Paul Aarnout Minderhoud Paul Minderhoud 0 lllensenlinq.nl zaterdag 19 mei 2012 familieberichten 139 Zoveel gedaan Zoveel gegeven Zoveel gekregen Een bijzondere man Tot onze verbijstering en met intens verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, maatje en onze lieve en trotse vader Middelburg, 24 september 1950 - Goes, 17 mei 2012 Je mocht je dromen niet meer beleven Je vrolijkheid en liefde zullen we nooit vergeten Leny Floris Martijn Jan Vaderstraat 28 4365 BH Meliskerke Paul is thuis, de komende dagen willen wij als familie in alle rust bij hem zijn. Er is gelegenheid ons te condoleren op maandag 21 mei tussen 19.00 uur en 19.45 uur in de Odulphuskerk aan de Torenstraat in Meliskerke. Wij-willen Paul herdenken tijdens een afscheidsdienst op 22 mei om 11.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend begeleiden wij Paul in besloten kring naar zijn laatste rustplaats aan de begraafplaats te Meliskerke. M Met veel verdriet nemen we afscheid van mijn lieve broer, zwager en oom Paul Aarnout Minderhoud Paul, we zullen nooit vergeten hoe je was. Bescheiden, lief, hulpvaardig en een steun en toeverlaat voor je gezin. We zullen je heel erg.missen Veere: André en Liesbeth Olijslager Ouderkerk a/d Amstel: Nathalie en Paul de Vries Wanne, Pleun en Jan Wassenaar: Jan-Paul en Nathalie Olijslager Stan en Arne Veere, 17 mei 2012 Bedroefd zijn wij door het overlijden van vader van onze vrienden Floris en Martijn. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Thomas Elène Stephan Marloes Alexander Saskia Wolfert Marinka Martijn Corinda Joey Marjolein Lise Joost Sandra sporen in het zand het tij dat keert verdwenen voetstappen blijvende herinneringen Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan onze trotse vader en fijne' grootvader èn overgrootvader Francois van Overbeeke sinds 23 oktober 2004 weduwenaar van Lien van Overbeeke-Broodman in de leeftijd van 94 jaar Goes Bram van Overbeeke Frida van Overbeeke-Verschuur UtrechtIngeborg van Overbeeke Gijs van Gooi Teun en Kees Brugge (B) Cathelyne Biltris-van Overbeeke Jorge Biltris Wout en Torin Sint Philipsland Cécile van Overbeeke Arnold Boutsma Wij bedanken de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle zorg en aandacht. Middelburg, 17 mei 2012 Correspondentie-adres A.N. Overbeeke Indira Gandhilaan 4 4463 JG Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 22 mei van 10.00 uur tot 10.30 uur in Rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 Middelburg. Om 11.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van mijn schoonzoon onze zwager en oom Paul Minderhoud Midde!burg:,L. Geuze-Feenstra Arnemuiden: Jaap en Frannie Poortvliet-Geuze Houten: Ronald en Mieke Geuze-Spaans Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Leny, Floris en Martijn veel sterkte toe. Bedroefd zijn we omdat onze goede en altijd meelevende buurman Paul is overleden. We wensen Leny Floris en Martijn heel veel sterkte toe. Janis en Ella Huib en To en kinderen Ons bereikte het droevige bericht dat onze collega Paul Minderhoud is overleden. Wij zullen hem blijven herinneren als een fijne collega met een grote betrokkenheid bij zijn werk binnen ons bedrijf. Wij wensen familie, collega's en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle collega's Mourik Vlissingen Mourik Services MOURIK Al jaren in zichzelf, steeds verder van ons weg. Bedroefd maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze moeder en oma. Cornelia Mertens - van der Zwan - Corrie weduwe van Jan-Piet Mertens Leiden, 5 juni 1937 t s-Heer Arendskerke, 16 mei 2012 Ida en Luc Wilt Niekt Janneke en Peter Anne t Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het team van verpleegunit Zorgcentrum Poelwijck voor de liefdevolle verzorging Correspondentieadres: Jan van Renessestraat 24, 4472 BK s-Heer Hendrikskinderen De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 22 mei om 13.15 uur in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal rond 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het rouwcentrum. Voorafgaand aan de diëtist is van 12.45 tot 13.10 uur gelegenheid om aficheid van Corrie te nemen. Diegene die geen rouwkaart heeft gekregen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 1=m Lieve Opa Bedankt voor alle aandacht en liefde die we van je hebben gekregen. Ingeborg en Gijs Teun en Kees Cathelyne en Jorge Wout en Torin Cécile en Arnold Verwonderd over haar blijmoedigheid gedurende haar ziekteperiode hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder en onze oma Annechieii Pieternella Groenveld echtgenote van Cornèlis Jan Los A 3 augustus 1937 Overschie t 17 mei 2012 Goes Lëwedorp: Comelis Jan Los Lewedorp: Walter en Nelleke Ricardo en Marnick Culemborg: Irma en André Minke Eindhoven: Remco en Patricia Alessandro Veersemeerstraat 10 4456 AZ Lewedorp Afscheid nemen yan Ans is mogelijk op maandag 21 mei 2012 van 19.30 tot 20.00 uur in Zorgcentrum "De Kraayert", Deltastraat 2,4456 BB Lewedorp. De herdenkingsdienst wordt gehouden op woensdag 23 mei 2012 in de PKN-kerk, Zandkreekstraat 31 te Lewedorp, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Zandlööper", Zandkreekstraat 33,4456 AL Lewedorp.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39