager en oom Gerard Wessel Meppel Corry Wessel Aardenburg Herman Wessel f Meppel Rita Wessel f Meppel Jan en Tineke Wessel Jordy, Rick, Léon Meppel Hetty Wessel Jilhen Janick Ken Tot ons grote vertdriet is mijn schoonzoon, onze zwager overleden. Gerard Wessel Catherine, Liesbeth en Frits There is a vision and afire in me I keep the memory of you and me, inside And we don V say goodbye uit het lied Immortality van de Bee Gees) Wij rouwen om het verlies van onze lieve buurman Gerard Wessel In hem verliezen we meer dan een buurman: een vriend, een wandelmaatje, een gezellig lid van de BZV-groep, We hopen Irene, Lidewij en Madelief te kunnen bijstaan in deze moeilijke tijd. Vrienden Meiveld/Palts Gauke en Karin Marcel en Cindy Hans en Jacqueline Dick en Marja Aamoud en Fleur en kinderen Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze lieve, sterke buurman. We zullen hem hier missen. Buurman Gerard Wij wensen Irene, Lidewij, Madelief en familie heel veel kracht en sterkte. De buurtjes van Souburg- Noord. Oost-Souburg, 22 mei 2012 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde buurman Gerard Wessel Wij wensen Irene, Lidewij, Madelief en verdere familie veel sterkte toe. Hans, Marianne en Kinderen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gerard Wessel Gerard was operationeel werkzaam als Regionaal Geneeskundig Functionaris (RGF), de hoogste functionaris voor coördinatie van gezondheidsaspecten bij rampen en crises. Hij was de pionier in Zeeland voor deze functie. We herinneren ons Gerard dan ook als een collega met een zeer grote kennis van zaken, die gedreven en op professio nele wijze deze functie uitoefende. Wij wensen zijn vrouw en kinderen kracht toe'om het gemis van Gerard te dragen en verwerken. Team RGF van Veiligheidsregio Zeeland Ton de Klerk, Jan Lassche en Ronald de Meij Met diep respect en bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte omging, en hoe hij ons als collega's daar tot op het laatste moment bij betrok, nemen wij nu afscheid van onze zeer gewaardeerde collega Gerard Wessel Wij zullen Gerard herinneren als een enthousiaste en gedreven collega. Een vakman die in diverse functies van belang is geweest voor de hulpverleningswereld. Gerard was een 'warm mens' met een groot hart voor anderen, zoals anderen een warm hart hadden voor Gerard. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Irene, Lidewij en Madelief. Directie Veiligheidsregio Zeeland, Ondernemingsraad, medewerkers van het Cluster Coördinatie Crisisbeheersing en Rampenbestrijding en alle andere collega's Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gerard Wessel Gerard was werkzaam bij Veiligheidsregio Zeeland, in diver se functies ten behoeve van de Geneeskundige Hulp verleningsorganisatie in de Regio en de multidisciplinaire samenwerking bij rampen en crises. Wij verliezen in hem een zeer vakkundige medewerker, die daadwerkelijk inhoud wist te geven aan het begrip 'samenwerken'. Wij wensen de nabestaanden heel veel kracht tog bij het dragên van dit verlies. Het Algemeen Bestuur van Veiligheidsregio Zeeland Ons bereikte het bericht dat is overleden Gerard Wessel oud-medewerker GGD Zeeland en collega van de Veiligheidsregio Zeeland. Wij wensen zijn vrouw, dochters en naaste familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Wij herinneren Gerard als een enthousiaste en gedreven collega. Goes, 24 mei 2012 Namens bestuur, directie en medewerkers GGD Zeeland, Ronald de Meij. Woorden zullen nooit in staat zijn onze gevoelens uit te drukken Zoals ze bedoeld zijn. Er zullen ook nooit genoeg woorden voor zijn:... Heel verdrietig zijn wij door het bericht dat is overleden Gerard Wessel Vader van onze klasgenoot Madelief uit groep 4A Wij wensen Irene, Lidewij, Madelief en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Kinderen en ouders van groep 4A van basisschool Het Kompas in Oost-Souburg, juf Rika, meester Jac en juf Ineke Gerard Wessel Gerard, goede collega en vriend, onze verbondenheid was heel bijzonder en dierbaar. We zullen je vriendelijkheid en enthousiasme missen en wensen de drie meiden van jou veel sterkte toe met dit grote verlies. Ton en Roelfien de Klerk-Segboer Ritthem Wat op liefde gebouwd is, kent geen vergeten Gerard Wessel voor onze klasgenote Lidewij was hij als een liefdevolle vader Lidewij, we wensen jou en je familie veel sterkte toe mét dit verlies. Jullie zijn in onze gedachten en in onze gebeden. Maddalena, Evelien, Michiel, Tara, Janice, Stéphanie, Tom, Matthijs, Céline, Paco, Rosalie, Laurens, Ruben, Eline, Kevin, Katinka, Tamara, Noortje, Vishaal, Ilana, Margreet, Fleur, Geneviève, Corine, Anna, Jasmijn, Nissi en Gina Inez Bronzwaer (mentor) Sipko Koets (mentor) Anita Pijpelink (teamleider) CSW Van de Perre Slechts weinig woorden passen in een tijd van droeflieid en pijn Mag dit gebaar een teken van medeleven zijn Geschrokken en verdrietig zijn wij door het bericht dat toch nog onverwacht is overleden Gerard Wessel Vader van Madelief, leerling uit klas 4a Wij wensen Irene, Lidewij, Madelief en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Team, Mr, OR, ouders en kinderen van basisschool Het Kompas (Oost-Souburg) Algemene kennisgeving Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma weduwe van Emiel Lievens Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar Frans en Marion Lievens - Van Dierendonck Floris en Petra, Max Roeland en Iva Valerie en Tim, Lore, Milan Ingrid en Cees Hosman - Lievens Thijs en Laurel Nienke en Vincent Jan en Roos Lievens - Van Oirschot Mijke en Mare Bas Joost Stefan Martijn 25 mei 2012 Correspondentieadres: Markt 27, 4515 BB IJzendijke De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 1 juni om 10.00 uur in de R.K. kerk te IJzendijke. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de afscheidsdienst in het Mauritshof in IJzendijke. Ma zal volgens haar eigen wens in stilte gecremeerd worden. Tranen van verdriet vullen onze ogen. We kunnen het nog steeds niet geloven. Voor ons was zij een dierbare zus, en nog veel meer. Wat blijft zijn de mooie herinneringen aan onze lieve zus. Arsene Buijsse t en Corry Buijsse van Eijkeren Frangois Buijsse t T Gemma Buijsse Celina Thomaes-Buijsse en Arthur Thomaes t Cecile en Domien van de Vijver-Buijsse Cyriel Buijsse f en Ria Buijsse-van Waes Neven en nichten van de familie Buijsse. Wij wensen kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte voor de komende tijd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44