Valk Istimewa Elektro: innovatief en veelzijdig ISTIMEWA 8 banen Autobedrijf Joosse Zelfstandig Werkend Kok m/v (fulltime) Kok m/v (fulltime) Keukenhulp m/v (full- en parttime) Leerlingen Keuken v.a. niveau 2 m/v (fulltime) Medewerker Bediening m/v (parttime) Medewerker Technische Dienst m/v (fulltime) Autobedrijf Joosse Ervaren 1e Automonteur zaterdag 19 mei 2012 fji )obTrack.nl HOTEL MIDDELBURG Istimewa Elektro engirieert, installeert, onderhoudt én; ihspeC teert elektrotechnische installaties en besturingssystertiën. Hét is een internationaal opererend elektrotechnisch installatiebe drijf met 150 vaste medewerkers. Postbus 206 4380 AE Vlissingen T.a.v. J. Joosse Voor vragen kunt u contact opnemen met J. Joosse, telefoon 0118-442216 Van der Valk Hotel Middelburg is een 4-sterren plus hotel met 120 luxe hotelkamers en suites, 11 state of the art conferentiezalen, een groot a la carte restaurant en een gezellige hotelbar. Ter uitbreiding van het'jonge enthousiaste team zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Voor meer informatie over deze vacatures kijkje op www.valkmiddelburg.nl! Autobedrijf Joosse is een op de toekomst gerichte official Ford dealer en bestaat are 100 jaar. Het hoofdbedrijf is gevestigd te Vlissingen, een filiaal te Nieuw en Sint Joostand. Autobedrijf Joosse heeft een grote vaste klantenkring en biedt een totaalpakket aan diensten. Naast verkoop van nieuwe Ford personen en bedrijfswagens, in- saverkoop van occasions en lease zijn deze, financiering, onderhoud, reparatie, snelservice, schadeherstel en de verkoop van motorbrandstoffen. TL 'cbrn lm is gevestigd aan de Gildeweg 20, 4380 NK te Vlissingen ELEKTRO a stobk' company Istimewa Elektro Frankrijkweg 3 Vlissingen-Oost Tel: 0113-612840 Fax: 0113-613137 info@istimewa,nl www. i sti mewan I Ter versterking van ons team te Nieuw en Sint Joosland zijn wij op zoek naar een U dient te beschikken over: - werkervaring in de autobranche - diploma keurmeester APK -•flexibiliteit - zelfstandigheid - bereidheid te werken aan personen- en bestelwagens - lichte vrachtwagens - klantvriendelijke werkwijze U bent bereid om in toerbeurt met collega's de bezetting op zaterdag te verzorgen. Ook het volgen van noodzakelijk geachte cursussen behoort tot uw verplichting. Wilt u met ons gestalte geven aan de nieuwe wereld van Ford in een uitdagende zelfstandige functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en denkt u aan de gestelde kwalificaties voor deze functie te voldoen dan bent u degene die wij zoeken. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief, voorzien van C.V., binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te e-mailen naar info@ford-joosse.nl U kunt natuurlijk ook schriftelijk reageren: beeldscherm", aldus hardware engi neer Matthijs Suurmond. Creatief Istimewa Elektro loopt voorop op het gebied van elektrotechnische auto matisering. De onderneming onder scheidt zich binnen een traditionele sector door een creatief vermogen in het bedenken en uitvoeren van technische oplossingen. Istimewa is er alles aan gelegen om de innova tiekracht te consolideren en verder uit te bouwen. Ook van nieuwe medewerkers wordt uiteraard een ondernemende en creatieve hou ding verwacht. Slim en efficiënt ondernemerschap staan tenslotte voorop bij Istimewa. Het bedrijf is een aantrekkelijke werkgever waar men zowel ontwerpt als installeert. De medewerkers hebben veel vrij heid bij het ontwerpen en engineren en bij de keuze van uitvoeringsme thodieken. „In nauwe samenwer-' king met de opdrachtgevers bestrij ken we het hele traject van A tot Z, van de eerste streep op papier tot de functionele inbedrijfstelling. Het tot leven maken van een installatie die je zelf hebt bedacht, is het mooiste dat er is", vertelt Marco. Innovatieve oplossingen zijn de kracht van het zijn afkomstig uit infrastructuur, offshore, haven en industrie. Sinds 2007 is Istimewa Elektro onderdeel van het wereldwijde concern Stork Technical Services (STS), waar bijna 15.000 mensen werkzaam zijn. Bin nen de STS-groep is Istimewa Elek tro dé specialist met betrekking tot offshore-, industriële- en infrastruc turele installaties, zoals bruggen en sluizen. Veelzijdigheid Marco Boone, software engineer, spreekt over de veelzijdigheid bij kennisbedrijf Istimewa. „De con tinu veranderende wereld van de software engineering is enorm dy namisch. Ook al wordt er voor de dertigste keer een brug gebouwd, de techniek blijkt telkens weer een nieuwe uitdaging; alsof het de eer ste keer is. Door de software (de achterliggende techniek) komt iets in beweging. De software vormt het hart, of eigenlijk het brein, van de besturing", aldus Marco, die net als collega Matthijs afkomstig is uit de regio Vlissingen. „Engineering be gint bij het verzinnen, het ontwer pen. Vervolgens moet er geprogram meerd én aangestuurd worden, vaak in samenwerking met de opdracht gever. Het is dan ook van groot be lang om nauw contact te hebben met de opdrachtgever en de mensen die de techniek in bedrijf stellen. Vandaar dat we ook veel affiniteit met de werkvloer houden. We zit ten gelukkig niet continu achter een bedrijf. Een geoefend oog kan aan een installatie zien, dat deze ver vaardigd is door Istimewa, dat wil zeggen op hoogwaardig technisch niveau. Blikveld „Je krijgt bij Istimewa ook te maken met zaken die buiten je eigen 'vak gebied liggen, zoals bijvoorbeeld bij de renovatie van het sluizencomplex in Terneüzen. Daarbij was er veel afstemming met specialisten op het gebied van werktuigbouw, zoals in het kader van een hydraulisch: aan gedreven besturing. Het verruimt je blikveld", legt Matthijs uit. Volg Istimewa op twitter@lstimewaElektro Istimewa is een landelijk opererend elektrotechnisch installatiebedrijf, met 150 vaste medewerkers en ge middeld 50 inleenkrachten. De on derneming houdt zich zowel bezig met ontwerpen als realiseren en onderhouden. Ook de verregaande automatisering maakt het werk in teressant. Istimewa blijft zelfs on der de grillige economische om standigheden gestaag doorgroeien. Momenteel zijn er onder andere vacatures voor hard- en software engineers, projectleiders en E&l- monteurs. „Het is voor ons een zeer groot voordeel dat we alles in eigen huis hebben. Istimewa engineert, installeert,, onderhoudt en inspec teert elektrotechnische installaties en besturingssystemen. Daardoor is er ook een goede afstemming en ondersteuning tussen de verschil lende disciplines. Zo hebben we ook een eigen afdeling consultancy, die de engineering van de projecten verzorgt en tevens de ondersteuning biedt bij de inbedrijfstelling", aldus projectleider Bart Stuurwold. De activiteiten van Istimewa worden aangestuurd vanuit de hoofdvesti ging in het haven- en industriegebied Vlissingen-Oost. De opdrachtgevers Marco Boone, software engineer. Matthijs Suurmond, hardware engineer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 52