Vermogensbeheer is dichterbij dan u denkt vermogensmanagement Verwer Janssen Vermogensmanagement: I VERWER JANSSEN Beleg voor een mogelijke rente van 6% 3RBS De waarde van uw belegging kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Ga naar www.rbs.nl/markets voor de brochure, het basisprospectus en de definitieve voorwaarden. The RBS Bankof Scotland plc Aile rechten, behalve indien expliciet toegekend, worden voorbehouden Reproductie iri welke vorm dan ook van de inhoud van dit documenl is zonder voorafgaande schriftelijke toestemming verboden tenzij voor persoonlijk gebruik, AEX-Index® is een geregistreerde merknaam van Euronext NV of haar dochterondernemingen (Euronext). Euronext is op generlei wijze betrokken bij de totstandkoming of verkoop van RBS AEX-' Obligaties, noch word! door haar enig advies tot aankoop van RBS AEX-1 Obligaties gegeven Kantoor West-BraBant Brugstraat 88 Roosendaal Tel: 0165-572900 Kantoor Zeeland Antoniusdreef 2 St.-Jansteen Tel: 0114-322224 E-mail: info@vermogensmanaagers.nl, www.vermogensmanagers.nl Scoren in een stijgende markt is niet zo moeilijk. Juist in dalende mark ten kan een degelijke vermogensbe heerder zich positief onderscheiden. Contact blijven zoeken, cliënten informeren en portefeuilles samen stellen met beheersbare risico's en onbegrensde winstpotentie. Zo gaat Verwer Janssen met haar clientèle om. Bij onverhoopte calamiteiten op de financiële markten blijft de schade binnen de perken en is er geen echte reden tot paniek. Met name vanwege die rustgevende factor laten cliënten hun vermogen graag beheren door specialisten zoals Verwer Janssen. ,,Wij geven van tevoren aan wat de maximale risico's zijn en zijn niet per se afhankelijk van stijgende aandelen koersen. Zelfs gelijk gebleven of licht gedaalde koersen kunnen, afhanke lijk van het gestructureerde 'product, rendement genereren", aldus drs. ing. Walter Janssen RJBA, commercieel directeur bij Verwer Janssen. Fraai nieuw pand Verwer Janssen Vermogensmanage ment BV heeft zich bijna twee jaar geleden gevestigd in een fraai nieuw pand tegenover het station in Roo sendaal. In bijna tien jaar tijd is Verwer Janssen, ondanks de grillige econo mische omstandigheden, uitgegroeid v tot een aansprekend bedrijf op het gebied van vermogensbeheer. De on derneming is één van de weinige on afhankelijke vermogensbeheerders in de regio Zeeland-West Brabant. De mondiale beurzen zijn sinds de start van de kredietcrisis in 2008 zeer in beweging. Wat doe ik als belegger met mijn vermogen? Ga ik sparen te gen een zeer lage rentévergoeding die zelfs de inflatie niet meer goedmaakt? Ga ik zelf beleggen via internet? Of schakel ik de kennis en ervaring in van een vermogensbeheerder? Dit laatste biedt vaak uitkomst. In ieder geval kan een vrijblijvend en oriënte- Grondlegger rend gesprek met vermogensbeheer der Verwer Janssen mensen op weg helpen. Algemeen directeur Evert Verwer blikt tevreden terug en vol vertrouwen vooruit. Evert Venver, tijdens een lezing op het hoofdkantoor in Roosendaal. „Uiteraard zijn wij tevreden. In 2011 groeide ons bedrijf op alle gebied weer verder. Het vermogen onder beheer groeide met ruim een kwart en onze clientèle nam in een zeer zwak beursjaar desondanks met ruim dertig procent toe." Het zijn cijfers die er niet om liegen en illustratief voor de succesvolle aanpak van Ver wer Janssen. Goed om te weten Verwer Janssen biedt zowel vermogensbeheer als vermogensadvies. Beide vormen van dienstverlening zijn al mogelijk vanaf 100.000,-. Ze biedt voor een bestaande effectenportefeuille vanaf 250.000,- de mogelijkheid van een second opinion, waarbij op een zeer uitvoerige wijze wordt gerapporteerd. In voorkomende gevallen wordt zij ook als consultant in de arm genomen. Verwer Janssen Vermogensmanagement BV werkt met Binck Bank en ABN AMRO als depotbanken, waar de cliënten hun effectenrekening aanhouden. Verwer Janssen is volstrekt onafhankelijk en als deelnemende instelling aangesloten bij het Dutch Securities Institute (DSI), bij de Beroepsver eniging van Beleggingsprofessionals (VBA) en bij het Klachteninstituut Financiële Dienstverlening (Kifid). Evert Verwer is samen met Walter Janssen grondlegger van het floreren de bedrijf. Evert startte bijna een de- cennium geleden zijn bedrijf vanuit een kantoor in St. Jansteen. Vanwege de gestage groei in de afgelopen jaren werd in 2010 een prachtig hoofd kantoor geopend in Roosendaal. Het ligt recht tegenover het station en is uitstekend bereikbaar. Ook parkeren is geen enkel probleem. Het kantoor in St.