Wanneer? Weer brand bij bedrijf in Yerseke Crisis coalitie Temeuzen Interior De mooiste 3 dagen van het jaar (Factors Goes stelt opening recreatiepark uit woensdag 23 mei 2012 'Het is nu nooit duidelijk wanneer het koopzondag is. Als ik een keer wil gaan winkelen in Goes op een zondag, is altijd alles dicht', zegt Petra Theu- ne. YERSEKE - Bij champignonverwer kingsbedrijf Scelta aan de Indus trieweg in Yerseke heeft in de nacht van maandag op dinsdag een brand gewoed. Volgens de Veiligheidsregio Zee land ontstond de brand rond mid dernacht in een bakoven. De olie uit de bakoven vatte vlam. Door de inzet van het blusschuim nam de temperatuur af en kon de brand worden gedoofd. Rond 01.00 uur, een uur na de eerste melding, kon het sein brand mees ter worden gegeven. Al snel werd opgeschaald naar 'grote brand'. Er werden drie blusvoertuigen en een ladderwagen ingezet om het vuur te bestrijden. Ook een ambu lance was ter plaatse. De brand weer liet rond 01.15 uur weten dat zij nog enige tijd nodig had om na te blussen en de bedrijfshal te ven tileren. Aan de buitenkant van het gebouw is niets te zien. Directeur Wilco Boone is sinds dins dagnacht bezig om de bakoven te rug in productie te krijgen. „Hoe eerder, hoe beter. Anders is er wel een probleem", zegt hij. Hoe groot de schade is moet nog worden be keken. Ook de oorzaak is niet be kend. In 2009 en 2010 was er ook brand bij het bedrijf Winkelend publiek in Goes ziet meer koopzondagen wel zitten. foto Ronald den Dekker duurt voort i Factors Stores in Bergen op Zoom - Breda - Roosendaal - Middelburg www.ifactors.nl De mooiste 3 dagen van het jaar vallen op 24, 25 en 26 mei. Dan zijn het iDays bij je Apple Premium Reseller. Krijg bij elke Mac een gratis GiftCard van 100,-* en profiteer van nog meer aanbiedingen. Alleen bij je Apple Premium Reseller! Kijk op idays.nl GOES - De opening van het recrea tiepark bij Goes i's uitgesteld naar augustus. Het park zou volgende week worden geopend, maar vol gens de gemeente is het door de re gen van de afgelopen maanden niet mogelijk om te asfalteren in het gebied. Het park heeft als doel om de gezondheid van jong tot oud te verbeteren door het creëren van een 'groene omgeving'. Er ko men fiets- en wandelpaden die ge schikt zijn voor scootmobielen en rollators, beleeftuinen met onder meer fruitplukmogelijkheden, een speelplein met alleen natuurlijke materialen, een vliedberg en water partijen met speelmogelijkheden 'Als ik het in zes dagen niet kan, in zeven dan wel?' De winkeliers die meededen aan de enquête van de SGP-Christen- Unie gaven uiteenlopende redenen op waarom zij wel of niet mee doen aan de koopzondag in Goes. Hieronder een aantal opval lende opmerkingen: We willen altijd open en bereik baar zijn voor onze klanten. ledereen is dan vrij. Winkelen is een dagje uit voor veel mensen. We behaalden op de koopzonda gen zeer weinig omzet. Ook had den we te weinig mensen beschik baar die konden werken, Mijn werknemers werken graag op zondag, omdat ze dan honderd procent extra betaald krijgen. Het is op dit moment slecht gere geld. Of we gaan allemaal open, of blijven allemaal dicht. Ons geld gaat anders naar Mid delburg. We hebben niets in te brengen, we moeten van de organisatie open op zondag. Ik zie het nut er niet van in. Als ik het in zes dagen niet kan, in zeven dagen dan wel? Koopzondagen leveren niets op. We zijn geen voorstander. Je hebt zo bijna geen vrije dagen meer. Er moet een dag van rust zijn. Ik heb geen keus, ik moet wel met de rest mee. Iedere dag om 19.00 uur het PZC videojournaal www.pzc.nl TERNEUZEN - De crisis' tussen de drie coalitiepartijen in Terneuzen is nog niet bezworen. Het wachten is op de gemeenteraadsvergade ring van donderdag. Aanleiding voor het politieke gekrakeel is de brief die CDA-fractievoorzitter Henk Siersema op 4 mei naar B en W stuurde. Daarin hekelde hij het politiek functioneren van wethou der Frank van Hulle (Top/GB). De wethouder zou 'al jaren hele en halve beloftes' doen over grote pro jecten als de Kop van de Noord straat en Kennedylaan-West, 'zon der dat hij die nakomt'. Hij ver weet Van Hulle een totaal gebrek aan transparantie. Normaal 1599,- Nu€ 1399,- Woonwinst 200,- SS Woontrend Zeeland I Duinstraat 18a I 4371 AZ Koudekerke Tel. (01181 - 55 55 60 Si www.woontrend.nl I Twitter: Owoontrend I Facebook: Owoontrendzeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21