«74 Ovsrlsdsfi Eleanne van Oeveren Helena Adriana van Oeveren Eleanne Eleanne Eleanne Tot ons intens verdriet is op zijn geliefde 'Assuerus Hoeve' na een moedige strijd toch nog onverwacht overleden onze lieve Dad, Grampa, broer en Godfather. Barthold Assuerus van Doorn - Barth - weduwnaar van Ann Reid van Doorn-Thomas Bennekom Kortgene 10 november 1927 25 mei 2012 S.askia en Joachim B.O.E.D. en Veronique Josephine Jaime en Janneke Dominic Boudewijn Guy Karina en Peter Timothy Fleur Timothy en Saskia Veerle Quinten Noë Sam van Musschenbroek t Lieske van Someren Gréve-van Musschenbroek Robert-Jan en Nelleke van Doom-Kaub Olenka Chlapowslca Myjak Barth is overgebracht naar uitvaartcentrum Van der Spek, Mathenesserlaan 282 te Rotterdam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal gehouden worden woens dag 30 mei om 15.30 uur in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie. Na de plechtigheid is er.gelegenheid tot condoleren. Wij zijn bijzonder dankbaar dat Barth, door de liefdevolle verzorging van The Crew van de 'Assuerus Hoeve', de medewerkers van Allévo en ABTZ, tot het laatst in zijn dierbare Kortgene heeft kunnen zijn. Mocht u geen annonce hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging dan als zodanig te beschouwen. Always a gentleman. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve Dhr. B.A van Doorn Vooral zijn humor en charme gaan wij heel erg missen. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit zware verlies. De Assuerus Hoeve zal nooit meer hetzelfde zijn. Eduard Hendrick Maddy Renee Jan Maatje Dolly Janine Gerard Anneke Mare Jeannet Wan da Willem ij n Zorgzaam geliefd sterk.... Met gevoelens van ongeloof en verbijstering geven wij u met veel verdriet kennis van het plotseling heengaan van onze lieve mama in de leeftijd van 46 jaar. Peter ën Mariëlle Joris en Lindy Daan 24 mei 2012 Meeuwenlaan 19 4306 BS Nieuwerkerk Wij willen haar leven gedenken in een samenkomst die gehouden zal worden woensdag 30 mei in "Ons Dorpshuis", Poststraat 20 te Nieuwerkerk, aanvang 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 11.15 uur plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Ons Dorpshuis". 8 december 1965 f 24 mei 2012 Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet, nu we afscheid moeten nemen van onze lieve dochter en zus Ellemeet, Adriaan van Oeveren Adri van Oeveren-Gast Amsterdam, Willeke van Oeveren Nieuwerkerk, 24 mei 2012 "De mooiste bloemen worden het eerst geplukt" We zijn diep bedroefd door het plotseling overlijden van ons lief nichtje We zullen haar ontzettend missen. Jenny Heieen René Hella Inge Nella Erica Liesbeth Petra Nieuwerkerk, 24 mei 2012 Lieve liefste Honderdduizend kusjes en voor altijd een plekje in ons hart. Jordi en Sander Tot ons groot verdriet kregen wij het droevige bericht dat onze lieve vriendin, steun en toeverlaat is overleden. Eleanne van Oeveren Jacqueline Quist en Tonny van der Wielen Marleen en Robert Hans van Donk én de kinderen Verdrietig en vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Elianne van Oeveren moeder van onze Daan en oud-leerlingen Peter en Joris wat een verlies.,.. team en kinderen, medezeggenschapsraad en ouderraden van Openbare Basisschool Duiveland Nieuwerkerk en Sirjansland Gerard Oele directeur Onze lieve juf Eleanne is plotseling overleden. Geen dag zal meer hetzelfde zijn. Wij zullen haar erg missen. De peuters, juffen ouders en ouderraad van de peutergroep KOOS Nieuwerkerk deGruttepikkertjes é'<T) Nieuwerkerk 24 mei 2012 Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze geliefde collega Eleanne van Oeveren Zij was voor ons een toegewijde medewerkster, nauw betrokken bij KOOS, de kinderen en haar collega's. Wij wensen Peter, Joris, Daan en verdere familie veel sterkte met de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers KOOS Kinderopvang Wij zijn geschokt en sprakeloos door het onverwachts overlijden van onze gewaardeerde collega Eleanne van Oeveren Wij verliezen in haar een gedreven en enthousiast pedagogisch medewerker bij onze KOOS peutergroep "De Gruttepikkertjes". Ons medeleven gaat uit naar haar zoons en verdere familie. Raad van Toezicht en medewerkers van Het Welzijnshuis Schouwen-Duiveland Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze lieve collega en vriendin Eleanne van Oeveren We wensen de kinderen en. de familie veel sterkte toe. We zullen je missen. Jacqueline en Olivier Tilly en Jan Janny en Huib Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van Eleanne van Oeveren Moeder van onze klasgenoot en leerling Joris, pnze oud-leerling Peter en onze toekomstige leerling Daan. Klas 6 VWO en personeel Pontes Pieter Zeeman, Zierikzee Nieuwerkerk, 25 mei 2012 "Terug naar de TOREN" Een lang en welbesteed leven kwam ten einde. - Op vrijdag 25 mei namen we afscheid van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder, Johanna Houmes Westkapelle, 12 juli 1914 Vlissingen, 22 mei 2012 weduwe van Cornells Reinhoudt overleden 15 januari 2001 Westkapelle: Co'en Annie - kinderen, kleinkinderen Sprang-Capelle: Peet en Corry idnderen, kleinkinderen Biggekerke: JohanenWilma kinderen, kleinkinderen Overeenkomstig haai; uitdrukkelijke, wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Zij werd bij onze vader en opa "onder de Toren" in Westkapelle begraven. Onze dank gaat uit naar dokter Ouwerkerk en het zorgteam Theo van Doesburg. Correspondentieadres: Benoordenhoutseweg 3,4361 BA Westkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43