Q mensenllnq.nl Marie van Hee - Dieleman Jacoba Jorina van Dixhoorn Lauw Meijers Jeanne Suzanne de Munck-Sommeijer 40 i familieberichten zaterdag 19 mei 2012 E'Eternel est mon Berger. 'De Heer is mijn Herder' Intens verdrietig maar. vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Maria Adriana van Hee-Dieleman eerder gehuwd geweest met Adriaan de Putter 27 december 1927 - t 15 mei 2012 Colijnsplaat: A.C. van Hee Sainte Maure (Fr): Louis (Ko) en Muriel de Putter Evres (Fr): Pierre en Silvie de Putter Sainte Maure (Fr): Jacqueline en Jeannot van Delft- Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Dr. Maasstraat 4,4486 BW Colijnsplaat De dienst van Woord en gebed wordt gehouden dinsdag 22 mei om 14.00 uur in 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het 'Casembroothuis', Alexia- plein 3 te Kamperland gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mee dat na een langdurig lijden is overleden mijn geliefde schoonzus en onze tante Marie van Hee-Dieleman Kamperland: A. van Hee-Mol Kruiningen: Bram en Lenie van Hee-Pieters Lelystad: Jan van Hee en Marianne Sprey Amsterdam: Leo van FJ.ee én Esther Vossen Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze lieve buurvrouw Willy en Hans de Bruine Anja en Izaak de Regt Kamperland, 15 mei 2012 Enige én algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Schorre is overleden onze zus en tante weduwe van Prospér Cyrille Louis de Soomer in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: J.C. van Dixhoorn Terneuzen: J.M. van Dixhoorn T.M. Prins Joep Joris Terneuzen, 17 mei 2012 Correspondentieadres: Rozenstraat 2 N 4537 SE Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onverwachts is overleden onze zwager en oom Thijs van Liere Scherp-v/d Berge J. Scherp P.M. v/d Berge neven en nichten Verdrietig, maar'dankbaar voor wie zij in haar leven is geweest delen wij u mede dat, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken is overleden Apolonia Antonia Oosthoek - de Jonge sinds 13 december 2000 weduwe van Laurentius Oosthoek in de leeftijd van 81 jaar. Namens de familie Goes, 17 mei 2012 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 1 4443 AK Nisse De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 22 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op het R.K. kerkhof aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid .om elkaar te ontmoeten in 'De Jeugdhoeve' te 's-Heerenhoek. Marry-Hanny-Janneke Ons bereikte het droevige bericht dat in de leeftijd van 87 jaar heel onverwacht is overleden mijn zwager en onze oom echtgenoot van Neeltje Meijers- van den Broeke Wij wensen (tante) Neeltje, de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe in deze droevige tijd. Riek Meijers- de Vries neven en nichten Al weet ik dat je veilig bent geborgen bij de Heer de lege plaats blijft onvervuld ik zie je hier nooit meer Met -verdriet in ons hart laten wij U weten dat na een ernstige ziekte is overleden mijn geliefde dochter, mijn zus, schoonzus en tante Neeltje Jacoba Meulenberg Echtgenote van H. Berghout In de leeftijd van 78 jaar. Namens de Familie Meulenberg Moeder: M.H. Meulenberg-Versluijs Zorgcentrum Cleijenborch Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat Colijnsplaat/Pemis 16 mei 2012 We zijn geschrokken en verdrietig nu onze lieve buurtje Mies zo onverwacht is overleden.'Wat zullen we haar missen! We wensen de familie heel veel sterkte. Tot het laatste wilde je leven door een sterke wil gedreven je geest was nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht. Groot is de leegte die je achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en trotse opa Odon Seraphinus Marie Dehulsters echtgenoot van Rosetta Marie de Bakker Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Hulst: Rosetta Dehulsters-de Bakker Terneuzen: Bianca en André de Smet-Dehulsters SharonIris, Jeroen Hulst: Caro en Petra Dehulsters-van den Manacker Eliane, Jochem 17 mei 2012 Correspondentieadres: Janseniuslaan 10,4561 NM Hulst U kunt afscheid nemen van Odon in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 23 mei van 20.00 tot 20.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 24 mei om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffino- weg 2 te Hulst. Samenkomst, in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Aansluitend bent u uitgenodigd voor een informeel samenzijn met de familie in Brasserie Truffino, Truffinoweg 2 te Hulst. Onze speciale dank gaat uit naar Buurtzorg Hulst voor de goede verzorging tijdens de laatste weken. Verdrietig zijn we door het overlijden van mijn lieve zus en onze dierbare tante Tannie Janse-Vinke Middelburg: J. Huijbregtse-Vinke Bep Huijbregtse Corrie Zachariasse-Huijbregtse Jan Zachariasse Eline Joany en Bas Goes, 16 mei 2012 Wij zijn bedroefd nu Odon de man van onze zus Rosetta is overleden. We wensen haar, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Irene en Anton t Ruud Frans en Yvonne Petrus en Marietje t Annie t en Erik Lidy t en Leon t We zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze lieve buurvrouw Lottie van der Wal-van der Zee Wij herinneren haar als een vriéndelijke, nuchtere en kunstzinnige vrouw. De prachtige creaties in de tuin worden voor ons monumenten van herinnering. De contacten zullen we erg missen. We wensen Louk en de familie veel sterkte met dit grote verlies. De buren van de Evertsenstraat: Liesbeth en Boudewijn Nefty enKo InaenPaul Jolanda en Paul Els en Herman Marleen en Erik Jessica en Gerard en kinderen Ivon en Jan Madelein en Jos Marielle en Leon Thea en Marcel Joke en Aad Priscilla en Chiel Voor ons is vrij onverwachts overleden onze lieve schoonzuster en tante Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Muriel Castel-de Munck Daan Castel (in herinnering) Ron en Inge Castel Angelica Bezuijen-Castel (in herinnering) Piet Bezuijen Raymond en Gwen Castel Vlissingen, 18 mei 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40