Kaalheid te lijf consument21 WEBSHjQEONLY Fabriekswinkel bespaar 60. bespaar 110. bespaar 30. bespaar 30, kookset - bestekset kookset messen blok bestekset messen Van berenvet tot mesotherapie, de strijd te gen haarverlies is eeuwenoud. Niet alleen mannen hebben er last van. Ook veel vrou wen kampen met dunner wordend haar, naarmate hun leeftiid VOrdert door Cintha Rood hoofd te smeren. Het mengsel te voorkomen. Het natuurlijke woensdag 16 mei 2012 Model Profiline 4-delig zilverwit edelstaal 18-10 Vul uw kortingscode p10 in en betaal in de webshop géén 219.-, géén 99.- maar slechts www.sola-fabriekswinkel.nl vati-lijn dode hoofdhuidcellen waardoor talg en vuil de poriën niet meer verstoppen, hierdoor wordt haaruitval verminderd met zo'n 33%. Verder versterken ingre diënten als arginine de haar- schacht en versnelt een vitamine E-mix de microcirculatie van de hoofdhuid. Het relatief nieuwe merk Nioxin verwijdert talg, vetten en vuil van de hoofdhuid en het haar, zodat de aanwas van nieuwe haren niet wordt gehinderd. Daarnaast geeft het de haren weerstand en de vochtbalans blijft gereguleerd. Het stappenplan van Rimedio reinigt eerst grondig en gaat daarna de aanmaak van overtollige huidschil fers tegen. Het serum legt een be- schermlaagje over de hoofdhuid en beschermt haren tegen schade lijke invloeden van.buitenaf en sti muleert en versterkt kwetsbaar haar. Constant gebruik voorkomt verzwakking en verdere haaruit val. Naturetech van Davines ver traagt het uitvalproces door de stofwisseling te stimuleren en gaat aandoeningen zoals androgeneti- sche alopecia - kaalheid als gevolg van mannelijke hormonen - tegen. Een kaalgeschoren hoofd in combinatie met een ongeschoren kin: menig man heeft deze qua- si-nonchalante look in middels ontdekt. Hoe [trendy het kapsel ook is, voor som- fagten is coupe tondeuse in de eer- Jgfplaats de minst vervelende op- pf bij kaalheid. De keuzes die over- Mijven zijn inhammen of een over- ^gekamde lok. Maar mannen heb ben tenminste nog de keuze uit verschillende kapsels. Vrouwen die te maken krijgen met kaalheid, grijpen bijna zonder uitzondering naar een hoofddeksel of een haar- stuk. Per dag verliest een mens tussen de 50 en 100 haren. Dat haarver- lies wordt pas verontrustend als dit er meer dan 100 per dag zijn voor een langere periode. De oor zaken van kaalheid lopen uiteen: van erfelijkheid, de invloed van mannelijke hormonen, een afwij king aan de schildklier of hypofy se, medicijnen, lichamelijke of geestelijke stress en ondervoeding tot chemokuren. Door de eeuwen heen heeft de mensheid talloze pogingen gedaan om kaalheid tegen te gaan. In de twaalfde eeuw werd aangeraden om een mix van berenvet en ver brande tarwe op het kalende op deze manier kregen haren sim pelweg de kans niet om uit te val- len. In 1541 raadden toenmalige haarprofessionals aan om het vet van 300 gekookte slakken te men gen met kruiden, honing en zeep. Bij regelmatig aanbrengen van het goedje zou het haar zich met de dag zichtbaar vermenigvuldigen. Anno 2012 is de strijd tegen haar- verlies nog steeds in volle gang. En net als honderden jaren geleden blijft de belofte van een volle bos haar de consument bezighouden. Iets waar moderne haarverzor- gingsmerken dan ook gretig ge bruik van maken. De manier waarop de verschillen de merken haaruitval te lijf gaan verschilt enorm. Producten van na men als Arkocaps, Priorin en Her- balife doen dat van binnenuit met supplementen die (voedings)tekor ten aanvullen. Andere haarverzor- gingsmerken richten hun pijlen vooral op de hoofdhuid door mid del van stappenplannen die voor namelijk bestaan uit het reinigen en voeden van de huid. Alterna maakt met de producten uit de Ca viar Clinical-lijn de hoofdhuid vrij van stoffen die haarzakjes verstop pen en kaalheid veroorzaken. Daar naast claimt Alterna het haar te versterken, bloedtóevoer naar de huid te stimuleren en haarbreuk reageren? consument@wegener.nl GigaVoorjaarsVoordeel Model Folklore 4-delig met deksels zilverwit edelstaal 18-10 Model Constance 6-persoons 52-delig zilverwit edelstaal Model Fanfare 4-delig met deksels zilverwit edelstaal 18-10 .--*?.UVERW1T "A IDUSTA/g J 8-delig Model Privilege 4-persoons 32-delig zilverwit edelstaal 18-10 Molybdeen staal keukenmes koksmes vleesmes koksmes Magdalenastraat 2-4 Goes tussen Beestenmarkt en de Opril Grote Markt telefoon 0113-21 11 11 ma 13.00-17.30 uur' di wo vrij 09.30-17.30 uur do 09.30-21.00 uur za 09.30-17.00 uur santokumes PROFESSIONELE MESSEN VOOR DE HOBBYKOK EOELSTAAl mocht niet worden uitgewassen, merk Aveda verwijdert met de In-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21