zeeland 125 Interior Nu€ 1250.- Koorzang in Koorkerk Verkoop kleding Tsjernobyl-actie Tuinfair bij Bloemen op 54 donderdag 24 mei 2012 Salontafel Maupertuüs van Beek (Henk Vos). Houd de komende dagen ook onze andere aanbiedingen in de gaten. A cl ie geldig i/m 9 juni 2012 Woontrënd Zeeland Normaal 1603,- Woonwinst 353,- Woontrënd Zeeland Duinstraat 18a I 4371 AZ Koudekerke I Tel. (0118) - 55 55 60 www.woontrend.nl Twitter: Owoontrend Facebook: Owoontrendzeeland Volgens Dupan, waarin de sector zich heeft verenigd om de palingstand op peil te brengen, kan jonge paling het zoete water in ons land nauwelijks be reiken en kunnen volwassen exemplaren moeilijk wegkomen naar het paaige- bied in de Oceaan. de Olympiade van 7 tot en met 14 juni op de Universiteit Utrecht. Hieraan doen de beste 24 deelne mers van Nederland mee. De beste vijf leerlingen krijgen een holo gram en vertegenwoordigen Neder land op de Internationale Natuur kunde Olympiade in Estland. MIDDELBURG Twee koren verlenen zaterdag hun medewerking aan een zangavond in de Koorkerk te Middelburg. Het christelijk gemengd koor Sursum Corda uit Middelburg, met dirigent Jan Willem Nieuwenhuyzen en or ganist Rien Troost, en christelijk gemengd koor Crescendo uit Tho- len, onder leiding van Paul Heij- boer met organist Eric Quist. Ook het harpduo, Stefanie Geschiere en Anneleen van Moolenbroek zijn te horen. Aanvang: 19.30 uur. MIDDELBURG CSW'er naar eindronde Natuurkunde Olympiade Annette en Peter Kooistra, hier op één van hun boten, vissen niet alleen op paling, maar ook op snoekbaars en brasem. Daarnaast heeft hun bedrijf een onderzoekstak. Zo laat Peter Kooistra zich inhuren voor onder meer visstandbemonstering. Deze weg is hij ingeslagen omdat het steeds moeilijker wordt een volledig inkomen te vergaren met de vangst van paling alleen. foto Ronald den Dekker VROUWENPOLDER Regelmatig komen kinderen uit Wit-Rusland, die slachtoffer zijn van de kernramp in Tsjernobyl, naar Walcheren. Zij mogen ook kleding mee naar huis nemen, hiervoor wordt kle ding ingezameld. Dit jaar is zoveel kleding geschonken dat een deel verkocht wordt. Dat gebeurt vrij dag (14.00-20.00 uur) en zaterdag (10.00-18.00 uur) in voormalige su permarkt aan de Dorpsdijk 31 in Vrouwenpolder. De opbrengst is voor het volgende project in 2014. SEROOSKERKE Bij 'Bloemen op 54' in Serooskerke wordt zaterdag een tuinfair gehou den. De fair gaat om 10.00 uur open en duurt tot 16.00 uur. Te zien zijn uiteraard bloemen en platen maar ook brocante, decora tie, sieraden, kaarten en andere za ken. De fair is te vinden op het adres Noordweg 54 in Serooskerke. Maarten Mooij uit VWO-6 van CSW Van de Perre in Middelburg heeft zich geplaatst voor de natio nale eindronde van de Natuurkun- gen bij bdmdnt dp r jaars collectie Heren Kids-kleding van o.a: Gaastra, Tommy Hilfiger, Eeddes Giulmore, Polo, McGregor, Gant Geisha. .u.v. onze nieuwe collecties www.bomdnt.nl Terneuzen Zdutelande Noordstraat 1 09 Langstraat 1 3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 25