Faass BEDRIJFSHUISVESTING ijl» I m n business reeds 75% verhuurd SWURTH faM&Sf Albert Plesmanweg IA, Goes Op deze fantastische zichtlocatie bieden we 312 m2 kantoorruimte fe huur aan op de verdieping. Deze kantoorruimte heeft een eigen entree en is ingedeeld met meerdere kantoor- en vergaderruimten, toiletten, pantry en opslagruimte. Er is een mogelijkheid tot het huren van eigen parkeerplaatsen. Prijs op aanvraag Amundsenweg 27-29, Goes Op een fantastische zichtlocatie op bedrij venterrein 'de Poel II' bieden wij 220 m2 BVO kantoor/bedrijfsruimte aan met een kwalitatief hoogwaardige afwerking. Het totaal is ingedeeld met entree en meerdere kantoorruimten/bedrijfsruimten. Rondom ligt een verhard terrein voor P-plaatsen. Voorzieningen zijn o.m. toilet groepen, pantry, airconditioning, vloer-, wand- en plafondafwerking, alarminstal latie, zonwerend glas. Huurprijs is 125 per m2 per jaar iml. servicekosten. éêmmWm# Buitenruststraat 4, Middelburg Op een strategische locatie bieden wij circa 1.455 m2 BVO kantoorruimte op. begane grond en le verdieping. Door de flexibele indeling van het geoouw is deelverhuur per vieugel mogelijk, vanaf 320 m2 BVO. leder gedeelte heeft eigen voorzieningen zoals pantry, toiletten, air conditioning etc. Tevens parkeerplaatsen op eigen terrein. Huurprijs 130 per m2 per jaar Stanleyweg 5, Goes Op een zeer goed bereikbare locatie bieden wij een bedrijfsruimte geschikt voor diverse doeleinden te huur of te koop aan. Het totale terrein is volledig omheind en v.v. afsluitbare rolpoorten. Het totaal bestaat uit een hal van 1.520 m2 BVO. Voorzieningen zijn o.a. gasheaters, lichtstralen, overheaddeuren, pantry, alarminstallatie. Prijzen op aanvraag Wm Albert Plesmanweg 1, Goes I Aan één van de uitvalswegen van Goes i bieden wij op deze unieke zichtlocatie circa 400 m2 bedrijfsruimte te huur aan. I Het pand kenmerkt zich door hoogwaar- j dige materialen en uitmuntend design. I Aan de voorzijde is een buitenterrein I geschikt voor parkeren en manoeuvreren. Huurprijs 30.000 per jaar Stationsplein 7-9, Goes Op de eerste verdieping van het stationsgebouw boven de ingang van het NS station, bieden wij kantoorruimten met diverse afmetingen. De hoofdentree is gelegen in het stati onsgebouw en wordt gedeeld met de kantoren op de 2e verdieping. De le verdieping is te bereiken via de trap en via een lift. Wij bieden op deze verdieping kantoorruimten van diverse afmetingen vanaf circa 33 m2. Voorzieningen zijn o.m. CV, brandmeldinstallafie, gescheiden toiletruimten, pantry, vloerbedekking, licht armaturen. Huurprijs 125 per m2 per jaar Veilingmeester, Kapelle Op een zeer fraaie locatie, tegenover hef stationsgebouw, bieden wij multifunctionele bedrijfsruimte te huur of te koop aan. De ruimten zijn gelegen op de begane grond. Geplande oplevering is voorjaar-zomer 2013. De totale opp. is 644 m2, op te delen in eenheden vanaf 156 m2. Hef pand wordt casco opgeleverd met een aantal basisvoor zieningen. Prijzen op aanvraag. Uk Kloosterweg 5, Kapelle Op een fantastische zichtlocatie aan de rijksweg A58 bieden wij circa 1,4 ha bouwgrond geschikt voor meerdere doeleinden. Misschien dé locatie voor uw bedrijf Prijs op aanvraag Hulster Hieuwlandweg I, Hulst Aan één van de uitvalswegen van het centrum van Hulst bieden wij fe koop en te huur een pand; geschikt voor veel doeleinden. Het pand is ingedeeld met een royale entree, meerdere werkruimten, pantry, toilet en droge kelder. Op de verdieping is 1 open kantoorruimte. Het buifenferrein' is geschikt voor 5 parkeer plaatsen. Prijs op aanvraag Voorstad J, Goes Op een schitterende locatie aan één van de doorgaande wegen richting het win kelcentrum, bieden'wij een winkelruimte van circa 150 nv" BVO en magazijnruim te van circa 40 rn\ Het panel is gelegen op een hoek waardoor diverse ramen mogelijkheid bieden tof etalage. Aan de achterzijde is een overheaddeur. Huurprijs .950 per maand Boomdijk, Wolphaartsdijk Aan de rand van Wolphaartsdijk wordt een nieuw complex gerealiseerd met ver schillende units die zeer geschikt zijn voor ondei meer opslag en stalling. Er is nog een ruimte van circa 560 m2 beschikbaar. Deze hal kan ook worden opgedeeld in 2 ruimten van circa 280 m2. De units zijn voorzien van overheaddeuren. Prijs op aanvraag Dorpsstraat 40, Heinkenszand Op een goede zichtlocatie bieden wij winkelruimte, bestaande uit totaal 2 bouw- j lagen op een perceel van totaal 175 m2. Hef pand is gelegen op de hoek van 2 straten met een front van 9 m. De bega ne heeft totaal ca. 67 m2 incl. opslag en secundaire ruimten en de verdieping ca. 43 m2. Daarnaast is er eén vrijstaande garage beschikbaar van ca. 18 m2. Vraagprijs 124.000 k.k. Zusterstraat 5-7, Goes I In het centrum van Goes bieden wij een j I winkel/kantoorpand met een heel eigen I uitstraling op een mooie zichtlocatie. Het I geheel perceel is 139 m2. Het pand biedt I brede gebruiksmogelijkheden. De begane grond heeft een totale opp. van circa 120 m2 en beschikt over een entree, magazijn, j I pantry, toilet en grote open ruimte. De j verdieping van het kantoor is circa 60 m2 I en bestaat uit diverse ruimtes. Vraagprijs 245.000 k.k. Sfii L Brmrr- iarlSI ilMJÏ' Westsingel 90A, Goes Op een uitstekende locatie, aan de rand van het centrum en aan één van de belangrijkste uitvalswegen van Goes bieden wij een unieke kantoorruimte van circa 100 m2 BVO. Deze zeer sfeervolle j ruimte is verdeeld over twee ruimten. Voorzieningen zijn onder meer toilet, CV, pantry. Er zijn meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein aanwezig. Prijs op aanvraag Smithweg, Goes Op deze fantastische zichtlocatie op de hoek met de Nansenbaan, bieden wij te huur te koop diverse bedri/fsunits waarvan enkele met de mogelijkheid voor showroom. De units zijn vanaf 70 m2 op de begane grond en hebben mogelijkheid voor een verdiepingsvloer voor extra opslagruimte of kontoorruimte. Iedere unit beschikt over eigen parkeerplaatsen. De aanwezige voorzieningen zijn o.a. een overheaddeur, aparte loopdeur, toilet en meterkast. Prijzen op aanvraag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 124