wonen 17 HUP HOLLAND HUP OP DE RESERVEBANK DE INWENDIGE SUPPORTER CHILLEN TIJDENS DE RUST vrijdag 25 mei 2012 In de winter willen we warmte, met Halloween gaan we los op het heksenthema, in het voorjaar jeuken onze 'groene vingers' en bij grootschalige sportevenementen, zoals het EK voetbal en de Olympische Spelen, speelt oranje de boventoon. De rubriek 'Een huis vol...' gaat mee met de seizoenen en biedt inspiratie. door Suzanne Dijkstra Reageren? wonen@wegener.nl Wakker het Hollandgevoel aan met een kleurrijk servies. Dat is niet al leen leuk tijdens EK en Olympische Spelen, maar ook daarna. Blond Amsterdam heeft het populaire ser vies speciaal voor de maanden juni en juli uitgebreid met borden, mok ken, eierdoppen en een voorraad- pot. Alle onderdelen zijn rijkelijk voorzien van typisch Nederlandse illustraties en frisse kleuren. Het I Love Holland-servies is onder meer verkrijgbaar bij V&D. Prijs: van 3,95 euro voor een eierdop tot 19,95 euro voor de voorraadpot. H www.blond-amsterdam.nl S Eten op de bank tijdens de span nendste wedstrijden met de Loomm bowl van Rosti Mepai. Sport kijken hoeft niet langer met een bordje op schoot of snel aan ta fel. De Loomm bowl van Rosti Me pai is een kom om op de bank tijdens het tv-kijken te eten. De lichtgewicht kom heeft een ergonomisch handvat dat met één hand vastgehouden kan wor den. Kies uit de toepasselijke kleu ren rood, wit, blauw of oranje. Ook handig voor chips of bitterballen. Prijs: 9,99 euro per kom. www.mepal.nl Voetbal kijken is het fijnst op een ruime bank. De Freistil 148 biedt plaats aan een heel elftal. Ook te koop in hip oranje, vanaf 1.849 euro. www.freistil-rolfbenz.com/nl Bij een sportwedstrijd horen een fris biertje en een lekker hapje. Bijvoorbeeld van de barbecue. Barbecook introduceert nieuwe Quickstart houtskoolbarbecues, geschikt voor zo'n tien hongerige supporters. Handig tijdens de rust: in een kwartiertje os de bar becue klaar om te grillen. Kies voor een opvallende kleur, zoals Sunset oranje of Champagne om de overwinning te vieren. Quickstart-barbecues zijn ver krijgbaar vanaf 69 euro. H www.barbecook.com www.fat- boy.com Even genoeg voetbal gezien? Ga dan lekker liggen in de Headdemock van Fatboy. Deze royale hangmat met comfortabel matras biedt plaats aan meer dere mensen. Bomen zijn niet nodig, want hij kan worden geleverd met een handige standaardprijs: 399 euro. Uiteraard verkrijgbaar in oranje en nog talloze andere kleuren. Er zijn voetballiefhebbers die wedstrijden bij voorkeur via de radio bele ven. Wie terugdenkt aan het WK van 1998, de goal van Bergkamp tegen Argentinië en het bijna hysterische radiocommentaar van Jack van Gel der erbij, kan zich daar iets bij voorstellen. Met de portable CuboGo van Sonoro kan overal naar het verslag worden geluisterd. Zelfs in de badka mer, want deze radio is spatwaterdicht. De gekleurde covers, zijn verwis selbaar, dus mocht het resultaat tegenvallen, dan kan de oranje hoes wor den vervangen. Prijs: 149 euro. Onder andere verkrijgbaar via Fonq.nl. H www.sonoro-audio.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47