-Jansteen is blijven bestaan als nevenvestiging. Verwer Janssen beschikt ondertussen over een des kundig en gemotiveerd team van een tiental medewerkers. Met deze equipe en het goed geoutilleerde kantoor, is Verwer Janssen klaar voor de toe komst en in staat om de verdere groei van het bedrijf te faciliteren. De onderneming is door haar wortels zeer goed bekend met de specifieke wensen en behoeften van de Zeeuw se en Brabantse beleggers. Maar slaat, door haar bezit van een Europees Paspoort, meer en meer de vleugels uit, tot zelfs over de landsgrenzen. „Er is een trend gaande waarbij grootban ken vanwege reorganisaties en kos tenbesparingen, goede beleggingsad viseurs boventallig verklaren. Wij hebben juist de afgelopen jaren senior beleggingsadviseurs aangeno men van ING Bank, ABN AMRO en Rabobank. Het zijn deskundige ad viseurs die allen meer dan dertig jaar ervaring hebben in het beleggings vak. Vermogende particulieren, maar ook bedrijven en instituten zien hun bank bovengenoemde beweging ma ken. Doordat ze geen direct en her kenbaar aanspreekpunt meer hebben, gaan ze eens rond kijken op de markt van vermogensbeheer. In Zeeland en West-Brabant komen ze dan al snel bij ons terecht. Bij ons staat namelijk de persoonlijke aanpak wel centraal. Gestructureerd beleggen Wat Verwer Janssen Vermogensma nagement BV zo uniek maakt is het feit dat het bedrijf zich heeft gespe cialiseerd in vormen van 'gestructu reerd beleggen'. Daarbij wordt veelal de veiligheid van cash of obligaties met de rendementskansen van een aandelenbelegging gecombineerd. Cliëntportefeuilles worden samenge steld met (verschillende combinaties van) gestructureerde producten en sluiten naadloos aan bij de individu ele wénsen en doelstellingen van de cliënt. Deze zogenaamde 'Maatwerk portefeuilles' kunnen, indien gewenst, worden uitgebreid met de traditio nele asset categorieën zoals aandelen, obligaties en vastgoed (meestal in de vorm van beleggingsfondsen). Soms wordt er door Verwer Janssen ook met derivaten (bijvoorbeeld opties) gewerkt. Afspreken Bent u geïnteresseerd? Maak dan koste loos en geheel vrijblijvend een afspraak voor een oriënterend gesprek. Ook voor een second opinion van uw por tefeuille kunt u bij ons terecht. U kunt hiervoor bellen naar: 0165-572 900 of het contactformulier invullen op de website: www.vermogensmanagers. ;.nl Is sparen met de huidige spaarrente voor u geen optie? En bent u op zoek naar beleggingsalternatieven om toch rendement te maken op uw geld? Ontdek uw ideale RBS AEX® Obligatie op www.rbs.rtl/obligaties Lezingen Verwer Janssen Vermogensmanagement organiseert weer een tweetal lezingen: op dinsdag 5 juni op haar vestiging in Roosendaal (Brugstraat 88) en op donderdag 7 juni in Hampshire Hotel Churchill inTerneuzen. De aanvang is 20.00 uur. Verwer Janssen werkt samen met verschillende partijen op het gebied van gestructureerde beleggingsproducten, waaronder ING, Barclays, So- ciété Générale, Commerzbank, Royal Bank of Scotland UBS en BNP Paribas. Royal Bank of Scotland zal óp beide avonden een deel van de lezing voor haar rekening nemen. Waar Verwer Janssen haar gedegen beleggingsconcept toelicht, spitst Royal Bank of Scotland zich toe op haar rol als productbouwer. Iedereen is van harte welkom; de entree is gratis. Svp vooraf wel opgeven via info@vermogensmanagers.nl Gestadige groei van vermogensbeheer, ook onder het huidige eco nomische gesternte. Hoe is dat te realiseren Natuurlijk is ook Verwer Janssen Vermogensmanagement geen 'wonderdokter', maar deze betrouwbare vermogensbeheerder is wel in staat om onder alle marktomstandigheden rendement te behalen voor haar verder uitdij ende klantenkring.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 92