C? Colofon Monuta I lilSllSil Julia Blommaert-Franckaert ummuï DE VLIEGER amilieberichten Voor Ujtyaartverzorqii MAREA Uitvaartbegeleiding 1 %(M Warm, informeel en laagdrempelig. Wij geven u aiie ruimte om uw eigen wensen te bespreken. Wij denken graag met u mee. 42 I familieberichten zaterdag 19 mei 2012 Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten ik leverde 't bewijs van mijn bestaan Omdat, door het verleggen van die steen de stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan Wij danken u allen hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van Eric Colsen De vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep ontroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzondere man Eric, niet alleen voor ons, maar ook voor veel anderen is geweest. Koewacht, mei 2012 Els Colsen-Pinxteren, kinderen en kleinkinderen Hem te moeten missen, die onmisbaar is. Voor de vele blijken van medeleven bij het onverwachte overlijden van onze lieve zoon en broer Barry de Potter zijn wij u allen zeer dankbaar. Speciale dank aan de firma Swagemakers, Groosman en DELA voor alle medewerking en steun. Eddy Suzet de Potter Jeroen en Sheila Ik bedank iedereen voor de overweldigende belangstelling, de fijne brieven en kaarten die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw Leun de Groote-Jonkman Met dankbaarheid kijk ik terug op een mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor mij een fijne en troostrijke gedachte dat Leun in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Kees de Groote Terneuzen, mei 2Ó12. Langs deze weg willen wij u graag van harte bedanken voor de belangstelling tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze zorgzame ma en trotse oma Anthonina Maria Bareman - Dees Uw blijk van medeleven is ons tot grote steun geweest. Een speciaal woord van dank aan de Hospice Zeeuws - Vlaanderen en dr. H. Meijerink voor de goede zorgen. Terneuzen, mei 2012 Kinderen en kleinkinderen Wij willen iedereen bedanken voor alle belangstelling en aandacht, warmte, lieve woorden en vele kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van Hulst, mei 2012 Kinderen en Kleinkinderen IMipiNI De overweldigende en hartverwarmende belangstelling en deelneming na het overlijden van onze liefste ma, Ina van Landschoot - Swartilé heeft ons diep geraakt. We zijn heel erg dankbaar dat we zoveel kaarten, telefoontjes, e-mails en sms'jes hebben mogen ontvangen, wat ons enorm veel steun en troost heeft gegeven. Ook het medeleven wat we hebben ontvangen van iedereen die.aanwezig was bij de crematie, heeft ons op dat moment gesterkt om er een zo'n mooi en warm mogelijke dienst van te maken. Omdat het niet mogelijk is om iedereen hiervoor persoonlijk te bedanken, willen wij op deze manier onze oprechte dank betuigen. Ewald Renate IJzendijke, mei 2012 20 mei 2010 -In Memon'am 20 mei 2012 Ruwensly Snijders Altijd samen, Nooit alleen... Onafscheidelijk, voor altijd zijn wij 1... Love you Little Soldier xxx Mama 20 mei 2010 In Memon'am 20 mei 2012 Ruwensly Snijders Je was nog zo jong. Waarom? He t was zo fijn, je knuffels, je grapjes, je lieve lach... We missen het, iedere dag... Voor altijd zit je in ons hart, op een plaatsje heel apart... Ruby Reangelo Reanna UITVAARTZORG 20 mei 2010 In Memoriam 20 mei 2012 "Er is een Hef engeltje hoog boven ons hoofd We zullen hem niet vergeten öat hebben we beloofd. Ruwensly Snijders Twee jaar vol met tranen, nog zoveel verdriet en pijn... De belofte aan jou, die zijn we niet vergeten... Jij zal voor altijd, diep in ons hart zijn. Oma en Opa Tristan en Valerie Murphy O ni9nseniinq.nl Sluitfijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en üw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl- Teiefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websi Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." éfVoorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg Éi 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zouteiande. Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: vvww.marea-uitvaart.nl °x. Monuta Goes en Monuta De Voorzorg. We zijn 24 uur per dag bereikbaar op 0113-21 63 63 en 0118-4127 60. Ook als u niet bij ons verzekerd bent. U kunt ons bezoeken aan de Fiuitekruidstraat 8 te Goes of aan de Industrieweg 20 te Vüsslngen. Kijk ook op www.monuta.nl. De steun bij iedere uitvaart info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveiand Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42