Btuten, Büuieft Crystal 4 Bench fhediter Bench WhicUckerwL 17 Fietsen op hoog niveau 0000e Dorpsplein 14, Aagtekerke www.leojoossetweewielers Een windscherm ontneemt je het zicht. Voor de nieuwsgierigen onder ons die graag de omgeving in de gaten houden of voor hen die wel windvrij willen zitten maar ook van het uitzicht willen genieten, is de Crystal 4 van Isabella een mooie optie. Dit windscherm heeft namelijk vier 'ramen' van zeer fijn gaas dat maar aan één kant doorzichtig is. Je hebt dus wel alle privacy. Je kunt er met de hele familie achter zitten, want het scherm heeft een lengte van ruim 4,5 meter. Met het Stabilo-grondankersysteem kun je het scherm tegen de strafste windstoten bestand maken. Het scherm is dan ook uitermate geschikt voor een langer verblijf op de camping. De Crystal 4.van Isabella kost 300 euro. Meer info: www.isabella.net LittleLife ontwikkelt onder meer outdoorspullen voor gezinnen met kleine kinderen. In het assortiment is ook de Beach Shelter opgenomen. Dit is een lichtgewicht strandtentje dat je eenvoudig kunt opzetten. Het tentdoek is speciaal ontwikkeld om kinderen te beschermen tegen U V-straling. Het tentje is geschikt om er kinderen in te laten slapen en spelen. Zo zitten ze uit de wind én uit de zon. De Beach Schelter van LittleLife kost 47,50 euro. Info: www.littlelife.co.uk Eurotrail heeft misschien wel het eenvoudigste windscherm op de markt gebracht. Het Beach Windscherm klapt namelijk uit zichzelf open. En dat in twee seconden. Het scherm, of beter gezegd het halve tentje, is geschikt voor op het strand, de camping of gewoon voor achter het huis. Dit scherm is de goedkoopste in het rijtje: 17,95 euro. Meer. informatie: www.eurotrail.info dinsdag 22 mei 2012 Dennis Rijsbergen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 23