Piet Smallegahge Anna Jannie Dubois - van der Klooster Rien Voogd Elisabeth Tannetje Ludikhuize-van Goudswaard Lau Remijn Willem Vermeulen 0 IDensenlinq.nl zaterdag 19 mei 2012 familieberichten 141 Je was een man wan weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegene die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht. En juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van: hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en fantastische opa Gerard Willem Johannes Nieskens echtgenoot van Ria Speijer Aardenburg, 4 maart 1945. t Oostburg, 17 mei 2012 Oostburg-:;.:. JVb Nieskens-SpeijérV IJzendijke: Garola Nieskens en '.'rik Scherheijn Esnise, Yvo Cadzand: Peter en Sandy Nieskens-Pretorius Justin, Jamie, Megan Correspondentieadres: Stadhouderslaan 14 j VVyu |hCs:'h:h 4501 KE Oostburg 'Serard is ihuis. Er is gelegenheid olm afscheidvan hem: të nemen op zondagmorgen 20 mei van 10.00 tot 12.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op dinsdag 22 mei om 10.30 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend kunt u de familie aldaar condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gerard Nieskens vader van ons bestuurslid en voetballer Peter Wij wensen Ria, Peter en zijn gezin en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijk tijd. Bestuur en leden V.V. Cadzand Voor alle medeleven - kaarten, woorden, handdrukken - na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Marie Pouwer-Kasse willen wij u hartelijk bedanken. Het was hartverwarmend om te ervaren, wat zij ook voor- anderen betekend heeft. Kinderen en kleinkinderen Wij danken U hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze Pa en Opa Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle blijken van deelneming zijn ons tot steun en troost bij het verwerken van dit verlies. kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 19 mei 2012 Uw medeleven na het nog vrij plotseling overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Cornells Jan van Iwaarden - Kees - is ons een grote steun geweest. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Kinderen van Iwaarden klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, mei 2012 De belangstelling in de vorm van een kaart, een telefoontje, of een persoonlijk woord die we van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Klazina Jacoba de Pagter-Houterman hebben wij op hoge prijs gesteld. Voor déze blijken van medeleven zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2012 Onze dankbaarheid gaat uit naai* u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes - na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, oma en "omaatje" Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Jacqueline en Gert Joke en Cor Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2012 Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van mijn lieve man, onze vader en opa Onze dank gaat dan ook uit naar iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens zijn ziekte, na zijn overlijden en bij zijn begrafenis. Nel Voogd-de Ruiter Marco en Daniëlle Maurits en Febe Peter en Esther Kimberly, Jelmer en Wessel Middelburg, mei 2012 weduwe van Johannes Ludikhuize 30 augustus 1931 21 maart 2012 Aandacht is aanwezigheid Ze kent de waarde van "er zijn" Ze weet stil te zijn Ze is eenvoudig Uw warme blijk van medeleven en belangstelling na het plotselinge overlijden van onze (schoon)moeder waren ons tot grote steun. Wij zijn ook dankbaar voor de warme vriendschap, zorg en hulp die zij, in het bijzonder de afgelopen jaren, van de mensen in haar directe omgeving mocht ontvangen. Ella Wouters-Ludikhuize Arno Wouters Kamperland, mei 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het plotselinge overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Roelof de Roos betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie, K. de Roos-Simpelaar Westkapelle, mei 2012. Voor de blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van Jan Cornelis Thomas de Kam willen wij u hartelijk dankzeggen. Kees en Thea Evelien en Patrick, Jessy Denny en Marina, Vince Mei 2012 Onze hartelijke dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom familie Remijn 's-Heerenhoek, mei 2012. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Ko Franse Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van dit verlies. Paula Franse-Franse, kinderen en kleinkinderen. Heinkenszand, mei 2012 Onze dank gaat uit naar iedereen die ons heeft gesteund met zijn medeleven na het overlijden van Wij moeten Wiliem missen, maar het troost ons te weten dat hij voortleeft in de harten en gedachten van zoveel anderen. Adrie, Wim, Rineke, Rinus en familie Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel blijken van medeleven en belangstelling mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Mathilda Sameel -Corrie- weduwe van Josephus Petrus de Vijlder Wij hebben dit zeer op prijs gesteld en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Familie De Vijlder. Kloosterzande, mei 2012. Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, ons pa, pit en pittie Piet Verwer Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Piet in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Een speciaal woord van dank aan de mensen die ons ge holpen hebben bij de verzorging van dé uitvaart van Piet: Directie en medewerkers Gemeenschapscentrum Den Dullaert Frank en Rón Duerinck Miranda Brasser van de Dela Annie Verwer- van den Branden Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41