Övsr ÏBüm\ 36 familieberichten Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Na een periode van afnemende gezondheid, is van ons weggenomen onze lieve ma Maria Bemadette Bertha Agnes de Koster weduwe van Henri de Vliegher Antwerpen, 14 mei 1936 f Temeuzen, 22 mei 2012 KoewachtEddy de Vliegher KoewachtDenny de Vliegher Eindhoven Chantal de Vliegher en Maarten de Wit Eikenlaan 61 4576 BK Koewacht Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 28 mei van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen, De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 29 mei om 10.30 uur in het eerder vernoemde uitvaartcentrum. Na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in de koffieruimte. Gelieve schriftelijke condoleance. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en in het vertrouwen dat zij in leven en sterven het eigendom van Jezus Christus is, geven wij u kennis van het overlijden van onze onvergetelijke lieve moeder, schoonmoeder en oma Adriana Elenbaas-Baaijens weduwe van Nicolaas Jozua Elenbaas in de ouderdom van 91 jaar. "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen - anders zou ik het u gezegd hebben - want ik ga heen om u plaats te bereiden Johannes 14:2 Piet en Connie Elenbaas Ester en Willem TimenAnja Chris Frans en Dien Elenbaas Nico en Ruth, Stan, Koen en Ruben Patrick en Annemarie Dirk, in liefdevolle herinnering en Mattie Elenbaas Noel en Corien, Maurice, Lisanne, Cerise en Yannick Johannes en Miranda, Deslin, Jamilla, Jivan Isabel en Robbert, Kenji Theo Elenbaas Ruben en Karin, Tim Mirjam en Harold, Madelief Linda en Jos, Jesse en Brent Irma en Patrick Nelly den Hartog en Ririus van den Broeke Dirna en Ad Tramper Angela en Robert Anton en Ainhoa Karlo en Evelien, Fianna Anja en Simon van Keulen Remy en Jennefien Arjen en Anne Leon Hans en Brenda Luc We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in Ter Valcke. Ter Valcke, Goes, 23 mei 2012 Correspondentieadres: A. Tramper, Boterbloemstraat 17,4341 KB Amemuiden Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 29 mei van 12:15 uur tot 12:45 uur in de ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Amemuiden. Aansluitend nodigen wij u uit voor de herdenkingsdienst die om 13:00 uur zal plaatsvinden in bovengenoemde kerk. Deze dienst wordt geleid door Ds. C. Bijman. Hierna nodigen wij u uit, om mama naar haar laatste rustplaats, te Nieuw en Sint Joosland te brengen. Na de begrafenis komen we informeel samen in de boven genoemde ontmoetingsruimte. vrijdag 25 mei 2012 Met droefheid nemen wij afscheid van Rinus Sinke partner van Mieke Gideonse vader van Renske en Oskar C.Gideonse. namens de familie Gideonse l (Hensenlins.nl We zijn bedroefd door het overlijden van Rinus Sinke partner van Mieke Gideonse We gedenken hem met liefde en respect en wensen Mieke heel veel sterkte toe. Oom Gerrit en tante Catrien Gert en Anja Addie en Jan Ineke en René Liesbeth en Wouter Het leven blijft altijd een heksendans van schijnbare kans en scheve rechtvaardigheid Leo Vroman Hoe de juiste woorden te vinden bij het overlijden van Rinus Sinke Ontdaan, en met een gevoel van verslagenheid, hebben wij kennisgenomen van zijn te vroege overlijden. Ondanks zijn ziekte bleef Rinus vol levenslust. Met wilskracht en humor bleef hij betrokken bij zijn werk. We verliezen in hem een enthousiaste, betrokken en gewaardeerde collega. We wensen Mieke, de kinderen en de overige familieleden veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. De directeuren van de Archipelscholen Archipel Scholen Saad van Beswil Niet wat ons overkomt maakt het verschil in ons leven Wat het verschil maakt, is onze houding daarin Ken Robinson Diep bedroefd zijn we omdat onze collega Rinus Sinke is overleden. We zullen hem herinneren als een fijne schooldirecteur, die volop inzet toonde voor alle kinderen van zijn Archipel school 't Mozaïek in Oost-Souburg. Tot op het laatste moment had hij aandacht voor de kinderen, de collega's, de school. De samenwerking met hem voor Archipel activiteiten is een bron van warme herinneringen voor ons. We wensen zijn naasten sterkte bij het dragen van dit verlies. Raad van Bestuur en medewerkers Archipel Scholen Bezige handen en een sterke wil vielen na een bewogen leven stil. Hoe plotseling kan hoop omslaan in verslagenheid. Verdriet, boosheid, onmacht en vooral ongeloof zijn de emoties die ons overvielen. Onvoorstelbaar was het bericht dat we deze week ontvingen. Onze directeur/collega Rinus Sinke is er niet meer. We verliezen iemand met een zeer grote wilskracht, optimisme en iemand die altijd belangstellend was naar anderen. Wij wensen Mieke, zijn kinderen en allen in hun naaste omgeving veel sterkte toe. De kinderen, ouders, teamleden, ouderraad, medezeggenschapsraad van Archipelschool 't Mozaïek Belangrijk is niet alleen de weg die jé gaat, maar ook de sporen die je achterlaat Verbijsterd èn verdrietig zijn wij door het bericht dat toch nog onverwacht is overleden onze gewaardeerde en betrokken collega van basisschool 't Mozaïek Rinus Sinke Wij wensen Mieke, Renske, Oskar en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens de collega's in de Brede School Het Kroonjuweel (Oost-Souburg); Kinderopvang Walcheren, Bibliotheek Vlissingen en Basisschool Het Kompas Vreest niet, Ik ben met u. Onverwacht is heengegaan Karei Jacobus de Koeijer sinds 27 december 2005 weduwnaar van Pieternella Elizabeth de Koeijer-de Rijke Serooskerke,-28 juni 1917 Middelburg, 23 mei 2012 mevr.A.J. Maas Spanjaardstraat 13 4331 EN Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 30 mei a.s. van 13.00 tot 13.30 uur in de Morgensterkerk, aan de Adriaan Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal er om 13.45 uur een overdenking worden gehouden, welke geleid zal worden door ds. J. Nauta. De begrafenis zal- om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om samen te zijn in rouw- centrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1. Verdrietig maar met goede herinneringen aan zijn leven is plotseling op bijna 95 jarige leeftijd overleden Karei de Koeijer An Lenny Nel en Wim 24 mei 2012 Desondanks weten wij één ding zeker; zij die het eigendom van God zijn, zullen opnieuw leven. Hun lichamen zullen weer opstaan en zingen van blijdschap! Want Gods levenslicht zal als dauw op hen vallen! Jesaja 26 19 Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenote, onze moeder, oma en overgrootoma Johanna Maria van der Meer - van Doorn in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg Johan van der Meer Wijk bij Duurstede André en Sarida van der Meer Cris enJLoes Nora Joël Anna en Maarten Simon Oost-Souburg Daniël en Saskia van der Meer Nathan Jaël 23 mei 2012 Adriaen Cöortestraat 45 4336 DM Middelburg U wordt in de gelegenheid gesteld om afscheid te nemen op zaterdag 26 mei van 16.00 tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 29 mei om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36