Corry de Jong zeeland 127 Dronken automobilist raakt rijbewijs kwijt IJsboerderij Koehoorn houdt boerderijfair Avondvierdaagse begint maandag Kapsters knippen voor Alpe d'Huzes LET OP! LET OP! DONDERDAG HEMELVAARTSDAG WEEKMARKT MIDDELBURG! Groove to Chill houdt strandfeest Kookworkshop Wereldvrouwen in Zierikzee woensdag 16 mei 2012 „Niemand weet waarom Epjan weg moest. Ook hijzelf niet. Het zaakje stinkt. Iemand met zo'n inzet, die dynamisch was - waarom zou die plots niet meer functioneren?" VLISSINGEN De politie heeft maandag rond 21.15 uur in Vlissingen een 24-jarige automobilist uit die gemeente aan gehouden voor rijden onder in vloed. Agenten zagen de man in zijn auto uit het fietstunneltje on der de Sloeweg komen. Hij maakte een rondje over een parkeerplaats en ging toen terug het fietstunnel tje in, richting Bossenburgh. De man had te veel gedronken en moest zijn rijbewijs inleveren. ME LIS KERKE Op ijsboerderij De Koehoorn, Ma- riekerke 13, in Meliskerke wordt vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur een boerderijfair gehouden. Op het ter rein staan ruim vijftig kramen. Er zijn ook tal van activiteiten, work shops en demonstraties. Zo is er een mobiele ringrijbaan, kan een minikraan worden bestuurd en is er een politiehondenshow. En er is een dierenknuffelwei. www.dekoehoorn.nl ARNEMUIDEN De avondvierdaagse in Arnemui- den wordt dit jaar gehouden van maandag 21 mei tot en met donder dag 24 mei. JDe organisatie is in handen van gymnastiekvereniging Excelsior. Deelnemers kunnen kie zen uit twee afstanden, vijf en tien kilometer. Vertrek en aankomst is bij clubhuis 't Korfje. Elke avond wordt vertrokken om 18.00 uur. Voorinschrijving: maandag tussen 9.00 en 11.30 uur bij Beautysalon Romy, Burg. Hackstraat 2. MIDDELBURG Zes kapsters hebben maandag in Middelburg met een grote knipma- rathon ruim 2000 euro sponsor geld opgehaald voor een deelne mer aan Alpe d'Huzes, de fietsspon- sortocht op Alpe d' Huez voor de kankerbestrijding. De actie was ge organiseerd door kapster Helga Boone. Ruim tachtig mensen lie ten tussen 9.00 en 21.00 uur in Sam my's Haircorner hun haren door Boone en vijf andere kapsters knip pen, vlechten of opsteken. /&mi*v VLISSINGEN - Dancefeestorganisa- tor Groove to Chill houdt vandaag van 18.00 tot 02.00 een strandfeest in strandpaviljoen Kon Tiki in Vlis singen. Er zijn optredens van de DJ's Sandeep, Mischaa, Kaufmann en Robut Schruns. Entreekosten aan de deur: 10 euro. een goede woning, een fijne straat WOONGOED MIDDELBURG is donderdag 17 mei (Hemelvaartsdag) en vrijdag 18 mei gesloten Buitenruststraat 235 - 4337 ER MiddelburgT: 0118 691700 - E: mail@woongoed.nl ZIERIKZEE - De Zeeuwse Wereld vrouwen zijn woensdagmiddag 23 mei te gast in 't Nieuwe Vrije in Zierikzee. De wereldvrouwen ver zorgen een kookworkshop in het appartementengebouw. Motto van de workshop is 'Meet, greet en cook met de wereldvrou wen'. De bijeenkomst wordt ge houden in de lounge van 't Nieu we Vrije en op het menu staan zo wel gerechten uit Irak en Indone sië als oud-Hollandse lekkernijen. Verder is in dezelfde ruimte een tentoonstelling van de Wereld vrouwen met onder meer wand kleden, kleurrijke doeken, tekenin gen en foto's. Aanvang 14.00 uur. Openingstijden Tijdens Hemelvaartsdag op donderdag 17 mei en aansluitend op vrijdag 18 mei is het gemeentehuis gesloten. Geboorteaangifte moet altijd binnen 3 werkdagen na de geboortedag gebeuren. Daarbij tellen de weekeinden en de bovengenoemde data niet mee. Duobakken In plaats van donderdag 17 mei worden de duobakken in Westkapelle en Zoutelande op vrijdag 18 mei geleegd. In plaats van vrijdag 18 mei worden de duobakken in Aagtekerke, Meliskerke en Domburg op zaterdag 19 mei geleegd. meer informatie: veère.ni '-''y-"-T.T/i'.'r.rV ;-'v Basisschool De Wissel in de Vlissingse wijk Papegaaienburg. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27