35 De pagina Mensen in de PZC gaat over pasgeboren Zeeuwen en Zeeuwen die 60 of 65 jaar geleden el kaar het ja-woord hebben gegeven. Een pagina vol met menselijke momenten, die u niet snel vergeet. Op vrijdag 11 mei is Floor Julia Kaaisteker geboren in het ziekenhuis in Dirksland. Haar ouders zijn Marleen en Eddy Kaaisteker uit Nieuwerkerk op Duiveland. Floor heeft nog een grote zus van 2,5 jaar, zij heet Madelief. Ma delief is heel behulpzaam en lief voor haar kleine zusje Floor! Dit is Elin Dijkhuizen. Ze is geboren op 23 mei 2012 om 10 over 7 in het Admi raal de Ruyter Ziekenhuis in Goes. Elin woog bij haar geboorte 3245 gram en was toen 50 cm lang. Haar trotse ouders zijn Pascal en Joyce Dijkhuizen-Maat uit Goes. De grootouders zijn John en Francka Dijkhuizen en Eljan en Sarie Maat. Wim Verdoold (84) en Corrie Verdoold-Dingemanse (83) trouwden op 21 mei 1952 en gingen in Souburg wonen. Ze waren penvrienden toen Wim diende in Nederlands-lndië. Het paar heeft twee kinderen en twee kleinkin deren. Het feest is zaterdag 19 mei gevierd. Dit is Marlon Ayden, het eerste kindje van Benjamin en Hanna Quite; hij is geboren op maandag 14 mei in het ziekenhuis in Goes. Hij woog 3290 gram en was 50 centimeter lang. Marlon is het tiende kleinkind van oma Reijnierse, en het derde kleinkind van opa en oma Quite. Zijn neefjes en nichtjes zijn erg trots op hem. Stuur uw foto's van cle heu gelijke gebeurtenis van ko mende week naar eindredactie@pzc.nl. Stuur ook de gegevens mee: ge boorte- of huwelijksdatum; namen en leeftijden van de jubilarissen of de naam van de pasgeboren baby plus die van de ouders, broers *en zussen; woonplaatsen, geboorteplaatsen en in het geval van een huwelijksjubi leum de manier waarop de echtelieden elkaar hebben leren kennen. De foto moet minimaal 10 cm breed zijn en een resolutie ^hebben van 300 dpi. Dat betekent een totale groot- te van minimaal 500 kb. Onze prachtige, lieve dochter Lynn is geboren op 15 mei 2012. Ze woog bij de geboorte 3475 gram en was 49 centi meter lang. Trotse ouders van Lynn zijn Colin en Marieke den Toonder-Weezepoel. Trotse opa's en oma's zijn Bert en Corrie den Toonder en Henk en Riet Weezepoel. Hier is ze dan: ons eerste kleinkind Bobbi Bèlén van der Poll, doch ter van Nicoline Pathuis en Niels van der Poll. Bobbi is op 15 mei om 12.52 uur geboren in het ziekenhuis van Goes. Ze woog 3330 gram en was 49 centimeter lang. De trotse familie bestaat uit oma en opa Anne-Marie en Marten Pathuis en oom Wilmar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35