Beter, zuiniger, schoner 'n Slimme ondernemer weet wanneer-ie toe moet slaanD Ford Transit Goes: Auto Adria, 0113 - 22 04 40. Oostburg: Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen: Autobedrijf Van Putten ZN. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen: Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria, 0111 - 41 7216. NU 16.245,- nu 14.245,- deOndernemer 19 mei 2012 Onderweg De Ford Transit is leverbaar met een vanaf- prijs van 18.150 euro, exclusief BTW. De vernieuwing van een nieuwe Ford Transit is in de wereld van de compacte bedrijfsbusjes altijd iets bijzonders. Al decennia lang draait het merk aan de top mee van verkopen van deze transport giganten die je werkelijk overal ziet. Flet vernieuwde model munt weer uit in een aantal zaken waaronder lage bedrijfskosten, zuinigheid van de (deels) nieuwe motoren en nieuwe technologie ën. Tijd om de wijzigingen op de nieuwe Transit van dichterbij te bekijken. Tekst: Ad van Bladel V.LISSINGEN - De vernieuwing kondigt de komst aan van een van de meest efficiënte, duurzame en techno logisch hoogstaande bedrijfsauto's die er op de Nederlandse-markt te vinden is. In de 45 jaar dat de Transit op de markt is, is de besteller, met een ver koopaantal van 6,3 miljoen exempla ren, commercieel een .enorm succes gebleken. Binnen het ontwerp zijn zaken als zui nigheid, duurzaamheid en milieuas pecten altijd zeer belangrijk geweest en het is dus niet verwonderlijk dat Ford juist hierop extra heeft ingezet. Op het gebied van techniek bijvoor beeld zijn de service-intervallen naar een periode van twee jaar gegaan of 50.000 kilometer. Bovendien wordt standaard een antiroest garantie ver leend van twaalf jaar. Dit alles draagt bij tot een verlaging van de eigen- domskosten en heeft dus een directe weerslag op de verwachte kilometer- prijs. Samen met de laadruimte, even tueel het laadvermogen en handelbaar heid van de auto, zijn dit zaken die be langrijk zijn bij de keuze van een nieuwe bestelwagen binnen dit seg ment. Belangrijk voor zowel Ford als de on dernemer die mogelijkerwijs èen keu ze wil maken uit het riante aanbod van Transitmodellen is de aanwinst van een serie nieuwe 2.2 liter Dura- torq TDCI-dieselmotoren. Bij zowel een lager verbruik als uitstoot, produ ceren ze wel meer kracht en koppel (tot wel 385 Nm toe) en bieden daar mee rijkwaliteiten op verwenniveau. Ford's staan immers altijd bekend om het feit dat zowel de personenauto's als de bedrijfswagens beschikken over een heel goede wegligging. Er zijn zo wel Transit's te koop met voor- als met achterwielaandrijving. De voor wielaandrijvers beschikken over mo toren van 100 tot 1.40 pk, de achter- wielaangedreven versies van 100 tot zelfs 155 pk. Top of the bill, cream of the crop is de vierwielaangedreven versie met 125 pk, eveneens leverbaar met de nieuwe motor. Geheel nieuw voor de Ford Transit is de introductie van Smart Regeneratieve Charging. Deze voorziening zorgt ervoor dat de dynamo meer stroom produceert wan neer de auto op de remmen of op de motor afremt. Hierdoor neemt bij ac celeratie en het rijden op kruissnel heid de weerstand van de dynamo op de motor af, waardor er minder brand stof wordt verbruikt. Optioneel is van af heden de introductie van een ge avanceerd Auto-Start-Stop systeem wat de reductie van brandstofver bruik en uitstoot van schadelijke gas sen ook verder vermindert. COOL SOUND PACK Airconditioning Radio/CD-speier met bediening aan de stuurkolöm AUX-aansluiting NORMAAUUetr- NU 500,- Nu ook de TRANSIT ECONOMY EDITION L2H1 met middellange wielbasis Sterke 100 pk TDCi motor (310 Nm koppel) met 6-versnellingsbak 37cm extra laadlengte 2.800 kg geremd aanhangwagengewicht Zijschuifdeur links én rechts (incl. kortingscheque) TRANSIT TREND L1H1 100 pk TDCi motor (310 Nm koppel) met 6-versnellingsbak 2.000 kg geremd aanhangwagengewicht Zijschuifdeur rechts (incl. kortingscheque)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 110