Lieve tante Bep Geertruida den Hamer 32 familieberichten woensdag 23 mei 2012 l (I1ensenlinq.nl Sneeuw Leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren Troost is dat jij er was Uren, maandenjaren. Na een intens leven is op 80-jarige leeftijd overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en omi Elisabeth Sara Kopmels - Wolf Bep echtgenote van Willem Jan Kopmels I Amemuiden, 19-12-1931 t Oost-Souburg, 17-5-2012 Wim Kopmels Will en Henk van der Giezen - Kopmels 1 Monique en Djibi, Mahdi, Namory Liesbeth Kopmels Addy en Chris Rooth - Kopmels Miechel en Nienke 1 Els Kopmels (in herinnering) Collem en Monira, Djelaisa Yvonne Kopmels I Prins Bemhardstraat 12 I 4388 KT Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In 'onze gedachten zul je altijd blijven Marga Steven en Sabrien Anouk Diederick en Cleo Roos, Boas Hjalmar en Annemarieke Thomas, Esmee - - Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En al. die beetjes die je stierf, 'tis vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls ontgaan, je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je, aan je laatste beetje toe. Op 21 mei 2012 is op 80-jarige leeftijd, thuis, rustig overleden onze lieve vader en opa Rudolf Evertse weduwnaar van Corneflia Adriana üVlaria BSommerde Prinsenbeek: Danny en Ria Evertse-v.d. Westen Kim en Jeff, Sanne en Richard Nieuw St. Joostland: Ruud en Jacqueline Evertse-v. Baaien Michelle en Marco, Dennis en Cody, Nicky Ovezande: Ans en Siewert Gorter-Evertse Kelly en Rinus, Renée en Pieter, Tim en Chiara 's-Heér Hendrikskinderen: Katja en Ruud Schutter-Evertse Britt en Youri, Mike, Lynn en David Heinkenszand: Miekeen Edward Minnaar-Evertse Niels, Priscilla en Tom, llona Hoogstraat 3 a Bergen op Zoom Correspondentieadres: Kapelstraat 79 4831 QR Prinsenbeek De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 26 mei om 10.00 uur in de familieaula van crematorium Zoomstede Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. U kunt afscheid van hem nemen op vrijdag 25 mei van 20.00 tot 20.30 uur in Uitvaartcentrum C. van den Boom, Aletta Jacobsstraat 8 te Bergen op Zoom. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot een persoonlijke condoleance in de condoleancekamer van het crematorium. Gelukkig de mens die het leven, en de mensheid liefhad. Intens verdrietig, maar heel dankbaar voor al haar warmte, liefde en zorg die wij tijdens haar leven van haar mochten ontvangen, is rustig, kalm en vol vertrouwen van ons heengegaan, onze lieve ma, schoonma en oma weduwe van Adriaan Mechielsen 1 12-5-2007 het leven ontvangen op 21 mei 1923 en het leven teruggegeven op 21 mei 2012. Ria en Cor van LangeveldeJMechielsen Trudy en Jean-Marc - Sven, Lynn Ester en Paul - Timo, Laura Ad en Adrie Mechielsen-Zegers Ad en Wendy Francis Anneke en Nico Bakker-Mechielsen Joyce en Aic -Jada Jacqueline en Jan Dees-Mechielsen Randy Sebastian en Kim - Giovano, Joya-Lynn Trudie en Marcel Riemens-Mechielsen Senna Rowen Frank Mechielsen Yannick Zaamslag, Molenhof K211 Correspondentieadres: Magdalenastraat 25, 4566 BA Heikant De dankdienst voor haar leven, waarvoor u bent uitgenodigd, houden wij op dinsdag 29 mei om 14.00 uur in de PKN-kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Vrijdag 25 mei is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Woke up this morning, Bad news on the line. A good frend passed away. the juke joints Onze vriendin/medewerkster/fotografe Julia Visser is helaas te vroeg overleden. Julia bedankt voor alles. Willem sterkte. Organisatie/Medewerkers Kwadéndamme Bluesfestival JUUL Woke up this morning, Bad news on the line, Good friend passed away.. Willem, veel sterkte The Julce Joints Lieve oma, wij weten datje nu weer bij opa bent. Dank voor alles wat je voor ons hebt gedaan, datje er altijd voor ons was. We zullen je nooit vergeten. Voor altijd in ons V Je kleinkinderen en achterkleinkinderen Enige en algemene kennisgeving. Geheel onverwachts is overleden onze zoon, broer, zwager en oom Thomas van Wanrooij in de leeftijd van 55 jaar. Ma en Pa t Paul en Lena Petie en Laurence Neven en nichten Vlissingen, 21 mei 2012 Correspondentieadres: Zaaihoekweg 14, 4383 AX Vlissingen Het is mogelijk om afscheid van Thomas te nemen op zaterdag 26 mei van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal hij om 11.30 uur worden begraven op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Speciaal woord van dank voor het personeel en vrijwilligers van "de Molenhof' voor de liefdevolle zorg aan onze moeder gegeven, de laatste jaren. Dank voor de intensieve zorg van "de Honte" en de oprechte zorg en aandacht van de afd. revalidatie van "Ter Schorre" die onze moeder in haar laatste levensfase mocht ontvangen. Fam. Mechielsen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze klaverjasmaat - Thomas Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte toe. De klaverjassers, gasten en vrienden van café 2x Bellen üi hp m 1 «SI JSgil Sr.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32