Met veel dank aan 81 wonen Makelaarskantoor Zwaan VI SM Online woonboulevard is uitgebreid met een nieuwe promenade AEG is jarig en geeft duizend euro korting op een stoomoven Pelgrim brengt twee nieuwe sterke en stille afzuigkappen op de markt Heeft u tips? Mail dan naar: wonen@pzc.nl keuken Uw visie geven wij Vorm a/-23C3j"aar vrijdag 25 mei 2012 ill— AAGTEKERKE, REIGERSBERG 21 en 23 Landelijk en rustig wonen. Nog twee nieuwbouw- appartementen met eigen tuin. Koopsom 189.000,- v.o.n. bemiddeling bij aan- en verkoop vastgoed taxaties advisering projectontwikkeling WWW.ZWAANMAKELAARS.NL TELEFOON: (0031) (0)118 553288 De digitale woonboule vard van het Voorlich- tingsburo Wonen is uitge breid met een nieuwe pro menade. Naast de keuken-, badka mer- en haardenpromena de kan nu ook een wande ling gemaakt worden over de nieu we promenade 'meer afbouw'. Hier zijn tientallen showrooms te vinden van toonaange- vende fabrikanten en orga- I U| I nisaties met producten JiÉsAl Hi a die het wooncomfort ver hogen. De digitale woonboule vard is te vinden op http://www.woonboulevard-onli- ne.nl AEG bestaat 125 jaar en het bedrijf viert dat met allerlei acties. Als ie mand tot 30 juni in één bestelling vier AEG inbouwapparaten koopt - waaronder een combi-stoomoven - dan geeft AEG 1000 euro korting op de combi-stoomoven. Door een extra grote ovenruimte van 74 liter is geen gerecht te groot, terwijl de buitenmaten stan daard zijn gebleven. De ovens zijn overal te plaatsen, zonder vaste wa teraansluiting. Aan schoonmaken hoeft geen tijd te worden besteed, door de zelfreinigende stoomfunc- tie. Een doekje over de oven is alles. De korting wordt direct bij aanschaf door de dealer verrekend. Kijk voor de actievoorwaarden op www.aeg.nl Pelgrim zegt met de intro ductie van twee nieuwe CMV 2-in-1 afzuigkappen een oplossing te hebben gevonden voor ruim 3 mil- «-« joen Nederlandse wonin gen met een mechanisch ventilatie systeem. De meest gehoorde klach ten over afzuigkappen zijn over de beperkte capaciteit en het geluidsni veau. De oplossing van Pelgrim is een combinatie van twee afzuigsystemen, waarbij gebruikt wordt gemaakt van recirculatie en het centrale mechanische ven tilatiesysteem. De nieuwe modellen hebben hierdoor een capa citeit die vier tot zevenmaal groter is dan wanneer er gebruik wordt ge maakt van het reguliere, mechani- sche ventilatiekanaal. F.J. Haarmanweg 26 Tel.: (0115>620851 4538 AR Terneuzen www.keukenvlsie.nl Waar: Evertsenstraat 18, Kou dekerke. Bouwjaar: 1972. Woomoppervlak: 120 m2. Perceeloppervlak: 250 m2. Inhoud: 380 m3. Indeling: Twee-onder-één-kap met inpandige garage én drie slaapkamers. Met voor -en ach tertuin. Bijzonderheden: Rustig gele gen in een doodlopende straat. Oorspronkelijke vraagprijs: 267.000 euro. Laatste vraagprijs: 258.000 eu- Gekocht voor: 'redelijk onder de vraagprijs'. Makelaar: Roose Makelaardij. Bart Melis en Linda Jobse. door Carla van de Merbel Het is nogal een verandering: van de uitgaansdrukte van de Vlasmarkt in Middelburg naar de rust in een doodlopend stukje van de Evertsenstraat in Koudekerke. „Het is hier superrustig, echt fantastisch", zegt Bart Melis (30). Sinds twee maanden woont hij met zijn vriendin Linda Jobse (27) op nummer 18. En met de kat. „Die moet nog wennen. Hij komt van een bovenwoning. Een echte binnenkat. Voorzichtig gaat hij af en toe op onderzoek in de tuin." Bart heeft negen jaar op de Vlasmarkt ge woond, boven restaurant de Gespleten Arent, waarvan hij samen met zijn broer Paul eigenaar is. De laatste twee jaar woon de Linda daar "ook. „Vooral in de zomer, als de terrassen er staan, is het 's nachts la waaiig. Maar je went ook wel aan de druk te." Toch voelt Bart zich beter op z'n plek in een rustige omgeving. „Ik wilde ook weg uit de binnenstad. Ik kom Oorspronkelijk van een boerderij, daar zal het wel mee te ma ken hebben." Linda komt uit Koudekerke. Haar ouders wonen nog 'op het dorp'. De zoektocht van Bart en Linda naar een nieuwe woning werd serieus toen Bart en Paul besloten de Gespleten Arent uit te brei den naar boven. Op de eerste verdieping ko- Watertoren 34, Middelburg, vraag prijs 193.000 euro. Dit huis viel af voor Bart en Linda. „Het is wel rustig en mooi gelegen, met uitzicht op water en groen. Maar we vonden de tuin te klein." foto M2 Makelaars Biggekerksestraat 23, Koudekerke, vraagprijs 245.000 euro. Ook deze woning haalde het niet. „Een erg leuk en mooi huis. Goed af gewerkt ook. Maar geen garage en één slaapkamer te weinig." foto Makelaardij Zwaan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48