Luxe Nijlcruise Klassiek Egypte! Onthaasten in Tirol! pharosreizen.nl Lezersprijs: Vanaf €299,-pp. zaterdag 19 mei 2012 www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (zonvakanties) Prijs is per persoon per arrangement, op basis van 2 personen per hut. De aanbieding is geldig van 31 mei t/m 30 september 2012. Let op: aanbiedingsprijzen zijn beperkt beschikbaar op een aantal data in mei en juni. Boek snel, want op=op! Voor meer informatie gaat u naar de webwinkel of belt u met Arke. Prijs is exclusief calarhiteitenfonds 2,50 per boeking), fooi (€35,- p.p.), visum 16,- p.p.) reserveringskosten(€ 15,- per online boeking; 29,50 per telefonische of reisbureauboeking) en eventuele vlucht-en brandstoftoeslagen. Gegarandeerd vertrek! 8-daagse volpension cruise op 5-sterren schip inclusief vlucht. Boek nu heel voordelig een luxe Nijlcruise en beleef klassiek Egypte op een ontspannen manier! Ontdek de Vallei der Koningen in Luxor, de beroemde tempels, de dorpjes langs de Nijl en de eilandjes van Aswan. Laat u verwennen op een stijlvol 5-sterren schip. Geniet van de vele activiteiten aan boord of kom heerlijk tot rust aan het zwembad op het zonnedek. Liever actiever? Dan kunt u deelnemen aan de vele excursies naar indrukwekkende bezienswaardigheden langs de Nijl. Uw Cruiseschip: IM/S L'Aube du Nil Dit riviercruiseschip is volledig gerenoveerd (8.6 op Zoover) en - beschikt over winkeltjes, gratis WiFi, restaurant, sfeervolle lounge met zitjes en dansgelegenheid. Zonnedek met zwembad, jacuzzi's, loungebedden en terras. U verblijft in een ruime mezzanine' buitenhut, voorzien van o.a. airco, flatscreen tv met BVN, zitje, minibar en rainshower douche en panoramisch schuifraam. Hei arrangement is inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Luxor met ArkeFly Gratis upgrade naar Comfort Class Luchthavenbelastingen brandstofheffing Transferluchthaven-schipenv.v. Nederlandssprekende reisleiding 7 overnachtingen in mezzanine buitenhut 7x ontbijt-lunch-en dinerbuffet Optioneel bij te boeken: Excursiepakket 165,- p.p. vooraf of ter plaatse) "All Inclusive (€105,-p.p.) Meer informatie en boeken Voor meer informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel. 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Nijlcruise aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. Data Lezersprijs* 6-d 8-d 20/05-20/10 €299,- €329,- 21/10-10/11 €249,- €279,- Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten, toeristenbelasting en kosten Calamiteitenfonds. v 6- of 8-daagse More Inclusive, vanaf 249,- p.p. per arrangement www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties gebruik wellnesscentrum incl. binnenzwembad, Finse sauna, bio-kruidensauna, stoombad, waterbedden en buitentuin wekelijks activiteitenprogramma o.l.v. Vital-trainer gebruik wifi-internet in het gehele hotel Gaste-Card Mieminger Plateau und Tirol Mitte; met veel inbegrepen, zoals excursie Innsbruck, begeleide wan delingen en golf-clinic nbegrepen: 5 of 7x overnachting met ontbijtbuffet weikomstdrankje dagelijks van 14.00-16.00 uur koffie/thee/sap met lekkernij dagelijks viergangenmenu met saladebuffet wekelijks diverse culinaire thema-avonden entree in het naastgelegen openbare zwembad (inci. kinderbad en speeltuin) gebruik (gravel)tennisbanen - dragen van tennisschoenen verplicht dagelijks 1 uur gebruik binnentennisbaan lwellness-tegoedbon p.p. per verblijf t.w.v. 25,- Extra kortingen (bij 2 volbetalenden op de kamer) Kinderen 0 t/m 5 jaar: gratis Kinderen 6 t/m 12 jaar: 50% korting Personen vanaf 13 jaar: 20% korting Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek Srboekcode: 80999 «ilIOfiZtÜIILi VAR a a we Welkom in een prachtig landelijk stukje Tirol: het Mieminger Plateau. Boerenweggetjes slingeren van het ene witte dorpje naar het andere, door frisgroene weides. Hier gaat het boerenleven nog z'n rustige gang. Een heerlijke plek om te onthaasten! Bij dit zeer complete arrangement zijn diverse activiteiten inbegrepen. Maar u kunt desgewenst ook heerlijk ontspannen in het wellnesscentrum of wandelen op de hoog vlakte. Ook voor dagtochtjes zit u goed: dicht bij het gezellige Innsbruck en de Kristalwereld van Swarovski. Of maakt u een ritje naar de beroemde Achensee? Uw verblijf U verblijft in het mooie viersterrenhotel Kaysers Tirolresort, op ca. 1,5 km van het dorpscentrum van Mieming. Dit hotel, met uitgebreid wellnesscentrum, ligt op het schitterende Mie- minger Plateau, midden in de natuur. Uw comfortabele kamer beschikt over telefoon, satelliet-tv, radio, wifi-internet en bal kon. Er is een badkamer met douche, toilet, föhn en badjas.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44