Vlaamse voelt zich 81 wonen DUNKENDE MUNTWEKEN Mobiele website voor huizenkopers en verkopers om sneller en makkelijker te kunnen handelen Het natuurzwembad combineert zwembad en natuurvijver in de achtertuin Heeft u tips? Mail dan naar: wonen@pzc.nl vrijdag 18 mei 2012 Voor iedereen die niet kan kiezen tussen een zwembad of een vijver is er een oplossing: het natuurzwem bad. Aan het water van dit zwem bad worden geen chemicaliën toege voegd. Het zwembad ziet eruit als een vijver. Venhuis Vijverbouw b.v. in Terwolde maakt een zwembad zo dat een afgescheiden deel van het zwembad functioneert als filterzo ne. Het zuivert het zwemwater op een biologische manier. 8n de filter zone kunnen waterplanten geplaatst worden. Het zwemwater wordt langzaam rondgepompt en gezuiverd door mi cro- organismen die afvalstoffen in het water omzetten in voedsel voor de planten. Door deze filterwijze is het water schoon en mineraal- en zuurstofrijk. Ongedierte komt niet in het water, maar vogels bijvoor beeld wel. Meer info: www.zwemvtjvers.mfo De website van Makelaars- land is nu ook te zien op je smartphone. De make laarssite hoopt zo beter bereikbaar te zijn voor de klanten. Op de mobiele website kunnen poten tiële verkopers en kopers informatie vinden over de koop en verkoop van hui zen via Makelaarsland. Woningzoekenden kunnen het wo ningaanbod bekijken en sneller een bezichting aanvragen. De site maakt bovendien gebruik van QR codes. Als de potentiële koper een code scant met zijn smartphone wordt hij di rect doorgelinkt naar de desbetreffende woning. Verder kun je bijvoor beeld je besparing bereke nen en staan er verkoop tips op de site. Het log-in systeem voor de klanten wordt nog verbeterd, zo dat klanten altijd de meest actuele gegevens van hun woningstatus kun nen bekijken. Website: rn.makelaarsland.nl Tot t 100,- kado' bij de Honda-dealer op een nieuwe Honda grasmaaier! www.honda.nl Tot ziens in onze showroom 's-Gravenpolder Baarlandsezandweg 1 4431 NJ 10113 - 3114 51 Aagtelkerke Pekelingseweg 84363 RB 10118 - 58 16 18. Waar: Liniestraat 293, Hulst Bouwjaar: 1977 Woonoppervlak: 115 m2 Perceeloppervlak: 151 m2 Inhoud: 345 m3 Indeling: Tussenwoning met vier slaapkamers, een ruime berging en een flinke tuin in een rustige, doodlopende straat. Oorspronkelijke vraagprijs: 139.500 euro Laatste vraagprijs: 139.500 eu ro Gekocht voor: 135.000'k.k. Verkocht bij: Reham Vastgoed B.V. Klinkerstraat 19, Clinge. Te koop voor: 129.000 euro. „Dit huis miste het licht en de ruim te waar ik naar op zoek was. De ve le kleine ruimtes maakten dat de woning op mij erg benauwend over kwam." Oude Polderstraat 15, Hulst. Ver kocht. „Dit huis was voor mij simpelweg niet uitnodigend. Soms heb je niet direct een gevoel bij een huis en dan moet je het naar mijn mening ook voorbij laten gaan." door Christel Tuin De zoektocht naar een woning in Nederland begint voor de Vlaam se Myriam C reten ongeveer een jaar geleden. „Ik woonde eerst in Stekene. De huurprijs van mijn woning ging een jaar geleden flink omhoog en in Vlaanderen krijg je geen huurtoeslag. Door gesprekken met andere Vlamingen die zich in Zeeuws-Vlaanderen hebben gevestigd en een positief artikel in de Gazet van Antwerpen over blije 'emi granten' besloot ik de stap naar Nederland te wagen." Volgens haar zijn er veel voordelen aan het wonen in Zeeuws-Vlaanderen. „Er is niet veel verschil tussen de Vlaamse en de Zeeuws-Vlaamse mentaliteit. Daarnaast lig gen de huizenprijzen behoorlijk lager en zijn banken en makelaars veel opener, het regelen van zaken gaat dus sneller", aldus de Vlaamse. Het eerste huis wat Myriam bezocht, in Zaamslag, was naar eigen zeggen een pop penhuisje. „Echt alles was klein. De verko per zei dat de tuin prachtig uitkeek op de Schelde, maar dat viel behoorlijk tegen. Je kunt de Schelde alleen zien als je in de tuin op een trap gaat staan, want de tuin is volledig omringd door muren. Dat was dus geen succes." Vervolgens kwam de Vlaamse in Clinge terecht waar ze een huis bekeek in

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 52