8 POQR 0232255O Beleef de haven als motor van de 'm~ Zeeuwse economie. Maak kennis met bedrijven I uit Het havengebied. Zij zorgen er in belangrijke mate voor dat de economische motor van de M provinde Zeeland doorloopt. Diverse bedrijven zetten tijdens de Open Havendag hun poorten open om je te ontvangen! Ontdek ook de mogelijkheden van een baan die je nooit dacht in de haven te kunnen vinden. Of adem gewoon de sfeer en dynamiek van de haven in door zelf mee te maken wat er in de haven speelt. OPEN HAVENDAG 2012 Wegens groot succes geprolongeerd: de Open Havendag Ik van Zeeland Port Promotion Council en het havenbedrijf Zeeland Seaports. Dit jaar op zaterdag 2 juni 2012 wederom op het terrein van Scheldepoort R.eparatiewerf aan de Ritthemsestraat S00 in Vlissingen-Oost, havennummer 1010. Op de kade van de scheepsreparatiewerf staat het tussen 10.00 en 16.00 uur bol van activiteiten, presentaties en demonstraties. Het centrum van de activiteiten is de presentatie tent, waarin zich een 40 tal (haven) bedrijven zullen presenteren. Alles is ook vanaf het water te bekijken tijdens de geliefde havenrondvaart. Ook is gr de mogelijkheid om in de keuken van Scheldepoort te kijken via een rondleiding per bus. Tijdens die tour kom je op plaatsen waar deuren normaliter dicht blijven. Eenzelfde gelegenheid krijgt u via de bekende rondleidingen per bus. Kloosterboer, Verbrugge Terminals, de Sloecentrale en Zeeland Refinery openen die dag namelijk hun poorten. De rondleidingen zijn op het evenemententerrein af te spreken. WERKEN IN DE HAVEN? Presenteer jezelf aan je nieuwe werk gever! Op de speedmeet van Tempo-Team ga je op informele wijze in gesprek met werkgevers en infercedenten. Zo kun je kennismaken met diverse bedrijven en banen. Tempo-Team is specialist in het werven en uitzenden van personeel in de Logistieke branche. Wij stellen ons netwerk graag voor jou ter beschikking tijdens de Open Havendag. Ben je je aan het oriënteren op een (nieuwe) baan en heb je interesse in de logistiek? Dan ontmoeten wij jou graag! Kom tussen 11.00 en 15.00 uur langs op de stand van Tempo-Team. Meer informatie: www.tempo-team.nl/0118-412620 Volg ons op Twitter voor een voorproefje op de vacatures: @TTVlissingen GRATIS VERVOER Gratis pendelbussen vanaf het busstation inTerneuzen naar Vlissingen vanaf 09.30 ieder uur op het halve uur. Retour vanaf 10.00 ieder uur op het héle uur, laatste bus naar Terneuzen 16.00 uur. Gratis pendelbus vanaf station Vlissingen naar terrein Scheldepoort, heen vanaf 10.00 uur ieder half uur op het hele en het halve uur en retour vanaf 10.30 ieder half uur op het hele en halve uur. Laatste bus naar station Vlissingen 16.00 uur. Gratis pendelbussen vanaf infopunt naar opengestelde bedrijven, vanaf 10.30" uur. Aan de kinderen is ook gedacht en voor een vrolijke noot wordt gezorgd. Tevens is er de unieke gelegenheid om, tegen betaling, een rondvlucht met een helikopter te maken: te boeken via www.prince-helicopters.nl Er zijn voldoende parkeerplaatsen beschikbaar. Volg voor de locatie de wegbewijzering. Zaterdag 2 juni 10.00-16.00 uur, Scheldepoort Reparatiewerf in Vlissingen-Oost, Havennummer 1010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44