üyarledsn Marian Hooijdonk familieberichten vrijdag 18 mei 2012 0 dlensenlinq.nl Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame moeder en oma Tannetje Janse - Vinke sinds 2 juli 2003 weduwe van Jan Jacobus Janse in de leeftijd van 82 jaar. Nieuw- en St. Joosland Kees Amemuiden Cofrie en Blaas (in herinnering) Marco en Kimberley Tanja en Marijn Nieuw- en St. Joosland Peter en Marianne Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom en van de afdeling IC van het ADRZ te Goes voor de goede zorgen. Goes, 16 mei 2012 Correspondentieadres Boomdijk 6 4339 PN Nieuw- en Sint Joosland De herdenkingsdienst wordt gehouden maandag 21 mei om 11.00 uur in de Protestantse Kerk te Nieuw- en St. Joosland. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Nieuw- en St. Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Heden overleed onze lieve schoonzuster en tante Tannie Janse-Vinke op de leeftijd van 82 jaar. G. Janse f M. Janse-Pleijte W. Janse t G. Janse-Marteijn P.Jeras t J. Jeras-Janse t P. Janse M.E. Janse-Griffioen 1 Neven en nichten A Zij heeft gepast Verdrietig, maar dankbaar voor wie zij is geweest, melden wij u het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Lolkje Eke van der Wal - van der Zee Lottie - 16 oktober 1936 15 mei 2012 L.P. van der Wal Kinderen en kleinkinderen Lottie ligt thuis opgebaard, liever geen bezoek. Een rouwplechtigheid zal plaatsvinden op 23 mei om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, alwaar ook gelegenheid is tot condoleren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden in besloten kring op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Correspondentieadres: Henk Adriaens, Nijenrode 20, 3813NV, Amersfoort. Tel.: 033-4806875 Na een leven van werken en zorgen is vrij onverwacht van ons heengegaan, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Mattheus Marinus van Liere weduwnaar van Maria van Liere-van den Berge Thijs in de leeftijd van 83 jaar. Hoogerheide Jos en Carla Richard en Els Miranda en Marvin Demain Almere Peter en Lindy Rick Esmay Tolga Matjo en Colinda Tino Loreena Hoogerheide: René en Ineke Kapellc, 16 mei 2012 correspondentie-adres De Papaver 19 4631 AV Hoogerheide De herinneringsdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 22 mei 2012 om 13.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk Kerkplein te Kapelle. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 12.45 uur tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Nederlands Hervormde Kerk indien u geen rouwbrief hebtontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is onverwachts overleden onze oudste Broer en Zwager Thijs van Liere Broers en Zussen, Zwagers en Schoonzussen van Liere De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn; 2 Timótheüs 2:19 Tot onze diepe droefheid is, na een geduldig gedragen lijden, door de Heere uit ons midden weggenomen, mijn dierbare man, onze lieve vader en opa Maarten Anthonie Bolle in de leeftijd van 74 jaar. M. Bolle-de Bat Leo in dierbare herinnering Herman Bill en Jacqueline Leon Tony Martijn Chris en Anne Marie Marijn, Jarno, Mariëtte Huib Janneke 16 mei 2012 Leuvestraat 44 4307 CA Oosterland Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 19 mei van 15.00 tot 17.00 uur aan huis. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 21 mei in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, St. Joostdijk 11 te Oosterland, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats-te Oosterland, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid te condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Liefdevol betrokken en belangstellend Bedroefd, maar dankbaar voor' wat zij voor ons heeft betekend, is na een goed leven van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Jeanne Susanne de Munck-Sommeijer Vlissingen, 7 oktober 1929 t Goes, 16 mei 2012 Goes: Wim de Munclc Wilnis: Loes Corthals-de Munck Piet Corthals f Jitske Géesje en Alex Rozemarijn en Shervin Goes: Peter de Munck Cora de Munck-van IJzerloo Martijn en Talitha, Charlotte, Feline Froukje C?en Stefan, Jolie f Jorijn en Robert Wietse en Janna Leiden: Jacqueline de Munck Bram jr. Floris t Goes: Miriam Verhage-de Munck Krijn Verhage Jireël Iris en Rinse LemLem Zuiderkruis Groen van Prinstererstraat 62 4463 SE. Goes Er is gelegenheid om afscheid van Jeanne te nemen op zaterdag 19 mei van 15.30 uur tot 16.30 uur op bovengenoemd adres. Wij nodigen u uit om samen met ons haar te gedenken op maandag 21 mei om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij dat onze oudste, lieve zus, schoonzus en tante is overleden. Jeanne Susanne de Munck-Sommeijer Warme herinneringen aan haar blijven altijd in ons hart. Rudy en Piet Weststrate-Sommeijer Nel en Leen Vermaat-Sommeijer Bram en Annie Sommeijer-v.d. Hof Ben t en Leny Sommeijer-Reinierse Neven en nichten Tijdens ons jubileum eind maart nog vol optimisme, helaas heeft ze deze ongelijke strijd niet kunnen winnen. Met ontzettend veel plezier'was ze altijd op onze repetities en tijdens optredens, we zijn erg bedroefd en wensen de nabestaanden veel sterkte toe. Smartlappenkoor Scharretjoe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40