avans PREVENTIEASSISTENTEN Op zoek naar lotgenotencontact of meer weten over uw ziekte of aandlfenina? MUNZORG KALEMDER.nl Coördinator team advies m/v Kijk voor een overzicht van activiteiten en bijeenkomsten In mijnzorgkalender.nl Avans Hogeschool is een brede hogeschool met ruim 25.000 studenten en 2.200 medewerkers in Breda, 's-Hertogenbosch en Tilburg. Studenten, docenten, lectoren en professionals in het werkveld vormen in ons onderwijs een levendig netwerk. Onze moderne leeromgeving maakt het mogelijk dat iedere student zijn of haat- talent en ambitie maximaal kan ontwikkelen. Inspirerende docenten met inhoudelijke expertise en verstand van leerprocessen dagen studenten uit hun grenzen te verleggen en te excelleren. Avans Hogeschool werkt in onderwijs en onderzoek samen met bedrijven en organisaties. hogeschool Voor de Diensteenheid Financiën en Studentenadministratie in Breda zijn wij op zoek naar een: 1,0 fte, vacaturenummer 12/140 De volledige tekst van deze vacature is te vinden op onze website. Kijk op www.werkenbijavans.nl voor uitgebreide informatie en sollicitatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Avans Hogeschool!, beste grote hogeschool van Nederland! Bron: Keuzegids Hoger Onderwijs In verband met uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar voor onze tandartspraktijk in Vlissingen. Opleiding en ervaring heeft de voorkeur. Werktijden in overleg. Heb je belangstelling om in een team te werken, ben je enthousiast, communicatief vaardig en beschik je overeen flexibele werkinstelling waarin kwaliteit en servicegerichtheid centraal staat? Stuur dan je CV en sollicitatiebrief naar: Gerbrandystraat 176, 4384 NM Vlissingen CENTRUM VOOR TANDHEELKUNDE WALCHEREN OJobTrack.nl io man zaterdag 9 mei 2012 hét platform voor activiteiten in de zorg Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad De Gelderlander BN DeStem PZC De Stentor De Twentsche Courant Tubantia Dagblad De Limburger Limburgs Dagblad

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 54