Ö!/ürJ3£l2/) -i 6 I familieberichten donderdag 24 mei 2012 fj| rnensenlinq.nl Waarom al dat vechten waarom al die pijn je zuilde hier niet weg je wilde bij ons zijn de strijd was oneerlijk en geheel niet terecht je wilde graag verder maar verloor dit gevecht Veel te vroeg, nog vol plannen en idealen en ondanks de wil om te blijven leven, is na een hevige strijd overleden onze lieve partner en vader Marinus Gustaaf Johannes Sinke Rinus partner van Jacomina Elizabeth Gideonse Apeldoorn, 14-9-1955 t Goes, 21-5-2012 Mieke Gideonse Renske Sinke Oskar Sinke Generaal Eisenhowerlaan 58 4333 BS Middelburg De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, vindt plaats op dinsdag 29 mei om 14.00 uur in de aula op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend begeleiden wij Rinus naar zijn laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid voor een informeel samenzijn in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Als n geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Rinus Lieve vriend In stilte gestreden en geleden Neem nu maar je verdiende rust Mieke en kinderen veel sterkte Rob Marianka When the rain is pouring down And my heart is hurting You will always be around This I know for certain (Alicia Keys) Rinus Sinke Wij wensen onze lieve vriendin Renske en haar familie heel veel sterkte toer Je vriendinnen van Amitié Vlissingen, 22 mei 2012 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leune Oosthoek-de Jonge Wij zullen je missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Familie Boonstra: Daan en Diny Jos en Rafelina Mathieu en Maria en kinderen Heden overleed onze lieve schoonzuster en tante Jacoba Kik-van de Schraaf op de leeftijd van 88 jaar J.A.C. Hamelink-Kik C. Hamelink Neven en nichten Goes, 22 mei 2012 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdwenen, blijf je in onze harten leven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heen gegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader Marinus de Quelerij Rinus echtgenoot van Christel de Quelerij-Faes Terneuzen, 25 juli 1959 Breskens, 22 mei 2012 Breskens: Christel de Quelerij-Faes David en Carmen Martin en llja Correspondentieadres: Ghistelkerke 314 4511JH Breskens U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen vrijdag 25 mei om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 29 mei om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Ga nooit weg zonder te groeten, ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, kan het morgen niet meer doen. Ga nooit heen zonder praten, dat doet soms een hart zo'n pijn. Wat je 's avonds hebt verlaten, kan er 's morgens niet meer zijn. Rinus, een betere buurman konden we ons niet wensen. Je hulp, je vriendelijke woorden en je humor, zullen we missen. Menno en Rianne Robbie en Ina Robin en Susanne Mark We wensen Christel, David en Carmen, Martin en llja en opa Faes veel sterkte toe. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Rinus de Q Wij wensen Christel, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Wij zullen hem ontzettend missen. Namens alle collega's Air Liquide Technische Gassen Terneuzen, 22 mei 2012 Met grote verslagenheid namen" wij vanochtend kennis van het plotselinge overlijden van onze Collega Rinus de Quelerij Dit bericht heeft ons diep geraakt. Rinus was vanaf 1989 in dienst van ons bedrijf. Wij hebben hem leren kennen als een fijne, betrokken medewerker.' Wij zullen hem missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, zonen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie, OR en medewerkers Air Liquide Industrie Rotterdam, 22 mei 2012 Met grote ontsteltenis hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van Rinus de Quelerij Onze vrijwilliger op het water bij de organisatie van het Breskens Sailing Weekend. Rinus was een man waarop wij altijd konden vertrouwen en die er altijd was. We wensen Christel, David, Martin en verdere familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur Stichting Breskens Sailing Wij zijn geschokt en sprakeloos door het geheel onverwachte 'overlijden van ons gewaardeerd lid van de WV Breskens Rinus de Quelerij Wij verliezen in hem een zeer enthousiast en gedreven clublid •en een groot vriend. Zijn jarenlange inzet en het vele goede werk in het belang van de vereniging, met name het Jeugdzeilen, zal altijd in onze herinnering blijven. Wij wensen Christel, David en Carmen, Martin en llja en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verfjes. Watersport Vereniging Breskens Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het geheel onverwachte overlijden van Rinus de Quelerij echtgenoot van onze collega Christel. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten in deze moeilijke tijd gaan uit naar Christel, zonen David Martin en familie. Wij wensen hen heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Collega's Vroon Ship Management te Terneuzen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is na een kort verblijf in het "Gasthuis" te Middelburg, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Louise Hendrika Schmelzer-Erkelens Loes Nijmegen, 07-02-1938 Middelburg, 22-05-2012 Leo Schmelzer Dick en Els Schmelzer-van Vaardegem Peter Bob en Iris Luuk Roel en Joyce Schmelzer-de Vries André en Riek de Jong-Erkelens Wij nodigen u uit, om samen met ons, haar te gedenken op zaterdag 26 mei om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Correspondentieadres: Ruys.de Beerenbrouckstraat 21, 4384 EN Vlissingen Onze speciale dank gaat uit naar de artsen en verplegend personeel van het Gasthuis te Middelburg, alsmede de dames van de Thuiszorg te Vlissingen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Algemene kennisgeving In haar vertrouwde omgeving is overleden onze zuster, schoonzuster, tante en nicht Maria Helena van Putte Riet Clinge, 1-4-JL935 t Vogelwaarde, 22-5-2012 weduwe van Robertus Theodorus Verbist Rob Familie van Putte Familie Verbist Vogelwaarde, 22 mei 2012 Correspondentieadres: Roverbergsedijk 13 4586 LALamswaarde De dienst van afscheid met aansluitend crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36