zeeland 123 betaalbare brilmode U/o korting tilroeoptiek walstraat81 vlissingen pekaar Joepie de Poepie schenkt 100 euro aan Orange Babies Blueszanger David Gogo swingt in Porgy SP 'eert' college met oorkonde van afkeuring Dubbeloptreden en barbecue in The Lane Gratis open dag bij tuin 'Juust Wa'k Wou' Fietsen door polders bij Diekentocht Opening bad Aardenburg is vertraagd z vrijdag 18 mei 2012 brilmode contactlenzen 0118-412370 www.tilroe.nl natuursteen tegels gebakken klinkers (nieuw en herbruik) vijverranden beitralingimaterialen bv Kanaalweg 83 4401 PE Vlake -0113 38 www.wipekaar.ct HULST - Kinderopvangcentrum Joe pie de Poepie in de binnenstad van Hulst schenkt honderd euro aan hulporganisatie Orange Ba- bies. De kinderen en hun ouders hebben het bedrag zelf bijeen ge bracht tijdens een Dinner of Ho pe, waarbij de kinderen uitleg kre gen over het waarom van het di ner; het helpen van zwangere vrouwen met hiv en hun kinderen in Afrika. Joepie de Poepie betrekt de kinderen elk jaar bij een goed doel. Zo werd vorig jaar, door mid del van de verkoop van zelfgeknut- selde spulletjes, geld opgehaald voor het Cornel Ngateku kinderte huis in Tanzania. TERNEUZEN Dat de Canadese blueszanger en gi tarist David Gogo talent heeft, blijkt uit de vele prijzen die hij heeft ontvangen. Zo werd hij twee keer gitarist van het jaar bij de Map- Ie Blues Awards en ontving hij de 'Great Canadian Blues Award' voor zijn bijdrage aan de Canadese blues muziek. Wie nieuwsgierig naar Go go is, kan hem morgen live aan het werk zien in Porgy 8c Bess in Ter- neuzen. Het optreden start om 21.30 uur, kaarten zijn vijftien euro. HULST De fractie van de Socialistische Par tij in Hulst heeft het college van burgemeester en wethouder een oorkonde geschonken. Niet een om trots op te zijn, de SP vond dat B8tW het handvest verdienen om dat het dagelijks bestuur, volgens de SP, steeds dezelfde fouten maakt; namelijk het niet of te laat beantwoorden van vragen. OOSTBURG Muzikant Robert Lighthouse speelt morgen om 16.00 uur in The Lane in Oostburg. Met zijn (slide) gitaar en een harmonica speelt hij trage en ook swingende nummers. Deze keer neemt hij zijn eigen band mee. Vanaf 21.00 uur treedt Delta Moon op. Deze muzikanten uit Georgia spelen southern swampy blues. Wie tussendoor honger krijgt, kan vanaf 18.00 uur voor 7,50 euro ge nieten van een barbecue. SCHOONDIJKE Tuinliefhebbers kunnen dit week end de tuin van Kees en Bep Jacob- se in Schoondijke gratis bezoeken. In de tuin, genaamd 'Juust Wa'k Wou' staan verschillende soorten van de Iris Germanica en de Papa ver Oriëntale. In totaal staan in de tuin van 5200 m2 maar liefst 2500 verschillende planten en struiken. De tuin aan de Tragel Oost 21 in Schoondijke is zaterdag en zondag open van 10.00 tot 17.00 uur. AXEL Fietsliefhebbers kunnen morgen een toertocht fietsen door de pol derwegen in Zeeuws-Vlaanderen. De te fietsen afstanden zijn 40 kilo meter, 70 kilometer of 120 kilome ter. Fietsers die een tocht van 40 of 70 kilometer willen maken, kun nen starten tussen 8.00 en 12.00 uur. Wie 120 kilometer wil fietsen, kan starten tussen 8.00 en 10.00 uur. Vertrekpunt is café Cambrinus aan de Markt 12 in Axel. AARDENBURG - Het zwembad in Aardenburg is niet, zoals gepland, gisteren opengegaan. De renovatie van het buitendbad ligt achter op schema. De verwachting is dat het zwembad pas tegen 3 juni hele maal gereed is en open kan. Mo menteel wordt gewerkt aan de po lyester coating in het bad. Daarna moet het hele bad nog afgewerkt worden met een blauwe verflaag en die moet een week drogen. Dan moet het zwembad worden gevuld met twee miljoen liter wa ter. „Gelukkg zit het weer nu nog niet mee", zegt Germen Modde, voorzitter van de stichting Recrea- tiebad Elderschans. Net echt, die lepralijder. De Giechelende Hooimeid (rechts zit een babypop, dat u niet denkt...) Sanne is van gegoede komaf. A* =2 Haring mag natuurlijk niet ontbreken in haringstadje Biervliet. fotografie Peter Nicolai )P de complete bril ongeacht de prijs wij kunnen declareren bij v zorgverzekers topcollecties voor jong en oud modern en betaalbaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 79