Gold Fans blijven gul voor Inge Wat een korting!! 30%' "40%* "50%* De Jonge -5 Forse taakstraf geëist voor met BTW rommelende Goesenaar it's sale time bij DE NOBELAER Interiori vrijdag 25 mei 2012 Kijk op www.pzc.nl/video voor een video van Inge die het nummer Cold speelt. Het lijkt erop dat het Inge van der Schelde (37) voor de twee de keer lukt om een cd te finan cieren via de website Sellaband. Die wil ze dit keer opnemen met haar eigen band. door Adriënne Glasbergen Twee jaar geleden bracht Inge van der Schelde haar eerste cd met elf goed in het gehoor lig gende, rustige poplied jes uit via de website Sellaband, een site waarop mensen kunnen investeren in muzikanten. Het ziet er naar uit dat het haar een twee de keer gaat lukken. Tot verbazing van de Kapelse zelf. „De eerste keer had ik al niet ver wacht dat ik het zou halen. Een tweede keer zoveel geld binnensle pen is gewoon onmogelijk." Voor de eerste cd van Inge, 'T see you', had zij een budget van 34.000 euro, dit keer heeft zij haar doel op 19.000 euro gesteld. Op het moment heeft ze 15.550 euro ingezameld. De overige 3450 euro moet voor 18 juni bij elkaar ge sprokkeld zijn. Sellaband is een tijd geleden fail liet gegaan. Volgens Inge heeft de website toen bij veel artiesten en investeerders het vertrouwen verlo ren. Die zijn afgehaakt. „Maar de fans die mij de eerste keer gespon sord hebben, zijn mij trouw geble ven, net als de grote sponsors." Een cd maken met dit bedrag moet volgens Inge ook makkelijk lukken. „De vorige keer had ik Inge van der Schelde in haar thuis- studio. Op de achtergrond de cover van haar eerste album: 'I see you'. foto Ronald den Dekker geen eigen band, dus moest ik mu zikanten inhuren." Ook had ze gëld genoeg om twee producers, de duurste studio, fotografen en dergelijke te betalen. „Maar voor minder kan je ook een goede cd maken, misschien nog wel betere", aldus de Kapelse zangeres. De komende cd van Inge en haar band wordt volgens Inge 'meer ei gen'. De band bestaat naast Inge uit drummer Edwin van Vlierden, gitarist Maurits Holm en. contra bassist Hans van der Werf. Nadat de pianist van de band vo rig jaar stopte, beroert Inge nu zelf de zwart-witte toetsen. „Ik speelde al wel piano, maar wilde dat niet samen doen met zingen. Ik was bang dat het te veel werd, maar nu moest ik wel." De 37-jarige zangeres uit Kapelle schrijft alle nummers zelf. „Op de repetities bedenken de mannen er dan de passende partijen bij." De eerste cd van Inge lag niet in de winkel en werd daardoor voor al gekocht door familie en vrien den. „Bij de tweede cd willen we een producer in de arm nemen die veel contacten heeft in de mu ziekwereld. Op die manier hopen we meer aandacht voor het album te krijgen." Het feit dat er nu waarschijnjnlijk een tweede cd komt wil niet zeg gen dat Inge alleen van de muziek kan leven. „Ik werk parttime in het ziekenhuis in Goes als labo rant klinische neurofysiologie." Volgens Inge was ze nooit in de muziekwereld terecht gekomen als een vriendin van haar niet zo stel lig was geweest dat Sellaband iets voor haar was. In ruil voor een aandeel van tien euro, krijg je de tweede cd van Inge en haar band opgestuurd. Wie nader kénnis wil maken met de muziek van Inge van der Schel de kan kijken op haar website. www.ingemusic.com TOYOTA Tjonge Tjonge, wat een occasion-aanbiedingen bij Toyota De Jonge. Profiteer dus nu tijdens de Tjonge Jonge Weken, want er valt over de prijs van een groot deel van al onze occasions goed te onderhandelen! Kijk alvast naar onze ruime voorraad aan mooie occasions op www.toyota-dejonge.nl, of kom langs bij één van onze vestigingen in Goes of Vlissingen. Grote kans dat u verbaasd bent over onze super scherpe prijzen! Tomorrow Toyota Actie geldig t/m 30 juni 2012 Goes, Pearyweg 10,0113-214810 Vlissingen, Industrieweg 23,0118-410800 www.toyota-dejonge.nl MIDDELBURG - Een taakstraf van 240 uur en een voorwaardelijke celstraf van zes maanden. Die straf hoorde een 46-jarige Goesenaar gisteren tegen zich eisen, omdat hij tussen 2000 tot en 2006 met de btw zou hebben gerommeld. De zaak diende gisteren voor de rechtbank in Middelburg. De Goe senaar, eigenaar van een groothan del in fietsen en fietsonderdelen in Wemeldinge, leverde aan een be drijf in Zwitserland. De spullen werden echter in Wemeldinge af gehaald en contant betaald. Vervol gens zouden op papier de spullen zijn geleverd buiten de EU. Vol gens de belastingwetgeving wordt er dan op die levering geen btw ge heven. Tijdens een routinecontro le van de belastingdienst vertrouw de de ambtenaar het allemaal niet en verzocht hij om 'bewijsmateri aal' dat de spullen inderdaad naar Zwitserland waren gegaan. Wat de man vervolgens onder ogen kreeg waren vervalste douanedocumen- vanaf vrijdag 25 mei vanaf vrijdag 1 juni vanaf vrijdag 8 juni uitzondering von Marccain en de nieuwe coll wij zijn 7 dagen geopend! moondag 13.00 uur - 18.00 uur dinsdag t/m vrijdag 10 00 uur - 18.00 uur zaterdag 10.00 uur - 1 7.00 uur zondag 12.00 uur-1 7,00 uur www.denobelaerdomburg.nl nog maar zes dagen... bas+mar de jager kerkplein 57 kapelle 0113 343810 www.basmar.nl ffi Woontrend Zeeland I Duinstraat 18a I 4371 AZ Koudekerke Tel. (0118) - 55 55 60 www.woontrend.nl Twitter: Swoontrend Facebook: Owoontrendzeeland Woontrend Zeeland Normaal H26,- Nu€ 1190,- Woonwinst 236,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 57