Dagbladbezorger Dagbladbezorger F: ZC Gratis EK strandlaken bij een proefabonnement I x 7, f>, M ÉS I iSUM, 4 Is - r. I ik fees dezs sportzoroee ontvang een gratis EK. st. een proefabonnement: O 5 weken voor 15,- Het proefabonnement eindigt automatisch. (P5) O12 weken voor 28,50 Het proefabonnement eindigt automatisch. (P12SP) Voorletters: Voo een doorlopend abonnement: O Ik lees de eerste 4 weken gratis de krant. Daarna loopt mijn abonnement gewoon door (NA 28) Ik betaal automatisch per: O Kwartaal 77,65 O Halfjaar 151,- Tussenvoegsel: Achternaam: Om Ov Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefoon mobiel: (o.a. voor bezorgcontrole) F.-mailadres: Geboortedatum: Ingangsdatum: 2012 Ik verleen eenmalig/ tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven. Rekeningnummer: Handtekening: Stuur deze bon naar: (een postzegel is niet nodig) a De PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050 5Q04 VB Tilburg - o Deze aanbieding is geldig tot en met 1 augustus 2012. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met s. Op ai:e infonnatie die y aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens var. toepassing In het colofon en op de webs'te van de krant trefl u nadere informatie aan Hulst Wegener Media is dringend op zoek Ga naarwww.bezorgers.nl naar bezorgers die 's middags voor voor meer informatie. 18.00 uur NRC (avondkrant) willen bezorgen. Aanmelden? Wat staat er tegenover? via internet: www.bezorgers.nl een startpremie van 150,- telefonisch: 0800 - 0222710 (na 3 maanden bezorgen) per post: stuur onderstaande bon op een prima maandelijkse vergoeding uitstekend te combineren met andere bezigheden vele extra's Meer bereiken. Met Wegener 30N Ja, ik wil NRC bezorgen Naam: Geboortedatum (min. 15 jaar): Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: Wegener Media, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN Zierikzee Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En vindt u het fijn om hij te kunnen verdienen om zo leuke dingen te kunnen doen? Word dan dag bladbezorger bij de PZC. Wat staat er tegenover? .een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen vele interessante extra's Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl •telefonisch: 0800-0222710 per post: stuur onderstaande bon op Meer bereiken. Met Wegener BO N Ja, ik wil de PZC bezorgen Naam: Geboortedatum: (min. 15 jaar) Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41